Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
53
Favori
727.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 senedir kullanıyorum siyah renkli gayet memnunum
  • fiyatlar iyi, diğer jıpler gibi aşırı zamlanmıyor, uygun fiyatlara alınırsa çok iyi....
  • bu arada dacıa duster dıştan görünüş de güzel kız ortamları yani anlarsın ya
  • evet dışı kızları yakar, içi bizi...
  • herkese keyifli sürüşler arkadaşlar

duster ne zaman makyaj yiyecek ya da kasa değiştirecek, bilginiz var mı?

temel güvenlik donanımları olan, dağı tepeyi gezebileceğim, yerden yüksek bir araç arıyorum

verebileceğim miktarlarda ancak terios ve duster var.

daihatsu ithalatı durdurmuş, bu yüzden teriostan vazgeçtim.

0 km olarak neresi en iyi fiyat veriyor yeni alan arkadaşlara sorum...

küçük de olsa aklımda kangoo ya da doblo almak var. ama onların da her yıl muayeneye girmesi düşündürüyor.
  • selamlar,
    nihayet dusterı alacak gibiyim artık..aldığım fiyat 46000 trafik sigortası plaka dahil..sizce fiyat nasıl? 2-3 bayiye sordum fiyatlar genelde 46,5 - 47 arası değişiyor
    4x2 110 bg
    laurate
    dizel
    opak beyaz
    look paket
    güvenlik paket
    deri vites topuzu simidi
    asp+esr
    bluetooth teypli
  • Normalde 47.750 yapıyor sanırım ?
    1.750 indirim yapmışlar..Bence güzel

4x4 ü neden düşünmediniz, onu ögrenebilirmiyim ? Gereksizmi buldunuz ?

Bu arada nereden hangi bayiiden bu fiyatı aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 25 Haziran 2012; 11:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Normalde 47.750 yapıyor sanırım ?
    1.750 indirim yapmışlar..Bence güzel

4x4 ü neden düşünmediniz, onu ögrenebilirmiyim ? Gereksizmi buldunuz ?

Bu arada nereden hangi bayiiden bu fiyatı aldınız ?

merhabalar,
    evet aracın liste fiyatı 47750
    bugün bayiyi arayıp son kararımı verdim alıyom dedim. az bir kısmını kredi ile alacağımdan dolayı, banka krediyi onaylarsa net olarak aldım diyebileceğim.
    4x4 almamamın sebebi, devamlı dağda bayırda çamurda karda gezecek değilim, sadece hafta sonları gezi maksatlı dağa bayıra çıkarım hafif arazi şartları yani...uşak, muğla bayilerini aradım, tenezzül edip geri bile dönmediler
    denizli bayi 47100 den aşağı inmedi
    manisa 46500 dedi, inmedi aşağı
    aydın 46000 dedi ve aldım :)

sanırım bu ege bölgesinde daha aşağı bulmak zor..belki çok kassak 45500 de bulunabilir..ama dediğim gibi çok kasmak gerekir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macmaneman -- 25 Haziran 2012; 13:40:21 >

• Ankarada herhalde hiç inmezler..Başka şehirden alınca gidip siz alacaksınız doğal olarak. Plaka peki ?
  • tabi ben gidip alcam, ama keyfekeder tabi,
    denizli aydın arası yakın olacağı için sorun yok..hem o yolculuğun tadı da başka bir yerde yoktur :)
    otobüsle gidip sıfır arabayla gelmek :)

plaka 20 plaka olacak doğal olarak
    ikamet ettiğin yere göre plaka çıkıyor..
    dediğim ücret zaten anahtar teslim ücreti.heyşey dahil yani
  • Denizlidenmisin ? Hemşoymuşuz o zaman..Denizlidede zevkli olur kullanması..Yollar kaymak, boş :D
    Belediye başkanını takdir ettim, şehre 2 çağ atlatmış resmen
  • samsun onur oto bana hangi aracı alırsan al netteki liste fiyatından 1300 lira indirimli veriyo artı park sensörü ve trafik sigortası hediye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Denizlidenmisin ? Hemşoymuşuz o zaman..Denizlidede zevkli olur kullanması..Yollar kaymak, boş :D
    Belediye başkanını takdir ettim, şehre 2 çağ atlatmış resmen

denizli de yasıyorum 16 yıldır, artık denizlili sayılırım...evet yollar gaymak gibi oldu..gelirsen buralara tanışalım
  • Yakıt ve güvenlik açısından duster'in en iyi versiyonu hangisidir? Teşekkür eder,herkese kazasız sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volverin33

Yakıt ve güvenlik açısından duster'in en iyi versiyonu hangisidir? Teşekkür eder,herkese kazasız sürüşler dilerim.

