- x
Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy
772 Cevap89247 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     2 [4] 6 7 8 9 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

15093 Mesaj
3 Mart 2010; 13:50:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatör

Sanırım bu teli alıcağım. Ama kafama takılan bişi var. ekranı küçük gibi diğer modellerine göre. Öyle değil mi?

Lindy'nin alt kısımda fazladan müzik tuşları oldugu için ekran star'a göre azdaha küçük ama bi problem yaratmıyor...

Farklı bir CONNECT görmek için TIKLA

1102 Mesaj
3 Mart 2010; 15:20:30 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
arkadaslar telefonunuza tuşlara yıldız kare 0 yıldız kare yaparsanız ön kamerayı açabilirsiniz ve diğer modları test edebilirisiniz.Birde şu jawa olayını yardımcı olursanız sevinirim youtubede facede izleyemiyorum teşekürler

Bunu öğrendigim cok guzel oldu cok sagol =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

61 Mesaj
3 Mart 2010; 19:32:43 

5 senlik sx1 kullanıcısıyım fanatik boyutlarda sx1 i çok seviyorum. ilk kez farklı bi telefonu beğendim. ve gerçekten bana göre çok güzel telefon. görmemiş oldugum için mi bana öle geldi acaba:D bilmiyorum ama tavsiye ederm alacak olan arkadaşlara. ayrıca ugurkamil internet ayarlarından dns değiştirmeyi denedinmi. ordada gelişmiş ayarlr bölümünde öle bi yervar ama şuan wiireles yok deneyemiyorum bi bakarsın.:D

15093 Mesaj
3 Mart 2010; 20:06:17 

quote:

Orijinalden alıntı: serhataltuntas

5 senlik sx1 kullanıcısıyım fanatik boyutlarda sx1 i çok seviyorum. ilk kez farklı bi telefonu beğendim. ve gerçekten bana göre çok güzel telefon. görmemiş oldugum için mi bana öle geldi acaba:D bilmiyorum ama tavsiye ederm alacak olan arkadaşlara. ayrıca ugurkamil internet ayarlarından dns değiştirmeyi denedinmi. ordada gelişmiş ayarlr bölümünde öle bi yervar ama şuan wiireles yok deneyemiyorum bi bakarsın.:D

SX1 kullandım bi süre güzel telefondu :D

Dns ayarlarını ne için söylediniz anlaamdım.

Ben video izlerken falan bi sorun yaşamıyorum o sorunu cözdüm face dışında karıştırdın sanım..

61 Mesaj
3 Mart 2010; 22:22:21 

bilgisyardan dns ayarlarını değiştirrerek yaptığını yazmışsın dimi. ben bundan şunu anladımki modemin dns ayarlarını değiştirdin herhalde. böle düşünerek yazdımki telefondanda dns ayarları bölümü var ordan denedinmi die. kısacası sen tekrar yazsana nerden değiştirdin:D

178 Mesaj
4 Mart 2010; 1:40:53 

preston 16M lindy 256K bu nasıl bir farklılık yaratıyor telefonda.hareket sensörü olsaymış çok güzel olucaktı lindy

15093 Mesaj
4 Mart 2010; 9:36:32 

quote:

bilgisyardan dns ayarlarını değiştirrerek yaptığını yazmışsın dimi. ben bundan şunu anladımki modemin dns ayarlarını değiştirdin herhalde. böle düşünerek yazdımki telefondanda dns ayarları bölümü var ordan denedinmi die. kısacası sen tekrar yazsana nerden değiştirdin:D

Ben bilgisayar üzerinden degiştirdim düzeldi, telefon üzerinden denemedim hiç...

15093 Mesaj
4 Mart 2010; 9:41:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1478

preston 16M lindy 256K bu nasıl bir farklılık yaratıyor telefonda.hareket sensörü olsaymış çok güzel olucaktı lindy

Genel olarak bi fark yok ama yüksek cözünürlüklü resim ve benzeri şeylerde bilgisayardakı gibi birebir net göremiyorsunuz sadece...

