Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
53
Favori
726.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben sadece yaşadığım bir olayı anlattım, amacım almak isteyenleri engellemek değil.Alacak arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle binsin. Ancak 45 bin liraya kendini dünyada ispatlamış ve temiz araç isteyenler SUV araçlaın 2 el ilanlarını internette aratmanız yeterli olacaktır. selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borsaci67

Bu aracı alacak arkadaşlarla bir anımı paylaşıyorum. Dacia MCV ilk çıktığında 5 kişilik lansman fiyatı 24.250 TL idi. Bayi satış sorumlusu 24.000 TL'ye bile vermedi, 250 TL indirimi yapmadı.Bende kızdım almadım, bir sene sonra 14 bin kmde ki aynı aracı, 17.000 bin liraya aldım.Satış saorumlusuna sonradan çok dua ettim, iyiki satmamassın diye.Diyeceğim o ki bu aracı alacak arkadaşlar acele etmeyin..Dacianın ikinci eli çok zayıf...Bu paraya kendini ispatlamış çok güzel 4x4'ler var ikinci el piyasasında...

kardeş aracın hayırlı olsun da 17 liraya almışsın sanırım anahtar teslim değildir. alım satımı ufak tefek bakımı sana 18 e gelmiştir. bu kadar değer kaybetmesi de oldukça normal bu durum birtek dacia ya has değil(Dacianın ikinci eli çok zayıf...) demişsin bütün araçlar bi kaç yıl içinde bu kadar eğer kaybediyo.
    benim dayıoğlu 28250 liraya 2007 model sıfır dizel era almıştı 6-7 ay önce 16500 liraya sattı hemde araçta kaza falanda yoktu 12 bin liraya yakın zararı oldu şimdi ben (hyundai nin ikinci eli çok zayıf...) mı demeliyim
  • ben kendi kullandığım aracı kötülemek istermiyim ama gerçeklerlede yüzleşmek lazım. Yıllarca bu ülkede araba diye teneke ve 4 vidayı sattıklarını unutmayalım. Ben dacia kullanmaktan memnunum ama gerçeğide inkar edemem.

Neyse ben birşey sormak istiyorum.110 beygirlik 4x4 olurmu? Bu konuda bilgisi olan cevaplayabilir mi?
  • duster'ı merakla bekleyenlerden biriyim ancak aracla ilgili ilk hayal kırıklıgı iç mekan dizaynı oldu, sonrasında fiyatı (tabi henüz ortada resmi bir rakam yok) 44 000 tl gb bir rakama 4x4 dizel versiyonu sundugu donanım secenekleri (ki onlar bile net degil) ile bence zayıf kalıyor zaten sıfır arac almak sahsi kanaatime göre cok mantıklı degil ikinci eldeki durumuna göre bu aracın degeri ve alınma ihtimali ortaya cıkar su an icin 44 000 tl ye ikinci el bayagı ciddi alternatifler var misal; 2006-2007 crv, tuscon, x-trail, 2007-2008 g.vitara vb. tabi bunlar hep 2000 motor duster bu acıdan avantajlı olacaktı bekleyelim bakalım 2.el durumu ne olur
  • hedef otoda duster fiyatları açıklanmış
  • Bende web sitesindeki fiyatı görünce bi an heveslendim ama iç dizayn ve donanım olarak pek hoşuma gitmedi.Tabi yinede gidip bi aracı test edip, görüp öle karar vermek lazım.
  • Hedef otodaki listede araçların hepsi 4x2 olarak gözüküyor !?
  • 4*4 ler yaz sonuna doğru gelicek muhtemel
  • Bi nevii fakirin Lincoln MKX'i....

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu
  • gayet güzel bir araç. umarım bu konu da chery tiggo konusuna dönmez. insanlar nasıl da acımasız ve kalp kırıcı ileri geri mesajlar atmışlardı bir görseniz ölümden falan bahsediyorlardı resmen okuyunca kanım dondu dehşete kapıldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qw12 -- 26 Mart 2010; 22:11:10 >
  • Tartışma falan çıkarmak istemiyorum ama ülkemizdeki adaletsiz vergi ve gelir dağılımı problemi olmasaydı Renault'nun artıklarından yapılan bu dandik arabaları pek kimse almazdı herhalde, Chery'leri satanların da vicdanları nası rahat anlamış değilim...
  • 2009 Model TIGGO3 1600cc Forza Düz Vites Benzin 34.990 TL
    2010 Model TIGGO3 1600cc Forza Düz Vites Benzin 38.990 TL
    Tiggo'nun fiyatı bile bu iken Dacia bence pahalı değil. Onun adı Dacia, fiyatı da Dacia'ya göre... Param olsa ben de düşünürdüm; her şey tamam bir tek o kaldı eksiğimiz... Az önce kardeşimle konuştum, direkt Duster'den bahsetti. Duster almaya karar vermiş...
  • bu aracı sabırla beklememin sebebi ikinci el 4x4 piyasasını biraz aşağı cekeceğini beklediğimden, yoksa adım kadar eminim ki bu fiyata bu araç, birçok arkadaşımızda hayal kırıklığı yaşatacaktır. Çünkü ben bunu logan mcv de yaşadım
  • Ben de aynı kanaatteyim ama Dacia'yı pek mühimsemez diğer rakip markalar. Ayrıca hedefotonun listesinde full donanımlı 4x2 için 40000 TL yazmışlar. 4x4 olanları Allah bilir 50 000 TL'yi bulur nerede kaldı vatandaşımızın 35000 TL'ye 4x4 alma hayali !!

Asla Avrupa fiyatlarıyla mal etmezler bunu vatandaşa ama yine de yanılmak isterim !
  • 44000 tl gibi fiyatlar açıklanırsa gider peugeot 3008 veya nissan qasqai gibi araçları almak daha mantıklı..44000-50000 aralığında bu araçlar alınabilir..qasqai her ne kadar sorunlu da olsa yinede duster riskinden daha mantıklı olabilir..3008 zaten on numara
  • 20-30 nisan arası araclar geliyor.4*2 dizellerin hepsi satılmıs 6 adet geliyormuş
  • şahsen 4 x 4 üne o paraları vermem , son derece düz ama fiyat olarakda hiçde ucuz değil keza 4 x2 full donanımlı arac 40.000 tl olarak gördüm vede şaşırdım demekki full 4 x 4 ,50 kağıt olacak rahat.. dolayısı ile ben almam,alanlara ise hayırlı olsun derim ...
  • 4*2 dizel full 35-36 olursa alınır
  • Aynen dizel en full 4x2 33000 lira veririm bence de fiyatlar çok yüksek..Tabii chery nin fiyatları yüzünden cherry çok daha pahalı bence ama iyi satmış buda duster fiyatlarını aşağı çekmez..
  • dacia duster ankara renault mais'e bugün geldi, yoldan geçerken, tırın üstünde 7 tane duster gördüm...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.