Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.338
Cevap
53
Favori
727.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun sonunda duster alma islemlerimi tamamladim carsamba insallah elimde olurmus.Satis temsilcisine sormayi unuttugum bazi sorular var belki yardimci olabilirsiniz.Satis temsilcisi arac en gec carsamba elinizde ama daha oncede elinizde olabilir dedi ama sali 19 mayis servisler veya satis yerleri kapali degil midir? Bide multimedya paketi aldim acaba o pakete geri gorus kamerasi dahil midir ve o dokunmatik sistemde tv izlenebiliyor mu? Simdiden tesekkurler arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 16 Mayıs 2015; 19:59:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011den bu yana sıfır aldığım Duster aracı kullanıyorum. Yakıtı, arıza çıkarmaması, geniş hacmi, yerden yüksek yapısı vs avantajlı yönleri.

Artık değiştirmeye niyetlendim ama Dusterın yerini dolduracak bir araç bulamıyorum.
    Neden mi?

SUV alayım diyorum, dizelleri çok pahalı, benzinlileri yakıt canavarı

HB alsam yazın çok seyahat ediyoruz bagaj ihtiyacımızı karşılamayacak belliki

Sedan araçları sevemedim, sevemiyorum.

SW araçlar tutulmuyor, satarken de önemli.

E sıfır Duster da almama gerek yok.

Çıkamadım işin içinden :)

• Tv varmis ama anten pek efektif olmadigindan ancak sehir merkezlerinde ise yarar demislerdi bana
    ben de haziran sonunu bekliyorum

• bir şey sormuştum sonra cevabı buldum. mesajı silmek istedim . başaramadım. iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himzo -- 20 Mayıs 2015; 18:01:33 >
  • Bende aracı bu sabah teslim aldım 4x2 full paket umduğumdan sessiz çıktı araç memnun kaldm bu kadrandaki ekranda derece yazıyor onu nasıl değiştirebiliriz kmyi görmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Bende aracı bu sabah teslim aldım 4x2 full paket umduğumdan sessiz çıktı araç memnun kaldm bu kadrandaki ekranda derece yazıyor onu nasıl değiştirebiliriz kmyi görmek için

Hocam diğer dacialarda sağda ki silecek koluna basınca değişiyor. Bunda da öyle olabilir. Ayrıca müsait olduğunuzda resimlerinizi bekliyoruz. Hayırlı olsun tekrardan.

• Bide Dacia nin DSSBT gibi bir kisaltmasi olan grubu varmis oraya uye olaniniz var mi nasil birsey acaba

• Kısaca hiçbirşey hocam. Ben aldığımdan bu yana üyeyim sadece arada Mail geliyor ıvır zıvır içerikli o kadar.

• merhaba .. duster in üstü şuanki düzeneği ile kaç kg. taşıyabilir. ve bu çadır için ayrıca düzenek yapılmışmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himzo

merhaba .. duster in üstü şuanki düzeneği ile kaç kg. taşıyabilir. ve bu çadır için ayrıca düzenek yapılmışmıdır.

bu duzenegi turkiyede yapan ve satan bir arkadas vardı
    gezenbilir sitesi
    ve facebook grubunda paylasıyor.
    o arkadasa sorarsan bilgi alabilirsin hem cadır hemde kapasite hakkında

• Gece gece kafayı yedim babam koltuğu indirmiş biraz ben de direksiyonu aşağı indireyim hem denemiş olurum dedim o aşağıdaki kola naptıysam direksiyonu aşağı indirdim ama sabitleyemedim direksiyon oynuyor yukarı aşağı kolu yukarı çekiyorum aşağı çekiyorum sağa sola kaydırdım yok nası sabitliycem 2015 duster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 24 Mayıs 2015; 1:27:06 >
  • sanırım mandal tam kavrama yapmıyordu umarım çözdünüz. yada ne oldu diye bilgi verirseniz seviniriz. geçmişolsun.
  • quote:

sanırım mandal tam kavrama yapmıyordu umarım çözdünüz. yada ne oldu diye bilgi verirseniz seviniriz. geçmişolsun.

Yok hocam direksiyon hala yukarı aşağı oynuyor öyle kullanıyorum en aşağıda ama hala sabitleyemedim mandala anlam veremedim yukarı çekiyorm aşağı itiyorum yok kırıcam nerdeyse yarın servise gidicektim zaten baktırıcam

• evet evet en iyisi servis görsün. yapsınlar ve bilgi versinler.
  • quote:

evet evet en iyisi servis görsün. yapsınlar ve bilgi versinler.

İşin ilginci internette hiç bir bilgi yok ve bu kadar basit bişey ben nasıl yapamam ilk defa direksiyonu ayarlayalım dedik sabitleyemedik kesin basit bişeydir

• bildiğim kadarıyla mandal öne çekiliyor. direksiyon boşta oluyor. belki en alt kademede kilitlemeyebilir. az kaldır öyle dene. yada eski durumuna getir öyle kilitlemeyi dene. o mandal hiç mi geri gelemiyor ..yoksa geliyor da direksiyon mu oynuyor. arabayı çalıştırıp bunu denedin mi. eminim çok deneme yapmışsındır. valla merak ettim.
  • Tam arkadaşın evinden çıkıyoduk arkadaş lastik patlamış diye seslendin biraz moralim bozuldu ama olacağı varmış evin yanında inşaat olduğu için park ettiğim yerde çiviler varmış çivi batmış lastiğe 4 günlük arabanın başına gelmeyen kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 24 Mayıs 2015; 23:12:43 >
  • Siz bir kan akıtın yada fakir doyurun bence araba için. Ben adak kesmiştim mesela.

• yarın bi adak kesecektik ama o kesilene kadar başımıza bunlar geldi yarın servise gidecektim zaten sağlık olsun

• Sağlık olsun hocam. Takmayın, cana gelmesin yeter ki. Direksiyon olayı kesin basit birşeydir. Genelde basit şeyleri zor sandığımız için değişik yollardan yapmaya çalışırız ve beceremeyiz :)
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.