- x
şofbenden çok az su akıyor? 100 liralok şofben tavsiyesi.
5 Cevap1684 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

517 Mesaj
6 Aralık 2009; 17:17:54 

Arkadaşlar iyi günler ihlas marka şofbenimiz var. Güneş enerjisi kışın iş görmediği için şofbeni kurduk ama bir sıkıntı var şofben suyu ne kadar açrsan aç çok az akıtıyor. Şofbein su giriş ve çıkışına por çöz döküp temizledim ama sonuç değişmedi içinde başka bir yer mi tıkanmıştır ? bunu kendim temizleyebilir miyim ya da piyasa da kim temizler ne kadara temizler bir de bana önerebileceğiniz 100 lira şofben tavsiyesi istiyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Aralık 2009; 17:41:14 

quote:

Orijinalden alıntı: siriusblack2051

Arkadaşlar iyi günler ihlas marka şofbenimiz var. Güneş enerjisi kışın iş görmediği için şofbeni kurduk ama bir sıkıntı var şofben suyu ne kadar açrsan aç çok az akıtıyor. Şofbein su giriş ve çıkışına por çöz döküp temizledim ama sonuç değişmedi içinde başka bir yer mi tıkanmıştır ? bunu kendim temizleyebilir miyim ya da piyasa da kim temizler ne kadara temizler bir de bana önerebileceğiniz 100 lira şofben tavsiyesi istiyorum

250 ver süsler termosifon al sorunsuz kullan, 100 liralik malla iş olmaz.

517 Mesaj
6 Aralık 2009; 18:24:26 

yok mu yardımcı olacak?

517 Mesaj
6 Aralık 2009; 19:05:59 

termosifon tam olarak ne işe yarar 40 litrelik süsler e baktım 60 ila farkı nedir?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Aralık 2009; 19:49:20 

quote:

Orijinalden alıntı: siriusblack2051

termosifon tam olarak ne işe yarar 40 litrelik süsler e baktım 60 ila farkı nedir?

termosifonlar depolu olanlardır,depo hacmine göre adlandırılırlar 40 litre-60 litre-80 litre-100 litre gibi eve 60 litreligi yeter 250 tl taksitle iyi bir ürün nence alın dandik ürünlerle ugraşmayınız

75 Mesaj
7 Aralık 2009; 0:04:02 

elektrikli sohben de ısrarlıysan praktikerde görmüstüm fakir ani ısıtıcı 89 tl fiyatı vardı yanlıs hatırlamıyorsam
oraya bakabilirsin
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Klimalar » şofbenden çok az su akıyor? 100 liralok şofben tavsiyesi.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.168