- IĞDIR - IĞDIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI [IĞDIR]
22 Cevap6641 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

9526 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:51:08 

0

0

0

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı; 01 AĞUSTOS 1992 yılında, (4) İlçe Jandarma Komutanlığı bağlanmak suretiyle kurulmuş, 29 EKİM 2000 yılına kadar Iğdır merkezde bulunan İl Özel İdare Hizmet Binasında, bu tarihten itibaren de halen faaliyet gösterdiği hizmet binasında konuşlanmıştır.

Michael Kenji
mzffrcvs
pcnet
sercany

Şimdilik birlikte orada olacağımız arkadaşlar. Gelen var ise özel mesaj atabilirler bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Kenji -- 10 Aralık 2009; 16:00:33 >

| Chevrolet Cruze HB White | | Sony PlayStation 4 Black 500gb | | Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |

9526 Mesaj
10 Aralık 2009; 15:56:12 

brahs arkadaşımızda aramızda, lütfen ad soyadlarınızı bana atarmısınız arkadaşlar.

| Chevrolet Cruze HB White | | Sony PlayStation 4 Black 500gb | | Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |

16 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:19:20 

MUZAFFER ÇAVUŞ
DÜZCE
ERZİNCANA YARIN SAAT 12.00 ITIBARI ILE ORADAIM
ANKARA-ERZINCAN

13 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: mzffrcvs

MUZAFFER ÇAVUŞ
DÜZCE
ERZİNCANA YARIN SAAT 12.00 ITIBARI ILE ORADAIM
ANKARA-ERZINCAN

yarın niye erzincana gidiyorsun orda mı kalacaksın?
yoksa 12 sinden daha önce mi orda olmamız gerekiyor???

Elhamdülillah 331.DÖNEM ;)
IĞDIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

16 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:33:54 

BILET YOK UCAK BILETI YOK NE YAPAYIM

16 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:36:49 

SIZ NEZAMAN NEREYE GIDECEK SINIZ

13 Mesaj
10 Aralık 2009; 17:18:30 

şimdi daha önce gitmiş arkadaşlarla görüşüyorum..
bu ktm olayına hiç iyi değil, en iyisi erzincana kadar gitmişken ordan ığdıra otobüs ile geçin diyorlar...
ben kayseriden erzincana gidicem... 12si saat sabah 10 da ordan ığdır arabasına binmeyi düşünüyorum şimdilik..
isterseniz erzincan için otobüs biletini alanlar için söylüyorum erzincanda buluşup beraber ığdıra otobüsle gidebiliriz...
sadece söylentiden ibaret belkide ktm çok rahat olucak.....

Elhamdülillah 331.DÖNEM ;)
IĞDIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

9526 Mesaj
10 Aralık 2009; 22:47:55 

11 Aralık Cuma , 12:00 de Erzincan'dayım , duruma göre kalabilirm otelde , Muzaffer kardeş sen 1 cep numaranı verirsen bana yarın sana ulaşabilirim.

731 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:06:21 

Merhaba arkadaşlar,

Iğdır İl Jandarma'ya Erzincan KTM'den teslim olacağım. Aslında Kars'a gidip oradan kendi imkanlarımla gitmeyi düşündüm ama yer bilmem iz bilmem... Bu gibi ciddi konularda en azından acemiliği atlatıncaya kadar risk almak bana mantıksız geliyor.

12 Aralık C.tesi günü öğle saatlerinde kısmetse Erzincan'da olacağım. 4-5 gibi KTM'ye teslim olmayı düşünüyorum şimdilik...

Ben bu dönemki yoğunluktan dolayı KTM'ye gelen birliklerin çok fazla bekletilmeyeceğini düşünüyorum. Hadi hayırlısı...

IĞDIR İL J. K.LIĞI

1581 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:20:41 

Arkadaslar KTM ye katılmak zorunlu değildir.Yapılacak tek şey KARS a ucakla inmek ve ordan Iğdıra 2 saat kadar otobus yolculuğu. İl Jandarmanın önünden her çarşıya çıkışta geçiyordum. Ben de Alay da yaptım askerliğmi zaten Alay- Jandarma yürüyerek 10 dk. çok yakın birbirine. Jandarmanın karşısında Opet var. GAyet güzel yer hiç kimse endişe duymasın. Iğdır da kendt olarak süper Doğudaki yerler içinde göreceksiniz Mart geldğinde sıcaklar bastırıyor. Ova olması avantajı. Hayırlısı olsun...

