Şimdi Ara

Akım koruma prizleri tavsiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
10
Favori
126.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HOCAM MERHABA BEN DE BÖYLE BİR ŞEY ALMAK İSTİYORUM YENİ PLAZMA TV ALDIM BİRİNİ ONA BİRİNİ DE DİGİTÜRK UYDU ALICISINA TAKACAM KABLOLU İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ KABLOLAR YERLERDE SÜRÜNÜYO TELEVİZYONUM DUVARDA TAVSİYE EDERMİSİN ASLINDA BUNUN ÜÇLÜSÜ OLSA DAHA İYİ OLURDU YA DA ÜÇLÜSÜ VAR MI TEŞEKKÜRLER
  • Bildiğim kadarıyla söylediğiniz prizlerden, o da sadece Tunçmatik'te olmak üzere 2'lisi var .Ben üçlü olan prize rastlamadım. Fakat daha önce forumda yazıldığı ve benim de kendi araştırmalarımdan gördüğüm üzere, Tunçmatik'in koruma değerleri çok düşük. Örneğin Tunçmatik teklide koruma değeri 306 joule iken, Philips'te 918, Schneider Electric'te ise 960 joule koruma var.
    Bu arada, ben de Schneider electric ile Philips arasında kaldım. Şu an itibariyle,Philips ile Schneider arasında 3 kat fiyat farkı var. Bu konuda bilgi sahibi olanların acil olarak fikirlerini bekliyorum.
  • Üçlü bir priz vardı öğrenip buradan yazayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • passero P kullanıcısına yanıt
    Aynen bende takipteyim. Bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa çok iyi olur.

• derbentcioglu kullanıcısına yanıt
    OK ÇOK SEVİNİRİM
  • Kusura bakma sordum da benim hatırladığım 3'lü değilmiş 2'liymiş. 3'lü kablosuz korumalı yokmuş.
  • derbentcioglu kullanıcısına yanıt
    estağfurullah sağalasın
  • Selamlar arkadaşlar;ben LED TV için Tunçmatik aldım.Almadan çok araştırmamıştım meğerse çok önemliymiş.Neyse aldık bi kere.Sormak İstediğim Bu Tunçmaik sürekli Prizde mi kalıcak.Örneğin gece yatarken pirizden çıkaralımmı saygılar.Prizdeyken TV ye bi sıkıntı olurmu.saygılar
  • bi cevap verecek arkadaş yokmu ..
  • yav el cevap arkadaşlar..
  • Merhaba,
    Bildiğim kadarıyla aldığınız akım korumalı priz sürekli olarak elektrikte, bağlı olan elektrikli cihazın fişi üzerinde bulunacak şekilde takılı kalmalı. Aksi takdirde, örneğin siz gece yatarken akım korumalı prizi elektrikten çekerseniz ve bu arada geceleyin elektrik kesintisi olursa, elektrik tekrar geldiğinde cihazınız zarar görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozo79

bi cevap verecek arkadaş yokmu ..

tv yi kullanmadığınız zamanlarda fişini çekmek iyi olur. en iyisi anahtarlı olan korucuyu prizler. anahtar kapatılırsa daha iyi olur. televizyon tamircileri lcd tv lerin kullanılmadığı zamanlarda fişte kalmasının ömrünü azalttığını söylüyorlar. bu arada sigortalı olup olmadığını nasıl anlarız prizin scheider sigortalımı, bilen varsa arkadaşlar.
  • Arkadaslar greenlife ve s-link gibi ucuz markalar var 10-15 lira gibi fiyatlara.

Ben sadece bilgisayar icin kullanicam, 400-500w isimi gorur. Simsekli havalar voltaj dalgalanmasi icin bu ucuz urunler isimi gorur mu

• Bende de Tunçmatik 6lı akım korumalı vardı, ama arkadaşta kaçak olduğu için evde şalterler atıp duruyordu. Onda kaçak olabileceğini pek düşünmemiştim, şimdi yeni bir tane arıyorum.
  • Daha önceden vatan bilgisayardan aldığım 2 tane akım koruma prizinden 1 i bozuk çıkmıştı.Ondan beri kullanmıyorum.
  • Daha önceden vatan bilgisayardan aldığım 2 tane akım koruma prizinden 1 i bozuk çıkmıştı.Ondan beri kullanmıyorum.
  • Ben bunu kullanıyorum gayet güzel bir ürün tavsiye ederim.
    http://www.n11.com/brennenstuhl-yuksek-gerilim-ve-akim-korumali-15m-uk-priz-P14415717

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brev -- 3 Eylül 2014; 1:10:35 >

• merhaba beyler 5metrelik sağlam bi akım korumalı prize ihtiyacım var 5lik yada 6lık fark etmez fiyatıda önemli değil sadece siyah olması lazım :D
  • Merhaba arkadaşlar Merter elektronikten Powermaster akım korumalı priz aldım , şuanda kullanıyorum hiçbir problem gözükmüyor kablo kalınlığı ve prizin plastiği kaliteli görünüyor. Tavsiye ederim Almak isteyen arkadaslar için satış sayfası Powermaster Akım Korumalı Prizler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atayferhat -- 16 Ekim 2014; 17:36:36 >

• PCyi elektrik kesintisinden veya saniyelik kesintilerden korumak için korumalı priz arıyorum arkadaşlar. max 80 lira.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.