Şimdi Ara

Ve LG Cookie de 10 milyonluk satış barajını aşarak önemli başarıya imza attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi Samsung'un, düzenlediği basın duyurusu kapsamında dünya çapında 10 milyon adet S5230 ''Star'' satışı gerçekleştirdiklerini açıklamasının üzerinden uzun süre geçmedi ki benzer açıklamayı LG Mobile bugün yaptı.

LG'nin 2008 yılının kasım ayında lanse ettiği KP500 Cookie modeli 10 milyonluk satış barajını aşarak önemli bir başarıya imza atmış oldu. Toplam satışın 5.4 milyonunun Avrupa'da, 2 milyonunun Latin Amerika'da, 1 milyonunun Asya'da, 800.000 adedinin Güney Kore'de yapıldığı belirtildi.

Ülkemizde de satışına devam edilen KP500 Cookie, dört band GSM desteği, 3.0 inç 240x400 piksel 262.144 renk dokunmatik TFT ekran, ivme sensörü, LG'nin özel flash arayüzü, 16 GB'a kadar microSD kart desteği, Bluetooth v2.1 + A2DP, 3.2 MP kamera, RDS'li FM radyo ve 900 mAh lityum iyon batarya gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

• şu salakça isimler yokmu
    Lg ÇEREZ
    Lg Çikolata
    Lg Şeker :D
    Lg ELMAS
    adamlar isim bulamıyo
    mesela Lg Quantum
    Lg Qorby flan olsa süper olur
  • Cookie başarılı bir isim bence. Kurabiye gibi gitmiş nitekim .
  • bende bu nu kullanıyorum gayette memnunum almak isteyenlere tavsiye ederim pişman olmazsınız
  • cookie kurabiye demek değil çerez demek
  • bende LG KM 900 kullanıyorum aşırı memnunum n 73 vardı bende kullanamam bunu dedim alışmam sadece 1 günümü aldı ve kasası çok şık yani bence lg hem işi çözmüş hemde fiyatı bütün içtenliğimle lg yi öneneririm saygılar
  • cookie ... kurabiye, (tatlı) çörek, (tatlı) kuru pasta; (tatlı) bisküvi

Cookie
    Star
    Corby

Bunlar çok satıyor,satacaktır. Benzerleri de satacaktır.
  • DungeonKeeper
    08.12.2009 Saat: 19:04
    cookie kurabiye demek değil çerez demek

-----------------

Kanada da yasiorum, uzgunum ama yalnis biliosun :(

Kuru pasta,kurabiye,biskuit turevlerine burda cookie deniyor.
  • Çerez

kurabiye
    çörek
    bisküvi
    biri
    çekici kadın
    bebek

Google çeviri de böyle diyor zaten.
  • isim fakirleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

İnat kötü bir şey, özellikle de doğruluğu mutlak olmayan bir konuda inat etmek :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE
    isim fakirleri

Cookie'nin neyi hoşunuza gitmiyor acaba? Telefon ismi bu, Osman mı olmasını bekliyordunuz? Eğer öyle bir beklentiniz varsa daha çok beklersiniz.
  • benim merak ettiğim bu kadar telefon nereye gidiyor :) millet 3-4 telefon mu taşıyor anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

quote:

isim fakirleri

Cookie'nin neyi hoşunuza gitmiyor acaba? Telefon ismi bu, Osman mı olmasını bekliyordunuz? Eğer öyle bir beklentiniz varsa daha çok beklersiniz.

quote:

quote:

İnat kötü bir şey, özellikle de doğruluğu mutlak olmayan bir konuda inat etmek :-)

neden bu kadar dokundu sana anlamadımki ?? neden bu kadar kızdın
    hayırdır samsungundan hisse sahibimisin yoksa :D eleştirmek serbest değilmi istediğim gibi eleştiririm doğru yada yanlış ,böyle fütursuzca konusmak sanamı düşer , yanlış dersn geçer , ama belliki snde bi olay var :D samsung fanı seni cep telefonunada hiç laf söylettirmezmiş FanBoyum Hanimiş benin fanboyum

quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_DuUrden

DungeonKeeper

-----------------

sağol düzelttiğin içn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 9 Aralık 2009; 12:30:23 >

• quote:

quote:

quote:

isim fakirleri

quote:

quote:

neden bu kadar dokundu sana anlamadımki ?? neden bu kadar kızdın
    hayırdır samsungundan hisse sahibimisin yoksa :D eleştirmek serbest değilmi istediğim gibi eleştiririm doğru yada yanlış ,böyle fütursuzca konusmak sanamı düşer , yanlış dersn geçer , ama belliki snde bi olay var :D samsung fanı seni cep telefonunada hiç laf söylettirmezmiş FanBoyum Hanimiş benin fanboyum

quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_DuUrden

DungeonKeeper

-----------------

sağol düzelttiğin içn

Dunge öncelikle füturlu mu fütursuz mu yazacağıma ben karar veririm. Fanboy olup olmadığım seni alakadar etmez. Asabiyim, boyum, sen fangay mısın yoksa? Bu nasıl oldu, futurlu mu, beğendin mi? Öyle kahkaha atılmaz böyle atılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrar12 -- 9 Aralık 2009; 17:46:35 >

• 10 gün önce aldım bu telefondan benden gören iki kişi daha aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-E-N-E-R-T-U-N-C

10 gün önce aldım bu telefondan benden gören iki kişi daha aldı

Hayırlı olsun arkadaşım, gülegüle kullan.
  • Ben Lg dido isterim
  • bende 3 gun ewel aldım çok memnunum güzel bır işletım sistemı var benden gören arkadaşlarım topluca aldılar herkeze tavsıye ederimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bende 3 gun ewel aldım çok memnunum güzel bır işletım sistemı var benden gören arkadaşlarım topluca aldılar herkeze tavsıye ederimm

evet sanırım bundan çok satıyor, kalitesini ve fiyatını gören alıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.