Sensör olsa bencede güzel olurdu ama olmaması fazla bi sorun yaratmıyor istediginizde ekranı yatay yapabiliyorsunuz + videoları tam ekranda izleme özelligi var...

624 Mesaj
4 Mart 2010; 20:00:52 

Arkadaşlar benim aldığım Lindy'de bir problem var sanırım. Birisi beni aradığında önce melodi çok kısık çalıyor sonra ses bir anda pat diye yükseliyor. Ayarlar'da "Arama Uyarı Tipi"nde "Titreşim ve Melodi" seçili durumda. Sizinkilerde de melodi böyle mi çalıyor yoksa aranır aranmaz yükses sesle mi çalıyor? Bu bir problemse eğer teknik servise vercem telefonu.

36 Mesaj
4 Mart 2010; 20:18:28 

ya bolt dısında youtube videolarını acma sansımız yok mu? opera mini de acmıo videoları

15093 Mesaj
4 Mart 2010; 22:44:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

Arkadaşlar benim aldığım Lindy'de bir problem var sanırım. Birisi beni aradığında önce melodi çok kısık çalıyor sonra ses bir anda pat diye yükseliyor. Ayarlar'da "Arama Uyarı Tipi"nde "Titreşim ve Melodi" seçili durumda. Sizinkilerde de melodi böyle mi çalıyor yoksa aranır aranmaz yükses sesle mi çalıyor? Bu bir problemse eğer teknik servise vercem telefonu.

Normal bi durum bi anormallik yok...
Benım eski telefoum Samsung F480'de de aynıydı...

Sanırım samsung modellerinde böyle...

15093 Mesaj
4 Mart 2010; 22:48:38 

quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

ya bolt dısında youtube videolarını acma sansımız yok mu? opera mini de acmıo videoları

illakı vardır birazcık arayı cözümünü bulabilirsiniz...

opera bana sarmadı yükler yüklemez sildim

Hafta sonu boş vaktim olursa tekrar yükler bi denerim

624 Mesaj
4 Mart 2010; 22:59:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Normal bi durum bi anormallik yok...
Benım eski telefoum Samsung F480'de de aynıydı...

Sanırım samsung modellerinde böyle...

anladım kardeşim saolasın.

bu arada bu ebuddy ile msne girmek çok zevkliymiş :)

bu model için ingilizce türkçe sözlük var mı acaba?

462 Mesaj
4 Mart 2010; 23:53:55 

1 - normal telefon menüsündei youtube (m.youtube.com) dan youtube girmenin yolu varmı?
2 - ekran koruyucu jelatin nasıl temin edebiliriz corby ile aynı acaba?

MSN : Pscik@mynet.com

15093 Mesaj
5 Mart 2010; 0:40:23 

quote:

anladım kardeşim saolasın.

bu arada bu ebuddy ile msne girmek çok zevkliymiş :)

bu model için ingilizce türkçe sözlük var mı acaba?

Bi ben msn giremedim gitti yaa
msn şifresinde harf karakter ve sayı varmı? benimkisi çok uzun ve karışık diye sanım sürekli parola yanlış diyor dogru yazdıgm halde...

15093 Mesaj
5 Mart 2010; 0:42:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Corny

1 - normal telefon menüsündei youtube (m.youtube.com) dan youtube girmenin yolu varmı?
2 - ekran koruyucu jelatin nasıl temin edebiliriz corby ile aynı acaba?

Turkiyede youtube kapalı oldugu için orjinal prorgramla girmiyor(belki ayarı vardır henüz araştırmadım)

Ekran koruyucu corby ile aynı olması lazım(boyutlarını karşılaştırmak laızm) yada daha büyük ekranlı bi telefonun ekran koruyucusunu alıp keserek lindy'e uygun yapabilirsiniz...

624 Mesaj
5 Mart 2010; 1:24:29 

quote:

Bi ben msn giremedim gitti yaa
msn şifresinde harf karakter ve sayı varmı? benimkisi çok uzun ve karışık diye sanım sürekli parola yanlış diyor dogru yazdıgm halde...

evet kardeş harf ve rakam karışık.

15093 Mesaj
5 Mart 2010; 9:46:16 

quote:

evet kardeş harf ve rakam karışık.

