Şimdi Ara

3'ÜNCÜ P. EĞT. TUG. 58'İNCİ P. EĞT. A. K.LIĞI ----BURDUR--- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
36.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maxell37

bize bilgi verecek arkadaslar yok san1r1m..egitim cavusluguyla ilgili b1lg1lere bak1yorumm pek hayrl1 degil gibi...kimisi tatil yeri kimisi cok cektm diyor anlamad1m gitti..hayrls1 gidelim görelim..

Sen sanırım maliyeyle fazla uğraşmaktan harf yerine rakam kullanıyorsun Lütfen Türkçe'mizi düzgün kullanalım, ilk okul mezunu böyle yazı yazmaz.

Eğitim çavuşu adı üstünde acemi asker eğitir. Önce bir güzel yontarlar sizi, sıkı bir eğitimden geçirirler sonra siz de gelen acemi askerleri yontarsınız durum böyledir. şubattaki uzun dönemleri alırsınız daha sonra nisanda dövizli askerleri eğitirsiniz onlar daha kolaydır ama çok yorucu bir görevdir.

• Tertip Edildiğiniz Eğitim Birliği3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZCelp Dönemi2011 ŞUBAT
    Celp Grubu1
    Sevk Tarihiniz23/02/2011
  • 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

• 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

Megawolt aynı yerdeyiz kardeş :D bende oraya gidiyorum arabayla gelcem ama

ANKARA da oturuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mblaster -- 9 Şubat 2011; 15:23:29 >
  • arkadaslar ben sılusu aldım 25. teslım oluyorum yanı cuma gunu.orda bı yerde toplanıp hep beraber teslım olsak ıyı olur:)bu arada rızelıyım ıstanbulda gelıcem ama.antu_3434@hotmail.com aynı zmn gdcek arkdslar varsa eklesın. yakup çerman
  • bekle beni burdur geliyorum.

arkadaslar ben musa karakaş 23 yaşındayım istanbuldan geliyorummm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequila6

ben askerliğimi orda yaptım iyi bi yer değil, kötü bi yer de değil. mesleklerinizi söylerseniz orda ne görev yapacağınızı söylerim (%85i eğitim çavuşu oluyor).

kardeş harita mühendisiyim ne diyon ne çıkar?
  • ARKADAŞLAR ACEMİ BİRLİĞİNDE BURDURA DÜŞENLERİN LİSTESİNİ YAPALIM. İSİM SOYİSİMLE. ORDA TANIYALIM BİRBİRİMİZİ

HAKAN AYYILDIZ - TRABZON
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumano

quote:

Orijinalden alıntı: tequila6

ben askerliğimi orda yaptım iyi bi yer değil, kötü bi yer de değil. mesleklerinizi söylerseniz orda ne görev yapacağınızı söylerim (%85i eğitim çavuşu oluyor).

kardeş harita mühendisiyim ne diyon ne çıkar?

Hizmet bölüğüne alabilirler seni, karargaha. kendi işini yaparsın. merkez kantinin oraya gitmeye çalış müsait zamanlarda, orda çalışan kısa dönemleri bul onlar sana yardımcı olurlar. Kendini mutlaka tanıt.
    yanına bol miktarda bozuk para al çay makineleri için. eşyaların küçük olsun. (şampuan, ayakkabı boyası...) dolabın çok küçük olacak çünkü ilk 1 ay.küçük bir poşete toz deterjan koy. eğer vücudun hamsa, idmanlı gitmiyorsan, eczaneden de kas gevşeltici krem al.
    yorulacaksın ama askerliğinin en güzel günleri acemilikte geçecek. tadını çıkar. ben 5 ay usta birliğinde görev yapmaktansa, 15 ay acemiliği tercih ederim :)
    Hayırlı tezkereler.

• acemide Burdur' dayım arkadaşlar
    Başar Akten
  • Acemilik Burdur
    Usta B. Babaeski Kırklareli.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    megavolt hocam benimkide burdura çıkmıştı yaptık geldik. keşke mesajınızı önce görseydim :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.