- x
İŞ BANK Cep Anahtar Geldi. İPhone
26 Cevap4376 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Aralık 2009; 12:24:31 

08.12.2009

İşCep programını güncelleyin appstore'den. Cep anahtar özelliği eklendi iphone için. bankamatikten kartsız para çekme vs için

1350 Mesaj
8 Aralık 2009; 13:16:40 

evet bugun bende gordum cep anahtari kullanmak icin isbank sitesine girip hesabinizdan aktivasyon kodu alip oyle kullanmaya baslanabiliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2827 Mesaj
8 Aralık 2009; 13:52:03 

eyvallah,bende bekliyordum ne zaman gelecek diye.iş ekibi hızlı çalışıyor iphone konusunda.

5024 Mesaj
8 Aralık 2009; 14:55:02 

mobil imza kullananlarda aktivasyon yapıp kullanabileceklermi acaba...

2787 Mesaj
9 Aralık 2009; 14:46:09 

Garantiden de bekliyorum böyle bir çalışma..Şifrematik cihazım her an yanımda olabilecek ne güzel..

skoda turkey / detailing turkey

304 Mesaj
10 Aralık 2009; 20:46:28 

2.2.1 sürümdeyim yüklemiştim kullanıyorum güncelleme yaparsam çalışmama ihtimali varmı, eskiden yazıyordu versiyon 3.0 falan ama imdi birşey yazmıyor ?

3217 Mesaj
10 Aralık 2009; 21:13:43 

bu iyi olmuş garanti için flnda gelse güzel olur

Ultimate Driving Machine

BMW

102 Mesaj
8 Mayıs 2010; 13:26:46 

iphonu için cep anahtar nasıl olacak iş bankası internet şubesinde.iphonu için şuraya gireceksiniz diyo yardım kısmında giriyorum iphone için ayar yok.son zamanlarda bu işlemi yapan arkadaşlar varmı teşekkürler

5024 Mesaj
8 Mayıs 2010; 17:03:59 

quote:

Orijinalden alıntı: dentist76m

iphonu için cep anahtar nasıl olacak iş bankası internet şubesinde.iphonu için şuraya gireceksiniz diyo yardım kısmında giriyorum iphone için ayar yok.son zamanlarda bu işlemi yapan arkadaşlar varmı teşekkürler

appstore dan uygulamayı indirin ve işbankası internet şubesinden işcep i aktif hale getirin ondan sonra kullanabilirsiniz...

600 Mesaj
8 Mayıs 2010; 18:04:01 

jailbreak yapmadan önce işbankası nın İŞCEP uygulmasını güvenerek kullanıyordum, eft/havale işleri için ücretsiz pratik güzel bi uygulama
Jailbreak bankacılık uygulamaları için güvenlik açığı oluşturuyormu? güvenle kullanabilirmiyim yine?

5024 Mesaj
8 Mayıs 2010; 23:09:13 

quote:

Orijinalden alıntı: forumcu25
jailbreak yapmadan önce işbankası nın İŞCEP uygulmasını güvenerek kullanıyordum, eft/havale işleri için ücretsiz pratik güzel bi uygulama
Jailbreak bankacılık uygulamaları için güvenlik açığı oluşturuyormu? güvenle kullanabilirmiyim yine?

Ben işcep çiktiği gunden beri jbli olarak kullaniyorum.

99 Mesaj
8 Mayıs 2010; 23:16:16 

bana iscep basvuru smsi gelmiyor nedense kac kere denedigim halde..

600 Mesaj
9 Mayıs 2010; 0:16:23 

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Ben işcep çiktiği gunden beri jbli olarak kullaniyorum.

J.b li ipod/iphone başkasının cihaza bağlanabilmesi için güvenlik açığı barındırıyor diye okumuştum oyüzden tereddütteydim, ama yinede yükleyip kullanacam umarım bi sakatlık çıkmaz

600 Mesaj
9 Mayıs 2010; 0:58:55 

quote:

Orijinalden alıntı: erichk

bana iscep basvuru smsi gelmiyor nedense kac kere denedigim halde..

Ben ipod touch da kullanıyorum işcepi(mesaj ile filan yüklemedim yani)
app store dan işcep uygulaması kendiniz indirin
Bilgisayarınızdan http://www.isbank.com.tr/ ye girin üstte CEP ANAHTAR butonuna tıklayın
Cep Anahtarınızı aktive etmek için tıklayınız » ı seçin
Müşteri Numaranızı ve bankanın sisteminde tanımlı Cep Telefonu Numaranızı yazın
İşCep cihazımda yüklü yazan kutucuğu işaretleyin, resimde görünen kodu girin DEVAM
sonraki aşamada telefonunuza güvenlik kodu mesajı gelecek, 16 haneli hesap numaranızı filan girmenizi isteyecek..
Bu süreci geçtikten sonra aktivasyon sayfasında görünen kodları; işcep/ aktivasyon kısmına aynısı ile girin..
hem bilgisayardan hep iphone dan senkron bişekilde istenen adımları tamamlayark ilerleyin..