Benım harf ile karam arasında birde @ işareti var ve toplam 15 karakter ondan olabilir,
Cünkü şifreyi dogru yazdıgm halde sanlış diyor...
Şifreyi degiştirip tekrar deniycem ama msn pek kullanmadıgm için önemsemiorum...

61 Mesaj
5 Mart 2010; 19:57:01 

sevgili uğurkamil :D tekrar anlatman gerekecek ama modeme ıp den bağlandım dns leri değiştirdim fakat hala youtubeden video açmayı başarabilmiş değilim. açmaya çalıştığımda bolt bi uyarı veriyo . downloading this file might exıt or suspend the browser.do you want to continue? . çözemedim çözemedim yardım:D

15093 Mesaj
5 Mart 2010; 22:09:25 

quote:

sevgili uğurkamil :D tekrar anlatman gerekecek ama modeme ıp den bağlandım dns leri değiştirdim fakat hala youtubeden video açmayı başarabilmiş değilim. açmaya çalıştığımda bolt bi uyarı veriyo . downloading this file might exıt or suspend the browser.do you want to continue? . çözemedim çözemedim yardım:D

Yanılmıyorsam buldum ayarı...
Blot prorgramını açtıktan sonra Menüden preferences'e tıklıyorsunuz çıkan ekranın en altında Video Setting yazıyor ona tıklıyorsunuz açılan ekranda 1 tane video var videonun altında YES ve NO yazıyor NO'yu işaretleyip OK basıyorsunuz, daha sonra Youtube'ye giriyorsunuz ve video çalışıyor
Yes'i sectigim zman bende çalışmıyor cünkü video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 5 Mart 2010; 22:11:51 >

1746 Mesaj
5 Mart 2010; 22:33:42 

programın tam ismi neydi üstadım bende indirip kuriim hemen.blot yazdım ama alakalı bi şey çıkmadıda.

15093 Mesaj
5 Mart 2010; 23:40:19 

Bi önceki sayfada link var.

bu arada bu mesaji lindy den yaziyorum :)

91 Mesaj
6 Mart 2010; 15:57:36 

arkadaşlar ben lindy yi almayı düşünüyorum.bütün özelliklerini inceledim.forumlarıda okudum.qwerty klavye olmaması,yatay dönmemesi gibi özellikleri de kabullendim.ama kafama takılan tek bir soru var.bunun cevabı alıp almamamı belirleyecek.

bu telefonu seçmemin en önemli sebebi 3.5 inç kulaklık girişlerine uygun olması.yani en çok kullanacağım özellik müzik.kulaklık takılı olduğu zamanki mp3 kalitesini merak ediyorum.mesela 5800 ile karşılaştırınca,samsumg jet ile karşılaştırınca,apple iphone ile karşılaştırınca nasıl?basslar tizler yeterince net mi.iyi bir kulaklıkla müzik seti kıvamında ses verir mi.gitar çaldığım için müzik kalitesinden ödün veremiyorum.bu modeli alıp müzik kalitesini yeterli bulmazsam pişman olurum.kulağı iyi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.eğer 5800 daha iyi derseniz,jet daha iyi derseniz onları almayı tercih edebilirim.yardımcı olan olamayan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

1746 Mesaj
6 Mart 2010; 17:30:36 

Benden size bir güzellik :) eposta pop3 ayarlarını verdiğim şekilde yapın epostalarınız telinize gelsin...mesajlar kısmına girin eposta ayarlarına girin kendinize yeni hesap oluşturup verdiğim ayarları girin..yalnız bu ayarlar hotmail ve msn mailleri içindir

smtp sunucusu : smtp.live.com

SMTP PORT: 587

GÜVENLİ BAĞLANTI: TLS

POP3 SUNUCUSU: pop3.live.com

pop3 bağlantı noktası: 995

güvenli bağlantı: SSL

15093 Mesaj
6 Mart 2010; 19:23:15 

quote:

Orijinalden alıntı: coolAngel

arkadaşlar ben lindy yi almayı düşünüyorum.bütün özelliklerini inceledim.forumlarıda okudum.qwerty klavye olmaması,yatay dönmemesi gibi özellikleri de kabullendim.ama kafama takılan tek bir soru var.bunun cevabı alıp almamamı belirleyecek.

bu telefonu seçmemin en önemli sebebi 3.5 inç kulaklık girişlerine uygun olması.yani en çok kullanacağım özellik müzik.kulaklık takılı olduğu zamanki mp3 kalitesini merak ediyorum.mesela 5800 ile karşılaştırınca,samsumg jet ile karşılaştırınca,apple iphone ile karşılaştırınca nasıl?basslar tizler yeterince net mi.iyi bir kulaklıkla müzik seti kıvamında ses verir mi.gitar çaldığım için müzik kalitesinden ödün veremiyorum.bu modeli alıp müzik kalitesini yeterli bulmazsam pişman olurum.kulağı iyi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.eğer 5800 daha iyi derseniz,jet daha iyi derseniz onları almayı tercih edebilirim.yardımcı olan olamayan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Orjinal kullaklıgını kullaklıgını veya daha kaliteli kulkklık kullanırsan + 5+1 özelligini açarsan, müziye uygun bas ayarınıda secersen birçok pahalı müzik sistemleri gibi ses alabilirsin..

Bu arada ekran yatay dönüyor(ekrana dokunarak) sadece telefonu cevirince kenci dönmüyor

15093 Mesaj
6 Mart 2010; 19:25:45 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

Benden size bir güzellik :) eposta pop3 ayarlarını verdiğim şekilde yapın epostalarınız telinize gelsin...mesajlar kısmına girin eposta ayarlarına girin kendinize yeni hesap oluşturup verdiğim ayarları girin..yalnız bu ayarlar hotmail ve msn mailleri içindir

smtp sunucusu : smtp.live.com

SMTP PORT: 587

GÜVENLİ BAĞLANTI: TLS

POP3 SUNUCUSU: pop3.live.com

pop3 bağlantı noktası: 995

güvenli bağlantı: SSL

Bilgi için tşkler...
İhtiyacı olan kişiler illakı olcaktır, ben wifi ile internet üzerinden bakıyorum epostalarımı pc'deki gibi

15093 Mesaj
6 Mart 2010; 23:43:00 

Msn olayınıda hallettim
önce programa üye olmak gerekiyormuş :)

1746 Mesaj
7 Mart 2010; 0:53:03 

quote:

Msn olayınıda hallettim
önce programa üye olmak gerekiyormuş :)

aynen öle ebuddy ye girip ilk önce üye olup üye girişi yapıyorsun :)

624 Mesaj
7 Mart 2010; 1:13:19 

quote:

selam dostum. ben 1 hafta önce falan samsung lindy aldım. bundan önce nokia 5800 kullanıcısıydım. 10 ay falan onu kullandım. çok sık müzik dinlerim. 5800'in ses kalitesinden çok memnundum. 8 GB hafıza kartı olması da çok iyi oluyodu. açıkçası lindy'den müzik konusunda 5800 kadar iyi olmasını beklemiyodum. ama kulaklığını takıp test edince şok oldum. canavar gibi ses veriyo alet. sesini sonuna kadar açıp dinleyemiyorum çünkü son sesi açınca sağır olcak gibi oluyorum. yani anlıycağın lindy ses konusunda en az 5800 kadar iyi. hatta daha iyi bile diyebilirim. yalnız bunun tek kötü yanı ayrıyetten hafıza kartına para vericek olman. 5800 alınca yanında 8 gb'lık kartı beleş veriyolar.

34433 Mesaj
7 Mart 2010; 12:56:03 

uğur arkadasım msn olayını biraz daha açık şekilde paylaşırsan sevinirim hangi program bu teşekkürler şimdiden

15093 Mesaj
7 Mart 2010; 13:18:43 

quote:

uğur arkadasım msn olayını biraz daha açık şekilde paylaşırsan sevinirim hangi program bu teşekkürler şimdiden

ebuddy prorgramı link'ini bulamadım, bi zahmet onuda sen araştır bul netten
google'ye ebuddy prorgramı yazınca çıkıyor karşına...

