Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
53
Favori
727.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: one man one engine

quote:

Orijinalden alıntı: brsm54

65000.TL anlaştık.6.03.2014 de aldım aracı park sensörü-medya nav.hız sınır ve sabitleyici-look paketi-deri direksiyon ve vites topuzu var çok memnunum.İyiki almışım.şuan 1000.kmde ve yakıtı şehiriçi, ortalama 6,1 ila maximum 6,5 indi.motor olarak çok sessiz daha önce 7 sene logana bindim.gerçekten bu araçla sınırları aşmışlar.bazıları kıa sportage alsaydın diyorlardı, ama inanın bana ben jip görünümlü otomobil almadım 4*4 dizel bir araç bu.Kianın aynı özellikteki aracı 2,0 dizel ve yakıt tüketimi benzinliye aratmıyor ,fiyatıda cabası ( 144.000 ve aksesuarsız :))) ) Bana fazlasıyla yeter.Allah herkese nasip etsin.

Hayırlı olsun...Dacianın sitesinde her şeyi eklediğinde 62 bin tl gibi bir fiyat çıkıyor.Siz biraz pahalı almışsınız sanırım....

2013 model yılı araçlar için geçerli fiyat o sizin bahsettiğiniz eğer bula bilirseniz aracınız ruhsata 2013 model olarak yazılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsm54

Arkadaşlar bende aranıza katıldım Duster Laureate 4x4 - 1.5 dCi 110 bg full aksesuar siyah renk.SAKARYA'dan herkese selam.
    Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri GrubuDacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri GrubuDacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri GrubuDacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu

hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Hayırlı olsun...Dacianın sitesinde her şeyi eklediğinde 62 bin tl gibi bir fiyat çıkıyor.Siz biraz pahalı almışsınız sanırım....

Fiyat bana da garip geldi.

http://www.dacia.com.tr/modeller/yeni-duster/konfigurator/

Bütün her şeyi full seçiyorum ama yinede 65 bine çıkmıyor.
  • arkadaşlar çok tşk ederim.Evet siyah renk çok zor, inanın çok gittim geldim; beyaz ve siyah arasında, babamda siyah al be oğlum diyince benim için olay bitmişti zaten ;) almadan önce boya koruma yaptırdım.bakalım uğraşcaz biraz ama inanın herkese böyle bir araç almasını tavsiye ederim.Herkese kazasız belasız sürüşler.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar siteye girin,modellerden dusterı seçin sağ ortalarda dacia fiyat listesi var orda hem 2014 hem 2013 fiyatları var. göreceksiniz.konfiguratörde 2013 fiyatları onu belirtmemişler.ellerinde zaten istediğiniz 2013 model bir araç yoktur.En kötü daciayı arayıp öğrenebilirsiniz.ve şuan bende baktım (fiyat 66700 tescil masrafları hariç) bende sadece deri koltuk yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsm54 -- 26 Mart 2014; 11:11:20 >
  • İlginç bir olay anlatayim.
    Abim 15 Gün önce sıfır 2013 makyajlı kasa 6 ileri vites 1.5 dizel 4x2 90 hb. lik duster aldı . Bende 2 ay önce ikinci el 2012 5 ileri 15 dizel 4x2 90 Hb. lik araç aldım Şuan 40 Binde.
    Abim bu sıfır araç gitmiyor yokuşlarda zorlanıyor nasıl 90 hb. bu böylemi senin araçta bayılıyormu yokuşta dedi, bende yoo benim araç banamısın demiyor bastımmı uçuyor çok güzel dedim ve bugün test ettik. sıfır araca ben bindim doğru araç bayılıyor ,abimde benim araca bindi oda doğrudur senin 2012 uçuyor benim 2013 eşşek dedi ve servisi aradık cumaya randevü aldık. Durbakalım ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkasdans -- 26 Mart 2014; 14:07:44 >
  • Kafkasdans kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri takipteyiz...

