Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karizmatör

Ya sonkez lindy mi 5603 mü? Yarın alcam telefonu. Ne zor bişiymiş ya? :D:D:D

ugurkamil arkadaşım biraz foto örneği koyabilir misin?

Teşekkürler.

Şuan işyerindeyim malesef fotograf koyma şansım yok...

Negibi bişey istiyorsun akşam paylaşiyim hemen

2 telefonuda incele hangisini seversen onu al, fazla detaya girersen karar veremzsin...
  • bence lindy al.hem wifi si var.hemde 3.5 kulaklığa sahip istediğin kulakığı takar,mp3 player gibi müzik dinlersin.diğerinin bi artısı yok.sadece görüntü açısından lindy biraz daha sportif,5603 biraz daha klasik duruyor.yani takım elbise ile falan 5603 daha şık durur.sonuçta lindy yi sadece özellik açısından seçmiyoruz.görünüşte önemli:D
  • Valla arkadaşlar 5603 aldım. Çünkü içimde o heves etmişti ne zamandır.

Ama lindy de çok güzel bir telefon. İpod Touch ım olduğu için lindy almadım. İstediğim vakit wi-fi yi kullanma şansım oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahve uzmanı -- 19 Mart 2010; 16:43:47 >
  • Karizmatör
    Hayırlı olsun, kullandıkca olumlu ve olumsuz yorumlarını yazarsan sevinirim...
    2 telefon arasında kalanlara yardımcı olabilmek için + ve - lerini iblmek laızm...
  • Ben de Lindy'nin siparişini verdim. Bir kaç güne elimde olur.

İnceleme yapan oldu mu bilmiyorum ama telefonu aldıktan sonra detaylı bir inceleme yapmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockinlife

Ben de Lindy'nin siparişini verdim. Bir kaç güne elimde olur.

İnceleme yapan oldu mu bilmiyorum ama telefonu aldıktan sonra detaylı bir inceleme yapmaya çalışacağım.

3 aydır kullanıyorum girip çıkmadıgm yeri kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

3 aydır kullanıyorum girip çıkmadıgm yeri kalmadı

O zaman sizden dinleyelim 3-5 cümle ile.

Mesela alınca yapmam gereken ilk şeyler neler? Sildiğiniz ya da hemen yüklediğiniz programlar var mı?

Geçmiş sayfalarda takip ettiğim kadarıyla ebuddy ve Blot programlarını duydum. Başka bildiğiniz var mı?

Ben bir alayım da ne var ne yok bütün programları araştırırım.

• quote:

Telefonla işli dışlı oldum
  • Sildigim tekşey orjinal oyunlarının tamamı

Wifi ile veya 3G ile interneti kullanıcaksanız Blot veya opera(internette gezinmek için) şart ben operayı sevmiyorum(yeni versiyonu çıktı denedim yine sildim) telefonl msn'ye girmek istiyorsanda ebuddy bence en güzeli...

Alınca özellikle yapmanı gerektiren farklı bi bişey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Karizmatör
    Hayırlı olsun, kullandıkca olumlu ve olumsuz yorumlarını yazarsan sevinirim...
    2 telefon arasında kalanlara yardımcı olabilmek için + ve - lerini iblmek laızm...

Sağolasın dostum.

Biraz kurcalim. Yazarım.
  • Aslında konu başlığını mümkünse değiştirtip Lindy Club kurmak lazım.
  • dunden beri msj atamıyorum arkadaslar engelli diye uyarı verio neden oluyor bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

dunden beri msj atamıyorum arkadaslar engelli diye uyarı verio neden oluyor bilen var mı

Gönder dediginizdemi o uyarıyı veriyor?
    Sadece 1 numarayamı atamıyorsun yoksa hiçbi şekildemi mesaj göndermiyor?
    Farklı hat takıp dene

Olmadı telefonu fabrıka ayarlarına geri döndür..
  • baska hat denedim yolladı ama benm hattımda daha 4bin küsür msj hakkın var diyo neden yollamıyor ki
  • quote:

baska hat denedim yolladı ama benm hattımda daha 4bin küsür msj hakkın var diyo neden yollamıyor ki

o hattı başka telefona takıp dene birde, belki hattan kaynaklanan bi sorundur...
  • quote:

baska hat denedim yolladı ama benm hattımda daha 4bin küsür msj hakkın var diyo neden yollamıyor ki

Hattan kaynaklanıyordur büyük ihtimal başka bir telefondan dene
  • baska bir tele taktım zaten iste gene yollamadı hattan kaynaklanıo hehralde msj hakkım bitmek uzere belkide ondan
  • bu telefpnu kullananlar dokunmatiğinde problem yaşıyolar mı?? bn de alacağm da...
  • Arkadaşlar, ben bolt kurdum hata verdi telefonu formatlayıp opera kurdum nette gezıyorum ama facebook'dan yine video izleyemiyorum. youtubede giriyorum video izlemek istediğimde bağlandı diyor ama daha sonra geçersiz protokol belirlendi diyor ve video izleyemiyorum. Bu konularda bilgisi olan varmı ?
    Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu telefpnu kullananlar dokunmatiğinde problem yaşıyolar mı?? bn de alacağm da...

Hiç bi sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.