Şimdi Ara

Cs 1.6 windows 7 de çalışmıyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
30.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 ye geçtiğimden beri cs yi oynayamaz oldum ya

Oyunu açıyorum new game den yada online oyuna girerken oyun kapanıyor ve fatal error veriyor.Hatada ise:
    Bad surface extends 544/0 at position (1504,2560,448) yazıyor.

Benim gibi bu hatayı alıp bu sorunu çözebilen bir arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim

• Oyunu komple silip yeniden kurmayı denediniz mi?
  • Oyunu bi daha kurdum ama yönetici olarak çalıştır diyerek.Çalıştı
  • Arkadaşlar kesin çözüm buldum iyi okuyun

şu an bilgisayarım windows 7 sorunun çözümü şudur:

aynı sorun bendede vardı ilk önce cs ye sağ tıklayıp 'uyumluluk sorununu giderme seçeneğine geliyoruz sonrada en üsttekinde tıklıyoruz
    ve seçenekler karşımıza çıkıcak ordan windows xp pack 2 ti seçiyoruz.İleriye basıyoruz ve tekrar ileriye basıp uyumluluk sorununu gidermeyi kapatıp oyuna giriyruz

kesin çözümdür denendi+++
  • +1
  • arkadaşlar oyun açılıyor herşeyyi seçip oyuna giriyorum fakat başlarken ki visit-conterstrike.net in altındaki OK yazan pencere geldiğinde kitleniyor

denediklerim
    software modu
    open gl modu
    d3d modu
    ekran kartı driver güncellemesi
    uyumluluk sorunu giderilmesi için win xp sp2 seçimi
    ama olmadı
    ekran kartı intel hd
  • v23 patch kur.
  • Beyler kackere silip yükledim ama cs ye tıkladınma hic bişi acılmıo lütfen bi care yazın
  • Aynı sorun bende de oluyo bi yardım edin tıklıyorum csye ama hiçbişey olmuyo
  • bende vardı , ben sorunsuz oynuyodum
  • ya arkadaşlar senoynadan oynamaya çalışıyorum cs1.6 ama sorun üstüne sorun.widescreen 1920x1080'de her yer karanlık.çözümü nedir?
  • Ya ben her şeyi denedim olmadı countere girerken (Mod_LoadbrushModel: models/krilo2.mdl has wrong version number (0 should be 30) ) HEP BU YAZI ÇIKIYOR NE YAPABİLİRİM!!!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.