Şimdi Ara

İnternetin en büyük film bilgi bankası AppStore'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet dünyasının en büyük film bilgi bankasının sahibi IMDB.com Inc.'de AppStore'dan iPhone kullanıcılarına program hazırlayan firmalar kervanına katıldı. 1.5 milyondan fazla film ve TV şovuyla, 3.2 milyon sanatçı hakkında bilgiyi bünyesinde barındıran ve sinema severlerin vazgeçemediği IMDb.com, iPhone OS'e taşıyan uygulama, AppStore aracılığıyla ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Hiçbir kısıtlama olmadan IMDb.com'un bütün bilgi bankasına ulaşılmasını sağlayan IMDb App, fragmanlardan fotoğraflara, en iyi film listelerinde film gişe tarihlerine ve film yorumlarına kadar internetteki IMDb.com'un bütün sunduklarını iPhone'a uygun arayüzüyle sunuyor.

• evet en baştada tüm zamanların en iyi filminin kağağı var.. gerçekten güzel filmdi..
  • paylaşım için teşekkürler
  • İmdb die aradim bulamadim. İnternet movie database diye aradim, yine yok... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

İmdb die aradim bulamadim. İnternet movie database diye aradim, yine yok... :(

Usa Store da bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnDiViT -- 11 Aralık 2009; 8:54:41 >
  • iphone sahibi olanlar için çok güzel bişi malasef yok
  • tr store a gelmez :(
  • Böyle diğer store'larda olan uygulamaları nasıl indirebiliriz? Yeni kullanıcıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

Böyle diğer store'larda olan uygulamaları nasıl indirebiliriz? Yeni kullanıcıyım.

Öncelikle Usa storedan yeni bir hesap almalısın.O hesap ile free uygulamaları indirebilirsin.
    Usa Hesabı alma ise:

Orjinalden alıntı: vdemirci

1- itunes store üzerinde en alttaki butondan istediğiniz ülkeyi seçin, en iyisi tabi ki U.S. (yönergeleri U.S. için anlatıyorum.
    2- ""TOP FREE APPS" penceresinden herhangi bir free programa tıklayın,
    3- programın sayfası açıldığın GET APP yi tıklayın,
    4- Account sorgusu geldiğinde Create New Acoount a tıklayın, bu şekilde yaptığınızda payment method kısmında none seçeneğini göreceksiniz...
    5- mail adresinizi doğru girin, isim soyisimi sallasanızda olur,
    6- adres kısmını sallayın, zip code: 98019 , state : WA, city: duvall phone bölümünde ilk kutucuk : 425, ikinci kutucuğa 7 sayı yazın(ör:1111111) bunları
    7- kayıt işlemi bittiğinde mail adresinize gönderilecek maildeki aktivasyon link.ine tıkladığınızda(ITUNESSTORE AÇIK OLMALI)
    kaydınız tamamlanmış olacaktır...

HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN...

Ben bu şekilde almıştım çok önce sende dene alırsın büyük ihtimalle.

Son olarak Usa storedan ilk indireceğin uygulama 'SHAZAM'dır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.