731 Mesaj
11 Aralık 2009; 0:08:45 

Eğer bu değerli bilgilere 1-2 gün önce ulaşma imkanım olsaydi biletimi riski falan bir kenara bırakıp Kars'a almayı düşünebilirdim gerçekten. Ancak hiçbir havayolu şirketinde bu gibi doğu illerine bilet kalmamış malesef.

Eğer halen Erzincan'a gidiş planı yapan arkadaşımız varsa, mutlak suretle maddiyatı elverdiği sürece uçak bileti kovalasın. İstanbul'dan otobüsle gitmeyi düşünen arkadaşlarımız da yolun 12 saatin üzerinde olacağını hesaba katarak işlemlerini tamamlamalılar.

IĞDIR İL J. K.LIĞI

84 Mesaj
11 Aralık 2009; 2:55:09 

Bende 12 Aralık uçağı ile ıstanbuldan dırek erzincana gidiyorum. Bende güvenemediğimden Karsdan gitmedim,sonra iyi olduğunu ögrendım ama bilet bulamadım.Oraya gitmişken aktarmayı beklemeyı planlıyorum.
Ismım : Sercan Yüksel artık en azından Iğdırda birbirimizi bulalım.

Another sende bu yolu takip edeceksen istersen havaalanında buluşalım.

Görüşürüz arkadaşlar.

1581 Mesaj
11 Aralık 2009; 3:07:45 

sercany Kars a mı güvenemedin? sen hiç g.doğuyu görme kardeşim o zman :)
Iğdırda Nostalji Cafede benim yerime de kahve için...

16 Mesaj
11 Aralık 2009; 15:47:33 

arkadslar o zaman yarın saat 11.00 de merkeze gelın orda bulusalım telefon kulubesının ora ıkı tane kulube var yanyana tam gobekte

731 Mesaj
11 Aralık 2009; 19:43:59 

arkadaşlar ben ankaradan erzincana 10.50 uçağına bineceğim. sanırım 12.15 gibi erzincanda olurum. eğer bekleyecek durumunuz olursa birilkte teslim olmak isterim.

buradan bu gece buluşmamızı ayarlayalım arkadaşlar.

bu arada havalar çok kötü ve fırtınalı, inşallah bi gecikme yaşanmaz uçuşlarda...

IĞDIR İL J. K.LIĞI

9526 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:59:03 

Erzincan'dayım bende Konak Mazlum Otel'deyim sabah 7 de otobüs kalkabileceğini söylediler bugün ktm den sordum , sabah 1 gidip bakacağım.

731 Mesaj
11 Aralık 2009; 23:46:32 

dostum eğer otobüs kaldıracakları belirttiğin saatlerde senin için çok hayırlı olur gerçekten. ığdıra kaç kısa dönem gidecek bilgimiz yok ne kadar sıklıkla kaldıracaklarını bilemiyoru ama öğle saatlerinde kaldıracaklarsa otobüsü beklet bizim için, biz varmadan kalkmasın :)

IĞDIR İL J. K.LIĞI

16 Mesaj
12 Aralık 2009; 11:27:56 

tertıp valla ben aksam 5 gıbı teslım olmayı dusunuyom ben kartel ınternet cafe deyım

9526 Mesaj
3 Ocak 2010; 10:35:48 

Kral yermiş valla çok rahatız , İnş diğer asker arkadaşlarımızda birliklerinde çok güzel vakit geçiriyorlardır.

1036 Mesaj
3 Ocak 2010; 11:56:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Kenji

Kral yermiş valla çok rahatız , İnş diğer asker arkadaşlarımızda birliklerinde çok güzel vakit geçiriyorlardır.

Aynen katılıyorum.

Iğdır iyidir arkadaşlar... :)

Atarsa 133 :)

Michael Kenji

İsmin ne kardeşim ?

731 Mesaj
3 Ocak 2010; 12:29:27 

Iğdır iyidir tabi ya arkadaşlar

Karakoyunlu İlçe Jandarma'dan selamlar....

IĞDIR İL J. K.LIĞI

177 Mesaj
7 Ocak 2010; 10:31:50 

güzel bir yere benziyor karakoyunlu. Türkiyedemi yoksa Ermenistandamı? :):) biter kuzen merak etme. takma kafana ...

1581 Mesaj
8 Ocak 2010; 14:32:00 

Arkadaslar Doğuda askerlik yapılacak en güzel yerdesiniz Iğdırı gezme imkanınız oldu mu bilmiyorum ,iklimi deseniz süperdir Mart ın başında havaların ılıklaşmaya başladığını bilrim, sabah-akşam soğuk olur o da normal. Iğdırda Maydonazda kahvaltı yapın ve nostaljide salep için benim yerime :)) 325. dedeniz...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » - IĞDIR - IĞDIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI [IĞDIR]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469