Şimdi Ara

m5 izlenimlerim 2006, 507 hp, E60 (eksozu hangi marka alayim?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  m5 izlenimlerim 2006, 507 hp, E60 (eksozu hangi marka alayim?)

pas pasa dikkat halilarin ustunde yatiriyoruz

valla en sounda makinama kavustum almadan once en az 6 ay internette arastirdim ve arabayi 1500 km uzakta cihacago da buldum 2 aydir kullaniyorum hayranligim her gercen gun artiyor eger bir sorunuz olursa elimden geldigince cevaplamaya calisicam ( bu nick arkadasimin nick i bende yakinda kendi nick imle katilicam araniza amma umrim allah herkeze boyle bir makina nasip eder .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 12 Aralık 2009; 7:36:02 >

• Kazasız belasız güle güle kullan. Çok güzel bir makina. 507 beygir, M Teknik. Daha ne olsun. (Her ne kadar E39 fanatiği olsam da)
  • ulan 3 vakte kadar USA'ya yerleşmezsem ne oliyim,bu aracı TR'de almak hayal,hadi aldın benzinine dayanmak hayal.
  • Hayırlı olsun. Müthiş bir araç.
  • Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.Orada bu aracın fiyatı nedir acaba?
  • sagol tesekkur ederim valla bu 2006 model bu bana 55.000 maloldu amma bunun sifir fiyati 95.000 civarinda benzine gelince iciyor mubarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 12 Aralık 2009; 6:00:47 >
  • valla ben 10 yildir amerika dayim siimdi ye kadar 2 sefer m5 gordum
  • egsozu tabiiki super sprint alın.. BMW için en çok tercih edilen egsoz markasıdır

http://www.supersprint.com/USP00bmwE60M1.asp
  • nerden nereye egsoz yine iptal ....iki yil once acmisim konuyu..
  • bmw fanı olup TR'de yaşamak başa gelebilecek en kötü şey.

ödediğin vergilere mi yanarsın, yaktığın benzine mi yanarsın... her türlü yanarsın yani :)

padişahım çok yaşaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.