4x2 ESP'li versiyonlardan birini tercih edebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Yakıt ve güvenlik açısından duster'in en iyi versiyonu hangisidir? Teşekkür eder,herkese kazasız sürüşler dilerim.

Teşekkür ederim.
    Lpg uyumlu mudur, hangi parçaları renault, hangileri nissandır.(motor,süspansiyon,şase vs)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Teşekkür ederim.
    Lpg uyumlu mudur, hangi parçaları renault, hangileri nissandır.(motor,süspansiyon,şase vs)

Orijinal fabrika çıkışlı LPG'li olanlar var.
    http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=751
    Bildiğim kadarıyla 4x4 versiyonlarında aktarma organları Nissan'dı. Onun haricindekiler Renault ama yanılıyor olabilirim.

• Arkadaşlar, Konya Dacia bayisinden bu ara 4x4 1.5 DCİ 110 BG LAURATE,ESP+ASR,LOOK PAKET,GÜVENLİK PAKETİ,DERİ DİREKSİYON VE VİTES TOPUZU,SİYAH araç alan var mı ya da fiyat soran var mı acaba? Bana bu donanımlarla en son 51.350 TL'ye bıraktılar,aynı aracı diğer bayilerden alan,soran,arkadaşlarım yardımcı olsun lütfen,kaça aldınız,hangi bayiden aldınız acaba? 51.350 TL'den aşağı olmaz dedi ama daha yüzyüze görüşmedik,indirim yapma ihtimali yok mudur? Ankara,AKBAK PLAZA da en son 51.000 TL'ye bıraktı. Sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8TORnADO9 -- 3 Temmuz 2012; 18:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8TORnADO9

Arkadaşlar, Konya Dacia bayisinden bu ara 4x4 1.5 DCİ 110 BG LAURATE,ESP+ASR,LOOK PAKET,GÜVENLİK PAKETİ,DERİ DİREKSİYON VE VİTES TOPUZU,SİYAH araç alan var mı ya da fiyat soran var mı acaba? Bana bu donanımlarla en son 51.350 TL'ye bıraktılar,aynı aracı diğer bayilerden alan,soran,arkadaşlarım yardımcı olsun lütfen,kaça aldınız,hangi bayiden aldınız acaba? 51.350 TL'den aşağı olmaz dedi ama daha yüzyüze görüşmedik,indirim yapma ihtimali yok mudur? Ankara,AKBAK PLAZA da en son 51.000 TL'ye bıraktı. Sevgiler...

konya yı bilemem ama p.tesi günü sizin için gidip bir görüşeyim, hem belli mi olur sanderoyu bırakıp Duster alıp çıkarız belki :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

quote:

Orijinalden alıntı: 8TORnADO9

Arkadaşlar, Konya Dacia bayisinden bu ara 4x4 1.5 DCİ 110 BG LAURATE,ESP+ASR,LOOK PAKET,GÜVENLİK PAKETİ,DERİ DİREKSİYON VE VİTES TOPUZU,SİYAH araç alan var mı ya da fiyat soran var mı acaba? Bana bu donanımlarla en son 51.350 TL'ye bıraktılar,aynı aracı diğer bayilerden alan,soran,arkadaşlarım yardımcı olsun lütfen,kaça aldınız,hangi bayiden aldınız acaba? 51.350 TL'den aşağı olmaz dedi ama daha yüzyüze görüşmedik,indirim yapma ihtimali yok mudur? Ankara,AKBAK PLAZA da en son 51.000 TL'ye bıraktı. Sevgiler...

konya yı bilemem ama p.tesi günü sizin için gidip bir görüşeyim, hem belli mi olur sanderoyu bırakıp Duster alıp çıkarız belki :))

Vallahi çok sevinirim, neden olmasın nasip kısmet,siz de alırsınız belki benim de etkim altında kalarak. :) Teşekkürler,sevgiler...

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.