İşbankasının bu konuyla ilgili açıklamasınıda okuyun>>
0

99 Mesaj
9 Mayıs 2010; 1:10:48 

forumcu25, tesekkurler. ben basvuru ile ugrasiyordum megerse aktivasyondan baslamak gerekiyormus. oldu simdi.

600 Mesaj
9 Mayıs 2010; 1:12:52 

rica ederim, halletmenize sevindim

327 Mesaj
3 Kasım 2010; 16:35:23 

bende iphone var.işcep 3.13 istiyor versiyon.benimki yetmiyor.jail break olduğundan update yapmak istemiyorum.ne yapabiliirm.eski versiyonda çalışan işcep fln yok muki

Born Wİth Nothing Die With Everything

1593 Mesaj
3 Kasım 2010; 17:40:18 

sanmıyorum bulabileceğini. Yok desek daha doğru olur. Ben de sırf bunun için versiyonu yükseltmiştim. :(
quote:

Orijinalden alıntı: veloci_raptor

bende iphone var.işcep 3.13 istiyor versiyon.benimki yetmiyor.jail break olduğundan update yapmak istemiyorum.ne yapabiliirm.eski versiyonda çalışan işcep fln yok muki

3759 Mesaj
3 Kasım 2010; 18:22:17 

tşkler arkadaşlar

Allianz Sigorta Acentesi

3598 Mesaj
3 Kasım 2010; 21:39:23 

güzel uygulama

8319 Mesaj
24 Aralık 2010; 19:34:56 

uygulama güncellendi..

http://itunes.apple.com/us/app/id308261752?mt=8

Description

İş Bankası'ndan, Türkiye'de ilk iPhone/iPod Touch bankacılık uygulaması!

İş Bankası’nın 2007 yılında müşterilerinin hizmetine sunduğu mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, zengin özel tasarımı ve dokunmatik kullanıcı dostu ara yüzüyle iPhone/iPod Touch kullanıcılarının hizmetinde.

İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:
•İşCep: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.
•Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.
•En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
•Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.

İş Bankası'ndan, Türkiye'de ilk iPhone/iPod Touch bankacılık uygulaması!

İş Bankası’nın 2007 yılında müşterilerinin hizmetine sunduğu mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, zengin özel tasarımı ve dokunmatik kullanıcı dostu ara yüzüyle iPhone/iPod Touch kullanıcılarının hizmetinde.

İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:
•İşCep: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.
•Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.
•En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
•Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.

İşCep’in yenilenen arayüzü ile menüler arasında hızlı geçişler yapabilir, işlemlerinizi çok daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

0
0
0
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 24 Aralık 2010; 19:36:04 >

3613 Mesaj
24 Aralık 2010; 19:54:04 

Bu anahtari aklımızdamı tutacağız tekrar girmek için ? Garantide ne güzel kendi yazıyor bu hasta etti Ayrıca hala çooook amatör,nerde garanti nerde bu,bence koca banka bunu yaptırdığı firmayı değiştirmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 24 Aralık 2010; 19:55:32 >

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

6971 Mesaj
24 Aralık 2010; 20:54:13 

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Bu anahtari aklımızdamı tutacağız tekrar girmek için ? Garantide ne güzel kendi yazıyor bu hasta etti Ayrıca hala çooook amatör,nerde garanti nerde bu,bence koca banka bunu yaptırdığı firmayı değiştirmeli.

değildir heralde adı üstünde tek kullanımlık diyor.

8319 Mesaj
24 Aralık 2010; 21:13:35 

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

0

iş cep te dokunuyorsun, müşteri numaranı ve 6 haneli interaktif kodunu(tamamen sayılardan oluşan)giriyorsun..ardından açılan sayfada tek kullanımlık şifre için senden yine 6 haneli anahtar kodu istiyıor.onuya yazıyorsun direk giriyorsun hesabına bu kadar....

aşağıdaki gördüğün ekranı cepten girerken kullanmıyorsun.bu aşağıdaki olay sadece bankamatikten kartsız işlem yaparken veya iş bankasının internet şubesine girerken kullanıyorsun.bilgisayarından internet şubesine girerken cep telefonunuda kullanabilirsin illa bunu kullanmak durumunda değilsin..

aslında gayet basit.ilk seferde biraz uğraştırıyor ama sonraki gayet kolay..
0

3919 Mesaj
24 Aralık 2010; 21:33:08 

Ben bu iscep'i uzun süredir kullanıyorum fakat cihazda jb olduğu için kafam rahat değil.

5024 Mesaj
24 Aralık 2010; 21:33:16 

Mobil imza kullanın uğraşmayın sifreyle falan.

8319 Mesaj
25 Aralık 2010; 20:07:58 

gayet güvenli gibi geliyor bana aslında ama ...cihaz jb li

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469