1102 Mesaj
7 Mart 2010; 13:31:23 

quote:

Öncelikle Opera Mini Beta'yı indirmeni tavsiye ederim.Google'dan ebuddy diye arat gelen yerden MSN'yi seç adres şifre bu kadar

Şereftir Seni Sevmek
Breaking Bad - Oz - Dexter - Lost - Chuck - Supernatural - Behzat Ç. Ank. P. - Doctor Who - South Park - Prison Break - The Walking Dead - Vikings - Game of Thrones

15093 Mesaj
7 Mart 2010; 14:02:33 

o şekilde aynı anda nette dolaşamaz o nedenle programi yuklerse daha İi

1746 Mesaj
7 Mart 2010; 14:20:10 

telefonla istediğiniz programı bu siteden kolaylıkla bulabilirsiniz TELEFONUNUZUN BROWSER INDAN m.getjar.com ADRESİNE GİRİN.search kısmına istediğiniz programı yazın indirin ve kurun .bu kadar basit üstelik site telinizin modelini otomatik olarak tanıdığından uyumlu olan programı buluyor.Hadi kolay gelsin..

15093 Mesaj
7 Mart 2010; 18:47:35 

quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

telefonla istediğiniz programı bu siteden kolaylıkla bulabilirsiniz TELEFONUNUZUN BROWSER INDAN m.getjar.com ADRESİNE GİRİN.search kısmına istediğiniz programı yazın indirin ve kurun .bu kadar basit üstelik site telinizin modelini otomatik olarak tanıdığından uyumlu olan programı buluyor.Hadi kolay gelsin..

http://www.getjar.com
pc üzerinden indirip yüklemeyi tercih ederim...

91 Mesaj
7 Mart 2010; 20:47:50 

quote:

selam dostum. ben 1 hafta önce falan samsung lindy aldım. bundan önce nokia 5800 kullanıcısıydım. 10 ay falan onu kullandım. çok sık müzik dinlerim. 5800'in ses kalitesinden çok memnundum. 8 GB hafıza kartı olması da çok iyi oluyodu. açıkçası lindy'den müzik konusunda 5800 kadar iyi olmasını beklemiyodum. ama kulaklığını takıp test edince şok oldum. canavar gibi ses veriyo alet. sesini sonuna kadar açıp dinleyemiyorum çünkü son sesi açınca sağır olcak gibi oluyorum. yani anlıycağın lindy ses konusunda en az 5800 kadar iyi. hatta daha iyi bile diyebilirim. yalnız bunun tek kötü yanı ayrıyetten hafıza kartına para vericek olman. 5800 alınca yanında 8 gb'lık kartı beleş veriyolar.

teşekkür ederim bilgiler için.ama sadece ses yüksekliği değil de bass ların tiz lerin kalitesinden de bahsedebilir misiniz acaba.seslerin netliği güzel çıkması önemli.mesela bende sony ericcson var.ses yüksekliği çok iyi olmasına rağmen tizler ve bass lar çok iyi değil.yani şöyle açıklayayım.müzik açınca yandaki odadan rahat dinleniyor ;ama ses boğuk çıkıyor,dinlediğin mp3 ten zevk almıyosun.kapatıp aynı şarkıyı bilgisayardan açıp dinliyorum. kulaklık takılı old zamanda ses boğuk geliyor.

bu açıdan 5800 ın müziği çok iyi old.duydum.tüm forumlarda öyle yazıyor.düşününki otobüste gidiyorsunuz.hem 5800 ,hem lindy niz var.kulaklıkla müzik dinleyeceksiniz. aynı mp3 ü,aynı volüme de,aynı kulaklıkla dinlersek hangisinden daha zevk alınır.hangisinden dinlemeyi tercih edersiniz.ikisinden dinlemekle fark olmaz mı.

