Şimdi Ara

Akustik Sorunum Bitti!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sinema sistemimin bulundugu kattakı akustık bozukluk yuzunden akustik sunger koymaya karar verdim forumdan eskı üye sayın teknika ıle ırtıbata geçip yardımcı olmasını istedim kendısı süper bır ınsan oldugu için benı kırmayarak el uzattı ve resımlerde gorucegınız ortamı yarattık haftayada kablo kanalı uygulaması yapmaya gelicek. Bügün yaptıgı çalişmadan resimler kendı ve ekibine tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 7 Aralık 2009; 0:46:48 >

• resım 2

• resim 3

• Şahane olmuş hocam tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

teknika abim ve ben soldaki teknika abim sagdaki ben arka taraftakı calısmaya dikkat

Üstad DH de yazmıyor ama resmi bizimle

Keyifli dinletiler olsun.

• sayın teknikanın bügün dogumgunu kendısını buradan kutluyorum ıyı yıllar abi
  • kaç yaşına girdin @teknika? 1 sen daha yaşlandın
  • valla duydugum kadarıyla 40 a merdiven dayadı
  • güzel çalışma tebrikler teknika
  • Resimlerden anlayabildiğim kadarıyla yerler taş ve yerde hiç halı yok. Hiç, yerde halı benzeri, taşın yansıtma özelliğini azaltacak şeylerle deneme yaptınız mı?

Bir de elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama, benim kişisel görüşüm, bu tarz hobi odalarına koyu renk çok yakışıyor. Ayrıca sizin örneğinizde, koyu renk duvarlarda, siyah akustik süngerler daha az göze batar.

Son söz; sisteminizi güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote -- 9 Aralık 2009; 14:08:16 >
  • Halı olsa bencede ses biraz daha iyi olur gibime geliyor.

Ayrıca duvardaki NYC tablosuna hayranım..Ikea'dan alıcam alıcam bir türlü elim gitmiyor (biraz pahalı da)

Bu arada burası havuzlu olan evmiydi?
  • evet hocam havuzlu olan bu hafta havuzla oda arasına kadife perde geliyor yerlerede sırıtmıcak şekılde halı kılım bısıler koyucam artık
  • Merhaba;
    Sn. nuribaras, uygulama sonrası seste hissettiğiniz farkları bizlerle paylaşırsanız çok faydalı olur.
    Hatırladığım kadarıyla sizin evinizin bu bölümüyle ilgili açtığınız resimler de olan bir konu daha vardı.
    İlk mesajınıza o linkide eklerseniz konu bütünlüğü açısından iyi olur diye düşünüyorum.

Bu arada teknika' nın olduğu konularda daima bir hareketlilik, paylaşım oluyor. Nedendir acaba?
  • saol hocam konu link

http://forum.donanimhaber.com/m_33996084/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#34012887

valla hocam süngerleri yaptıgım gun seste ınanılmaz bır fark oldu o yankı sesi neredeyse kayboldu eskıden muzıgı kapatınca 3 4 sanıye muzık devam edıyordu baya bır duzelme oldu teknıka kolonlarımı beyenmesıne ragmen sunger uygulamasından bır gun sonra tamamen sattım şu an sistem toplamaya çalişiyorum
  • yeni hoparlörlerini resmet nuri şenlensin topik
  • dur abı tam bi hazırlansın ortam şenlerdıcem resımlerle
  • @nuribaras harman kardonu kaça sattın acaba? pm den ulaşırsan sevinirim bende üst modele terfi edebilirim,satabilirim 3480'i... fikrim olsun
  • Aaa burada ne buldum.
  • Boynuz kulağı geçmiş onumu buldun
  • Boynuz kulak yoksa, sadece uzayan bir boynuzdur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.