Kullandığınız yakıttan fark olabilir mi ?

Euro dizel filan.
  • brsm54 B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız...

Burada Dacia sitesi insanlara yanlış bilgi veriyor.

Sitedeki fiyatlara göre bir bayiye gitsem bayide farklı fiyat çıkacak.

http://www.dacia.com.tr/media/Fiyat-Listesi/attb328961fa2d24f358839386c62a3668e/Poligon_DACIA_201401.pdf
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    yok hocam.ben kendi aracımda üç yakıtıda denedim euro,nitro,en ucuz dizel fark yok at gibi maşallah.uçuyo
  • arkadaşlar eco mod sadece şehiriçinde mi ?kullanılıyor devamlı kullanılırsa mesala ben çoğunlukla şehiriçinde aracımı kullanıyorum.Buarada lastiklerin havasını 32 psi yaptırdım sanki bu bile az geliyor gibi kapıda 29 yazıyor ama serviste 32 bastılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsm54 -- 26 Mart 2014; 18:08:05 >
    merhaba sıfır dediğiniz 90 lık araç kaç km dedir..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

merhaba sıfır dediğiniz 90 lık araç kaç km dedir..?

500 km.de
    km. bakarsan açılmamış motor tabi bıraz ağır olur bı dıyeceğim yok ama ağır ağırda nekadar ağır buda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

km. bakarsan açılmamış motor tabi bıraz ağır olur bı dıyeceğim yok ama ağır ağırda nekadar ağır buda var

Bir ihtimal ama, Duster i alan abim 3 ay öncede sıfır kaşkai aldı biliyorsunuz motor aynı oda sıfır araç ama onda böyle sorun yok diyor aldığı andan beri kaşkai de uçuyor.
    Yeni araciniz hayirli olsun, Duster Kulübüne hosgeldiniz.
  • Allah razı olsun.Hoşbulduk,takipteyiz
  • resimdeki 110 luk 4x4 beyaz dusterle çamlıhemşin ayder rampasında epeyce ınatlaşma yaşamıştım geçen yaz 4X4 sahibiyle epeyce muhabbet geçti aramızda benım araç seninki gbi gıtmıyor dıye yakınmıştı benmki2012 86 lık +race chıp var aracımnda beyaz duster 2012 model 110 luk stock araçtı v şununda farkındayım 4X4 duster kalkışta 4X2 dusteri geçemeyeceğini bilirim 1.vıtes çok ağır hadi bunu geçelim.. rampalarda 110 luk dusterın gıtmemesinin nedenini açıkçası merak edıyorum..

performans için 4X2-110 hp
    arazi için 4X4-110 hp
    normal şartlar 4X2-90 hp

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaZsTyL -- 27 Mart 2014; 19:51:12 >

• LaZsTyL kullanıcısına yanıt
    herkesin aracı kendine güzeldir.en iyi araba benim araba muhabbeti ama şu bir gerçek ki 4*4 110 hp bir araç sizin aracınınız yanında (yani 4*2 bir aracın yanında ) rampada performans düşüklüğü ilginç.o aracı kimin kullandığına bağlı.Bu arada kalkışta 1.vitese gerek yok 2.vitesle rahat ve hızlı bir şekilde kalkıyor ve araç gayet hızlı ve performansı yerinde.1.vitesi genelde arazide tırtıl gibi ilerlemek için kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsm54 -- 28 Mart 2014; 1:30:18 >
    2. Vitesle kalkmak balatalara vs zarar veriyormus diye okumuştum.bendeki 4x2 90lik dizelde(2011) gayet rahat kalkıyor 2.viteste ama araca zarar verdiğinden 1le kalkiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerim336 K kullanıcısına yanıt
    kesinlikle zarar verir, Balata cabuk biter,. Kamyon ve Otobüslerde fazla problem yapmaz.

Onun yerine 1 ile kalkin akabinde 3 ve 5'e gecmek daha mantikli..
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.