15093 Mesaj
7 Mart 2010; 21:08:15 

quote:

teşekkür ederim bilgiler için.ama sadece ses yüksekliği değil de bass ların tiz lerin kalitesinden de bahsedebilir misiniz acaba.seslerin netliği güzel çıkması önemli.mesela bende sony ericcson var.ses yüksekliği çok iyi olmasına rağmen tizler ve bass lar çok iyi değil.yani şöyle açıklayayım.müzik açınca yandaki odadan rahat dinleniyor ;ama ses boğuk çıkıyor,dinlediğin mp3 ten zevk almıyosun.kapatıp aynı şarkıyı bilgisayardan açıp dinliyorum. kulaklık takılı old zamanda ses boğuk geliyor.

bu açıdan 5800 ın müziği çok iyi old.duydum.tüm forumlarda öyle yazıyor.düşününki otobüste gidiyorsunuz.hem 5800 ,hem lindy niz var.kulaklıkla müzik dinleyeceksiniz. aynı mp3 ü,aynı volüme de,aynı kulaklıkla dinlersek hangisinden daha zevk alınır.hangisinden dinlemeyi tercih edersiniz.ikisinden dinlemekle fark olmaz mı.

Abimdede sony ericcson var sesi lindy kadar çıkıyor ama ses kalitesi lndy'nin yarısı kadar
5800'dan kullaklıkla müzik dinlemedim ama hiçbi mp3 çalara lindy'den müzik dinlemeyi terçih etmem(Pahalı mp3'ler belki daha kaliteli çalabilir)
İstersen bi telefoncuya git lindy'den müzik dinle kendin karar ver ses kalitesine

Lindy'de kulaksız müzik dinlerken çok aşırı bi kalite yok ama kullaklıgı taktınmı birde 5+1 özelligini açtınmı tatmin edici bi ses kalitesi alıyorsun..

15093 Mesaj
8 Mart 2010; 16:38:58 

Telefondan wifi üzerinden bedava TV izleye bilirmiyiz? Bu konuda bilgisi olan varmı?
Üçretli olarka islenebiliyorda Üçretsiz izlene biliyormu onu denemedim henüz..

624 Mesaj
9 Mart 2010; 16:12:43 

quote:

demek istediğini anlıyorum. şöyle cevap vereyim. ikisini de kullandım. 5800'in kulaklık takmadan verdiği ses daha iyi, sanırım hoparlörü daha iyi olduğu için. ama kulaklıkla dinlerken (ki seni ilgilendiren kısım bu sanırım) lindy 5800'den çok daha iyi. ses hem çok daha yüksek çıkıyor (yani dışarda çok gürültülü ortamlarda bile çok rahat müzik keyfini çıkartabilirsin) hem de daha net ve berrak bi ses kalitesi var. ben müzik dinlerken özelliklerden 5+1'i ve WOWHD'yi seçiyorum harika oluyor.
ama yine de ugurkamil'in dediği gibi bence yanına kaliteli bi kulaklık alıp da teknosa tarzı bi mağazaya giderek kendi gözlerinle bi test et. telefon zaten fabrikadan içinde 3-5 şarkı yüklü olarak geliyor yani teknosaya gidip kulaklık takarak test edebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy2007 -- 9 Mart 2010; 19:43:21 >

34433 Mesaj
9 Mart 2010; 20:23:24 

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Lindy aldım. Bir sorum olacaktı. Ebuddy programını indirdim. Oradan Wi-fi bağlantısı ile girdim messengera. Fakat bağlanırken, ücretten bahsediyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

15093 Mesaj
9 Mart 2010; 21:31:32 

quote:

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Lindy aldım. Bir sorum olacaktı. Ebuddy programını indirdim. Oradan Wi-fi bağlantısı ile girdim messengera. Fakat bağlanırken, ücretten bahsediyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

o sizin wifi ile baglandıgını bilmedigi için devamında telefon internete baglanıcagı için ücretlendirile bilir diyor(yani normal şekilde internete girenler için) yani bi sıkıntı yok en üstekine tıklıyorsun sorunsuz internette dolaşıyorsun..

34433 Mesaj
10 Mart 2010; 8:29:36 

15093 Mesaj
10 Mart 2010; 9:03:57 

Bi soruya kaç kere cevap vermek gerekiyor acaba ? üsteki mesajda cevaplamıştım...

