Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatiğin sesini ve titresimini nasıl kapatabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

Dokunmatiğin sesini ve titresimini nasıl kapatabilirim?

Tuş kilidi açıkken sol yan tarftaki ses kapatma tuşunun aşağısına basın.Bu sesi kısar.Sesi kıstıktan sonra diğer bir sekmede titreşimi gösterir.Aynı şekilde yine aşağı basarak titreşimide kapatabiilirsiniz.Tlefonu alalı 3 gün oldu çok hoşuma gitti.Eski paketlerde hafıza kartı çıkmıyormuş.Ucuz almıştım telefonu ama artan parayı hafıza kartına vericez :) Bundan önce 5320 xm kullanıyordum ondan sonra bana iphone gibi geldi.İlk dokunmatiğim olmasına rağmen çok kolay kullanıyorum 7 saat wi fi kullanıyorum 2 gün gidiyor şarjı.Video kalitesi canımı sıkıyor biraz.Cep telefonundan klip izlemeyi severim çünkü.
    Neyse sonuçta beni samsungtan soğutan E250 den sonra güzel bi samsunga rastladım.Herkese hayırlı kullanmalar,oynamalar,konuşmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 306ankara -- 6 Eylül 2010; 23:20:55 >

• http://www.telpa.com/insert/index.html

2. sayfada güncel fiyat ve 16. sayfada (yani en arka) tam boy bizim telefonun reklamı var
  • cok sagol hocam ıse yaradı
  • arkadaşlar bir arkadaşım lindy aldı ve google maps i açınca java hatası verip kapatıyor. fabrika ayarlarına falan döndük gene işe yaramadı.

normalde çalışıyordu fakat yeni sürümü yüklemeye çallıştık 302yi olmadı. bu sefer eskiside açılmıyor. ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

arkadaşlar bir arkadaşım lindy aldı ve google maps i açınca java hatası verip kapatıyor. fabrika ayarlarına falan döndük gene işe yaramadı.

normalde çalışıyordu fakat yeni sürümü yüklemeye çallıştık 302yi olmadı. bu sefer eskiside açılmıyor. ???

Sistemde bi arıza olmuştur, fabrika ayarıyla cözülçek bi sorun değil...

Telefona yeni versiyon atılcak yada google maps ve java hangisi sorunlu ise o tekrar yüklenicek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

arkadaşlar bir arkadaşım lindy aldı ve google maps i açınca java hatası verip kapatıyor. fabrika ayarlarına falan döndük gene işe yaramadı.

Sistemde bi arıza olmuştur, fabrika ayarıyla cözülçek bi sorun değil...

Telefona yeni versiyon atılcak yada google maps ve java hangisi sorunlu ise o tekrar yüklenicek..

eyvallah sağool hocam . deneyelim bir.

• offfffffffff ya ne kadar cahiliiim. bi türlü bu telefona pcden müzik faln resim atamıyorum yardım edebilecekmisiniz bana ya :(
  • hocam menuden ayarlar kısmına gır ordan telefon ayarları sonra pc baglantısı yerınden medya oynatıcıyı sec sonra pcye bagla okadar. bilgisayarıma girince gorursun zaten.
  • Yha bana bu telefonun siyah kağını buln xDé (nerden bulabilrim)
  • Kağıt yazmısım kapak dicektim
  • hadi cevap satılan bir yer biliyormusunuz
  • arkadaslar benim sorunum kamera zoom yapmıyor video modunda yapıyorr ayarlarının heryerini kurcaladım ama bulamadım spot modda bi türlü yapmıyorr yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaslar sunuda ekleyeyim bi kac modelde yane kamerası3.2 olan modellerde yapıyoo
  • Arkadaşlar merhaba,

Lindy için kılıf satılan tek biryer buldum.

www.pdateknoloji.com

sipariş verdim, ancak henüz elime ulaşmadı.

bilginize...
  • Arkadaslar merhaba,

lindy ile ilgili bir sorunum var. Banka vs. aradiginizda konusurken ekrandaki dokunmatik tuslari kullanamiyorum. Santral bazi rakamlari tuslamami soyluyor, ancak dokunmatik tus ekrani acilamiyor.

Bu konuda cozumu bilen biri varmi?

Simdiden tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otchill

Arkadaslar merhaba,

lindy ile ilgili bir sorunum var. Banka vs. aradiginizda konusurken ekrandaki dokunmatik tuslari kullanamiyorum. Santral bazi rakamlari tuslamami soyluyor, ancak dokunmatik tus ekrani acilamiyor.

Bu konuda cozumu bilen biri varmi?

Simdiden tesekkur ederim.

Sol taraftakı tuş açma tuşuna 1-2 sn basılı tutman yeterli ondan sonrada ekrandan tuşlara tıklıyorsun ve tuş takımı ekrana gelior...
  • quote:

Orijinalden alıntı: otchill

Arkadaşlar merhaba,

Lindy için kılıf satılan tek biryer buldum.

www.pdateknoloji.com

sipariş verdim, ancak henüz elime ulaşmadı.

bilginize...

Merhaba arkadaşım ben o dediğin yerden getirttim kılıfı çok memmunum 1 aydır kullanıyorum neredeyse öneririm silikon kılıfı
  • arkadaslar bugünn yazlım yüklettim telefonaa

SW VERSION
    M5650JVIL1 YÜKLEDİKLERİ SON VERSİYON BUDURR

BİLGİNİZEE
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.