Şimdi Ara

Akım koruma prizleri tavsiye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
10
Favori
126.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ürün çok gelişmiş gücü yeten bundan almalı normalde daha pahalıdır bu özelliktekiler otomatik güç tasarruf modu var ama şöyle bir hile var normalde ilk 3 priz güç korumalı değildir bu tür prizlerde hepsi güç korumalıdır bunda ilk 3ü sadece ama olsun genede gelişmiş bir priz tamamen elektronik kontrollü ,ama bunlardada şöyle bir durum oalbilir zamanla o elektronik kontrolcü arıza yapabilir vsvs ne kadar teferruat o kadar arıza demektir.
  • Mrb arkadaşlar. Joule nin önemi ne bu prizlerde, bir bilgisayar toparladım ve ne olur ne olmaz, voltaj fazla gelirse yanmasın makine, Bu sebepten dolayı alacağım bir tane. Joule 500 üstü olanda var 300 olanda var. Aşırı akıma hangisi daha çok dayanır
  • Arkadaşlar 8`li ve kablosu uzun olan akım korumalı priz almayı düşünüyorum. 2 ürün dikkatimi çekti biri; Philips SPN4085B, diğeri Sistem 5+5 Birbirinden Bağımsız Akımlı Anahtarlı Grup Priz 090510. Sistem marka olan da akım korumalı sanırım hem 10`lu hem de 5 metre kablo uzunluğu var. Bu iki ürün arasında kaldım. Philips daha matıklı geldi hem marka açısından. Sistem markalı ürün konusunda çekimserim açıkçası. Başka marka ve model dediğim özelliklerde önerisi olan ya da kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• Ben digiturk onaylı Eaton priz kullanıyorum anladığımdan değil tavsiye üzerine aldım Avrupada bilinen bir markaymış digiturk te onay verdiyse bişiyi vardır

http://www.merterelektronik.com/EATON-Protection-Box-5-Li-Akim-Korumali-Priz,PR-45502.html

• Plasma TV için tekli koruma prizi almak istiyorum, joule değerine neye göre karar vermem lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brev

Ben bunu kullanıyorum gayet güzel bir ürün tavsiye ederim.
    http://www.n11.com/brennenstuhl-yuksek-gerilim-ve-akim-korumali-15m-uk-priz-P14415717
     Akım koruma prizleri tavsiye

Ben priz iki gün önce su koyverdi bunun tamiri oluyor mu arkadaşlar ???

• Arkadaşlar laptop, TV ve uydu alıcısı için akım korumalı priz alacağım. Joule değeri önemli mi?
  • yeni dairelerin kendınden akım koruması var dıyebılıyorumi bu nedenle bu tur urunlere ıhtıyac oolur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Arkadaşlar laptop, TV ve uydu alıcısı için akım korumalı priz alacağım. Joule değeri önemli mi?

Biri cevap verebilir mi?

Bu elektronik aletler için aşağıdaki priz yeterli olur mu?

http://urun.n11.com/akim-koruyucu-prizler/tuncmatik-powersurge-5li-enerji-akim-koruma-prizi-siyah-renk-t-P112371124
  • Merhaba arkadaşlar.

Uzatma kablosuyla

- 42 inch Led T.V
    - Uydu alıcısı
    - Elektrikli ısıtıcı
    - 3.5 inch harici hard disk
    - ps4

kullanmayı düşünüyorum. Akım korumalı bir priz almak istiyorum. Joule değeri hakkında çok bir fikrim yok. Minimum kaç olmalıdır bilgi verirseniz ona göre bir model bakmak istiyorum.
  • alkan83 A kullanıcısına yanıt
    900 üzeri olması iyidir ısıtıcının olması daha yüksek değerler almanızj tavsiye ederim

• sonorous
  • 750 w kasa aldım bunun için akım korumalı prizi nasıl almalıyım biraz güçlü bir psusu var yardimci olursaniz sevinirim yakmayayim pusuyu.
  • xxxx

• legolas4121 kullanıcısına yanıt
    Ben 2-3 yıl önce APC Performance SurgeArrest 8 almıştım çok memnunum ama şuan satışı var mıdır , nerde bulunur bilmiyorum maalesef.
  • Ben Philips almıştım. Gayet memnunum. Odamdaki tüm prizler ona takılı. Bilgisayar tv uydu alıcı harici docklar modem masa lambası falan....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende alacağım. Yalnız schneider mi belkin mi karar veremedim. Hangisi daha iyi olur. Kalite açısından fark var mı acaba.
  • Bir tane daha buldum. Philips spn4085b. Hadi bi yardım edin bakalım be yav.
  • Bana da lazım bir adet. Geçen gün elektirk kesintileri oldugu dönemde 4 lü prizlerin hepsi de doluyken (tv-uydu-pc-ufo) ısıtıcıyı taktıgım anda 4 lü prizden biri patladı ve şalteri attırdı. Şimdi beni korumuş oluyor mu bu??
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.