1102 Mesaj
10 Mart 2010; 22:34:01 

Telefonda şarkı dinlerken başka bir işlem yapacakken çok kasılıyor ya yavaşlıyor acayip derecede...

Şereftir Seni Sevmek
Breaking Bad - Oz - Dexter - Lost - Chuck - Supernatural - Behzat Ç. Ank. P. - Doctor Who - South Park - Prison Break - The Walking Dead - Vikings - Game of Thrones

15093 Mesaj
10 Mart 2010; 22:57:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Telefonda şarkı dinlerken başka bir işlem yapacakken çok kasılıyor ya yavaşlıyor acayip derecede...

Başka dediginiz işlem nedir?

Ben müzik dinlerken mesaj yazdım ve menülerde dolaştım bi sıkıntı yaratmadı ama müzik dinlerken internete girmedim...

2985 Mesaj
11 Mart 2010; 0:20:45 

Lindy radyodan kayıt yapıyor mu? Kaç kbps kalitede?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1310 Mesaj
11 Mart 2010; 1:05:01 

arkadaşlar 4 sayfadaki tüm yazıları okudum, dokunmatik ve wifi'li telefon almayı düşünen herkes gibi 5800, starwifi ve lindy arasında kalmıştım. her 3 telefonu da araştırdım 5800 şarjı 1 gün ve çok fazla sorunlu, zamanında sx1 kullanmış biri olarak sorunlu telefonların nasıl bir baş ağrısı oldugunu bildiğim için yanına yaklaşmam (sx1 efsanedir ama çok sorunludur:) ) starwifi'nin de kulaklık ses kalitesinin şuan kulandığım çift hatlı c5212 ayarında oldugunu anladım, yalnız ekranı büyük ve sensorlu bu çok büyük artı, lindy ile starwifi arasında kaldım. ses kalitesinin iyi olması daha cazip kılıyor fakat merak ettiğim lindyde ekranı manuel olarak kolayca yan yapabiliyor muyuz? bu yan yatırma olayı kısıtlı alanlarda mı mevcut? yani menülerde nette müzikte herşekil yan oluyor mu ekran? ayrıca Q yazım olmadığına göre msnde dahi normal eski usul mü yazı yazıyor sunuz? son olarak da el yazısını algılıyor mu? msj kullanımım sıfır ama çok seviyorum o özelliği:) cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.

1746 Mesaj
11 Mart 2010; 2:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

arkadaşlar 4 sayfadaki tüm yazıları okudum, dokunmatik ve wifi'li telefon almayı düşünen herkes gibi 5800, starwifi ve lindy arasında kalmıştım. her 3 telefonu da araştırdım 5800 şarjı 1 gün ve çok fazla sorunlu, zamanında sx1 kullanmış biri olarak sorunlu telefonların nasıl bir baş ağrısı oldugunu bildiğim için yanına yaklaşmam (sx1 efsanedir ama çok sorunludur:) ) starwifi'nin de kulaklık ses kalitesinin şuan kulandığım çift hatlı c5212 ayarında oldugunu anladım, yalnız ekranı büyük ve sensorlu bu çok büyük artı, lindy ile starwifi arasında kaldım. ses kalitesinin iyi olması daha cazip kılıyor fakat merak ettiğim lindyde ekranı manuel olarak kolayca yan yapabiliyor muyuz? bu yan yatırma olayı kısıtlı alanlarda mı mevcut? yani menülerde nette müzikte herşekil yan oluyor mu ekran? ayrıca Q yazım olmadığına göre msnde dahi normal eski usul mü yazı yazıyor sunuz? son olarak da el yazısını algılıyor mu? msj kullanımım sıfır ama çok seviyorum o özelliği:) cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.

ekran her uygulamada yan yatmıyor sadece browserda var o özellik.

1310 Mesaj
11 Mart 2010; 7:29:56 

ne anlamı kaldı ki şimdi:S resimlere de mi yan bakamıyorsun? starda bile resimlerle ilgili bir çok animasyon var. Lindy stardan ayıran tek özellik sesi mi şimdi?

