Şimdi Ara

MUŞ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
22.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende Muş il jandarma kervanındayım :) hepimiz hakkında hayırlısı olsun ..
  • Muş İl Jandarma ,şehrin merkezindemi oluyor ?

iletişim bilgisi bulamadım
  • merkeze 20dk uzaklıktaymış,ben de oraya gidecem.
    KTM var mı ki orda da
  • Beyler boşuna fantazilere girmeyin , sizi havaalanından servislerle alıcaklar. Almaya gelen kişide İshak Uzman (Uzun boylu, sivri burunlu birisi,deri ceket giyer), KTM işleriyle ilgileniyor. Sizi alıp İl jandarma merkezine götürecekler orası KTM diyede geçer. İnşallah çok kalmazsınız çünkü yatacak yeriniz vs. olmayacak, pislik içinde duracaksınız, banyo yapamayacaksınız. Merkeze 10,15dk uzaklıkta. Sonrasında kura çekip dağıtacaklar zaten.
  • Swothra kardeş Muş'ta askerlik nasıldır gibi genel bir soru sorsam cevaplar mısın?
  • İshak uzman sizi alacak havaalanından,bir kaç gün rezil olacaksınız pislik içinde yatacak yer yok. daha sonra kuralar çekilecek yarısı ilçelere yarısı merkezde kalacak. Ben malazgirtte yaptım kasım 2013 te 353 dönemim. Muş malazgirtte tek sorun soğuktu -42 dereceye kadar gördüm. Böyle bir soğuk yok yani. Donarak ölmezseniz sorun yok :) diğer tarafı güzeldi kısa dönemler için malazgirt iyiydi. Komutanlarımız süperdi,bir kaçı hariç tabi. Yemeklerde güzeldi,çarşı izni yok ilçelerde tek sorunda bu.

Ama Kastamonu her zaman 10 numara yerdi. 1,5 ay tatil yaptım :)
  • şubat 2015 muşçuları gorelim:(
  • https://www.facebook.com/groups/1554173478169896/ bu adresten ben 3 kişi bulduım ben baktım biraz baglar köyününün yakınlarında zatendedigi gibi hava alanından alınacaz ucagın saattlerri belli zaten o saatte uzman cavuş yanına askerlerle bizi keklik gibi avlar :)
  • 2016 lılardan kimse yazmamış varsa haberleşelim :)
  • Usta birliği muş il jandarma çıktı. Matematik öğretmeniyim ne görev verirler ? Usta birliğinde ders çalışacak vakit bulabilir miyiz ? Karakola verme ihtimalleri var mı ? Birde neden muş il jandarma Erzurumun içinde kalıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.