Şimdi Ara

Müzelik ekran kartımı vitrine koyuyorum. 97 model S3 Virge DX 2 MB Pcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 97 model S3 Virge DX 2 MB Pcı 5 Lira Müzelik ekran kartımı vitrine koyuyorum. 97 model S3 Virge DX 2 MB Pcı Müzelik ekran kartımı vitrine koyuyorum. 97 model S3 Virge DX 2 MB Pcı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedevilhimveryself -- 31 Ocak 2010; 3:10:26 >

• Araba satar gibi 97 model çiziksiz vuruksuz Dünya üzerinde Nadir bulunuyor galiba bu parça 2 mb Hayırlı Satışlar Kardeş..
  • Eğer ömrün yeterse 50 sene daha beklet elinde,zengin olursun hayırlı satışlar.
  • Evvel zaman içinde 1MB yerine 2MB alıp sevinmiştik 97'den eskiydi ama.

Hayırlı alışverişler.
  • Tek ekran kartı slotuna sahip anakartı olan için aslında kenarda durması gereken bir ürün. Bazen bios flash larken kartın biosu uçuyor. Böyle bir durumda arayıpta bulunmayacak bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Tek ekran kartı slotuna sahip anakartı olan için aslında kenarda durması gereken bir ürün. Bazen bios flash larken kartın biosu uçuyor. Böyle bir durumda arayıpta bulunmayacak bir ürün.

Bendede yedekte duruyordu Ustam. Ekran kartı çoğalınca elimde bende satışa çıkarayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedevilhimveryself -- 7 Aralık 2009; 0:10:06 >
  • üüfff teklonoji bak usta yaa adamlar yapmışlar...
  • Quake 2 yi canavar gibi oynatıyor.
  • İşin ilginç yanu bu s3 ekran kartları inanılmaz dayanıklı bi köşeye atıosun 10 yıl sonra takıosun yine çalışıyor
  • rahmetliden sonra 16mb agp tnt almıştım vay be ne günlermiş
  • 4 mb lıgı var bendede, mmx166 ile yıllardı tık demedi..
    kesinlikle,bu işlerle ugrasıyorum diyen adamın zulasında olması gereken bir parça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^NCAL^^DJEM

Quake 2 yi canavar gibi oynatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^NCAL^^DJEM

Quake 2 yi canavar gibi oynatıyor.

Esas crysisi.
  • bende de 98 model "4MB S3 trio 3D" var ve hala duruyor ilk ekran kartımdı satmam asla
  • 15TL ye ebaydan 8MB PCI Ekran kartı aldım ne olur ne olmaz yedekde dursun diye. Eldeki 2 adet 2MB S3 ü de yakında satarım 10TL ye gitse tanesi 20TL... İyi para
  • bendeki 512MB Sapphire 4830 üzerine kaç tl istersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sener3e -- 27 Aralık 2009; 23:05:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sener3e

bendeki 512MB Sapphire 4830 üzerine kaç tl istersin?

Gönlünden ne koparsa
  • Ya bendede 2 tane var bundan geçenlerde temizlik yaparken kıyıp atamadım çöpe isteyene kargo ondan yollarım. bide voodoo banshee var onu kımseye veremem. Sadece gtx 260 la takasalarım. İsteyen pm atsın
  • hahah duygulandım valla ondan bende 3 tane var saklıyorum bir köşede =) 2 tanede 368 socket anakart ve işlemci var
  • hehe 8800'üm bozulduğu için şu an idareten bunu kullanıyorum :) düşünün rampage formula da bu ekran kartı var :)
    en son çözünürlük 1152x854 ilersi yemiyor haa şöyle yiyor 256 renk olarak yiyor. sağlam güzel bir kart var bana nerden nasıl geldi hatırlamıyorum ama işimi görüyor :)

8800'ümü bekliyorum dört gözle :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.