624 Mesaj
11 Mart 2010; 7:47:13 

resimlere yan bakabiliyosun. internette gezinirken de yan bakabiliyorsun (manuel olarak)
bu modele sensör koymamaları gerçekten ilginç bir durum. artniyet var heralde. diğer sensörlü modeller de satsın diye böle yaptılar sanırım. ama benim için çok sorun teşkil etmiyor sensör. telefon yan yatsa nolur düz dursa nolur. yanlız Q klavye olmaması hakkaten can sıkıcı bir durum. mesaj yazarken, msnde chat yaparken insan zorlanıyor. dokunmatik bir telefonda kabullenilcek bişey değil yani. el yazısı muhabbeti de yok. (ama zaten el yazısı çok gereksiz bi özellik bence. 5800'im varken bir kez bile kullanmadım)

15093 Mesaj
11 Mart 2010; 9:43:03 

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen KRALL

Menü ve müzik dışında yüklediginiz prorgram destekliyorsa yan yatıyor...
Resim, video ve kendi tarayıcısında tek tusla yan yatırma özelligi var, onun dışında sizin sonradan yüklediginiz prorgramların ayar bölümüne giriyorsunuz ordan ayarlıyorsunuz

Msn olayına gelince(internettede dolaşırken aynı) mesaj yazarken karşınıza cıkan ekran çıkıyor ve yazmak istediginiz mesajı oraya yazıyorsunuz...

El yazı algılama özelligide yok, yadce daha önce belirlediginiz bi harfle tuş kilidini veya herhangi bi prorgramı açma özeligi var, Örnegin A harfini belirlemişseniz tuş kilidine ekrana parmagınızla A harfi yazınca tuş kilidi çılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 11 Mart 2010; 9:45:43 >

15093 Mesaj
11 Mart 2010; 9:52:09 

quote:

resimlere yan bakabiliyosun. internette gezinirken de yan bakabiliyorsun (manuel olarak)
bu modele sensör koymamaları gerçekten ilginç bir durum. artniyet var heralde. diğer sensörlü modeller de satsın diye böle yaptılar sanırım. ama benim için çok sorun teşkil etmiyor sensör. telefon yan yatsa nolur düz dursa nolur. yanlız Q klavye olmaması hakkaten can sıkıcı bir durum. mesaj yazarken, msnde chat yaparken insan zorlanıyor. dokunmatik bir telefonda kabullenilcek bişey değil yani. el yazısı muhabbeti de yok. (ama zaten el yazısı çok gereksiz bi özellik bence. 5800'im varken bir kez bile kullanmadım)

Opera prorgramında Q klavye çıkıyor ve ben bi türlü seri yazamıyorum onunla o nedenle opera prorgramını test etme amacı dışında hiç kullanmadım, Q klavye olmaması msn'de veya iternette gezinirken mesaj yazma bölümü açılırken birazcık geçikme yaşatsada bana göre mesajı yazarken T9 veya T9 suz yazarak daha seri yazılıyor...

15093 Mesaj
11 Mart 2010; 9:57:40 

quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Lindy radyodan kayıt yapıyor mu? Kaç kbps kalitede?

Kayıt yapıyor ama hiç denemedim + ses tanıma özelligi ile ortamdakı müzigi kaydedip internet üzerinden şarkının ismini ve söyleyenlerinide bulmanız mümkün...
Aynı şekilde telefonunuzda isimsiz şarkı varsa onunda tespit edebiliyor...

1102 Mesaj
11 Mart 2010; 15:50:55 

quote:

Başka dediginiz işlem nedir?

Ben müzik dinlerken mesaj yazdım ve menülerde dolaştım bi sıkıntı yaratmadı ama müzik dinlerken internete girmedim...

Mesaj yazmak gibi biraz geç algılıyor dokunmaları internete girerkende çok yavaş oluyor...

Şereftir Seni Sevmek

15093 Mesaj
11 Mart 2010; 16:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Mesaj yazmak gibi biraz geç algılıyor dokunmaları internete girerkende çok yavaş oluyor...

Mesaj yazarken çok aşırı bi yavaşlama hissetmedim ben, akşam tekrar test ederim mesaj yazarken ve internette dolaşırken...