Şimdi Ara

açılır pencereler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İE de herhangi bir engelleme olmadığı halde alışveriş sitelerindeki ürünlerin fotolarını büyük görmek istediğimde sayfa bir saniye kadar görünüp kapanıyor!

aynı şey diğer sitelerde de olluyor...

virüs olabilirmi?
    ya da başka bir sorun...

• quote:

Orjinalden alıntı: saatsiz

İE de herhangi bir engelleme olmadığı halde alışveriş sitelerindeki ürünlerin fotolarını büyük görmek istediğimde sayfa bir saniye kadar görünüp kapanıyor!

virüs olabilirmi?
    ya da başka bir sorun...

Zannetmiyorum virüs olduğunu, eğer hemen kapanıyorsa linki kopyala bir başka sayfada çalıştır öyle dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirneo

quote:

Orjinalden alıntı: saatsiz

İE de herhangi bir engelleme olmadığı halde alışveriş sitelerindeki ürünlerin fotolarını büyük görmek istediğimde sayfa bir saniye kadar görünüp kapanıyor!

virüs olabilirmi?
    ya da başka bir sorun...

Zannetmiyorum virüs olduğunu, eğer hemen kapanıyorsa linki kopyala bir başka sayfada çalıştır öyle dene.

dediğini yaptım bu seferde "sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor"...

?

• çok garip gerçekten.
  • firefox da sayfalar rahat açılıyor ve kapanmıyor... ie de de sayfa açıldığında yakalayabilrsem sağ tıklıyorum menü açıkken kapanmıyor...

hala anlayamadım ie m deki sorunu...

sistem geri yükleme yapsam olur mu ki!
  • ie nin güvenlik seviyesini kendin özel olarakl ayarla .araclar-seceneklerden
  • sorun pop up blocker kullanman gibi duruyor..google toolbar felan kullanıyorsan açıcagın zaman disable yap..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.