- x
Çakmak gazının zararları?
81 Cevap37840 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1155 Mesaj
6 Aralık 2009; 0:57:40 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Çakmak gazını 1 kere çekmissek ne zararını görürüz yada çakmak gazının zarraları nelerdir?

En Çok Beğenilenler
Yoruma Git tabiki gazın bitmesi ve cigarayı yakamamak eşruhuum - 6 Aralık 2009; 1:00:23 +4

1210 Mesaj
6 Aralık 2009; 1:00:23 

tabiki gazın bitmesi ve cigarayı yakamamak

Arsız, Densiz, İlkesiz, Haddini Bilmez, Bayağı isen, Yanımıza Uğrama!
Küstah, Mürai, Tufeyli, Zevzek, Müptezel, Basmakalıp isen, Kapımızı Çalma!
Palavracı, Korkak, Kalleş, Ahlâksız isen, Eşiğimizi Geçme!
İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
Alev Alatlı Beyaz türkler küstüler

1515 Mesaj
6 Aralık 2009; 1:00:27 

Para yoksa iyi kafa yapar.

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

4032 Mesaj
6 Aralık 2009; 1:05:58 

Bağımlılık yapar
1tl'lik çakmaları alır alır çekersin

620 Mesaj
6 Aralık 2009; 1:09:55 

kardeş şimdi kalp çok hızlı çarptığından bazen ısınıp kıvılcımlar çıkabiliyor ordan.ve çektiğin gaz ile temas ederse iç organların yanabilir.benim bi arkadaşımın başına gelmişti bu şuan yürüyemiyo çocuk.çok kötü bişey yani

C A R B O N B A S E D L I F E F O R M S

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Aralık 2009; 1:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

kardeş şimdi kalp çok hızlı çarptığından bazen ısınıp kıvılcımlar çıkabiliyor ordan.ve çektiğin gaz ile temas ederse iç organların yanabilir.benim bi arkadaşımın başına gelmişti bu şuan yürüyemiyo çocuk.çok kötü bişey yani

5633 Mesaj
6 Aralık 2009; 1:16:28 

quote:

ok by

29 Mesaj
23 Şubat 2010; 19:38:47 

Çakmak Gazı Çekmenin Hiçbir Zararı Yoktur Ben Kimya Bölümü MEzunuyum Kimya Teknikeriyim Çakmak Gazının İçinde bizim Alkan Diye Hitab Ettiğimiz Propan Ve Bütan Gazları Vardır Bunlar Tepkimeye Girmediği İçin Solunduğu Zaman Vücuttan Hiçbir Değişime uğramadan Yani Vücut Kullanımına Uğramadan Geriye Verilir Tepkimeye Uğramamasının Sebebi ise Arkadaslar Bunlar Doymuş Hidro Karbonlardır . Bu Maddenin Kafa Yapmasının Sebebi ise Şudur Arkadaşlar Çok Aşırı Solunduğu Hallerde Vücut Oksijensiz Kalmakla Beraber Oksijene ihtiyaç Duyar Bu Aynı Boğulma Gibi bir Şeydir Oksijen Azlığından Baş Dönmesi Baş Ağrısı Migde Bulanıklığının Yanı Sıra Halisünasyonlar Ve Bayılmalar Gibi Tepkiler Gösterebilir .... İyi Günler..

Bu Arada Propan Ve Bütan Diye Bahsettiğim Alkanların Genel Formülleri CnH2n+2 dir

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

formullerine sahiptir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnQwaN -- 23 Şubat 2010; 19:43:25 >

Uzaklaştırılmış
23 Şubat 2010; 19:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: JohnQwaN

Çakmak Gazı Çekmenin Hiçbir Zararı Yoktur Ben Kimya Bölümü MEzunuyum Kimya Teknikeriyim Çakmak Gazının İçinde bizim Alkan Diye Hitab Ettiğimiz Propan Ve Bütan Gazları Vardır Bunlar Tepkimeye Girmediği İçin Solunduğu Zaman Vücuttan Hiçbir Değişime uğramadan Yani Vücut Kullanımına Uğramadan Geriye Verilir Bu Maddenin Kafa Yapmasının Sebebi ise Şudur Arkadaşlar Çok Aşırı Solunduğu Hallerde Vücut Oksijensiz Kalmakla Beraber Oksijene ihtiyaç Duyar Bu Aynı Boğulma Gibi bir Şeydir Oksijen Azlığından Baş Dönmesi Baş Ağrısı Migde Bulanıklığının Yanı Sıra Halisünasyonlar Ve Bayılmalar Gibi Tepkiler Gösterebilir .... İyi Günler..

Bu Arada Propan Ve Bütan Diye Bahsettiğim Alkanların Genel Formülleri CnH2n+2 dir

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

Anladık kimya biliyorsun

29 Mesaj
23 Şubat 2010; 19:43:45 

Burada Kimya Bilgimin Bir Alakasıı Yok Sadece Arkadaşları Doğru Bilgilendirmektir Amacım

29 Mesaj
23 Şubat 2010; 19:47:38 

peki Dediğinz Gbi Olsun Bilgilenen Arkadaslarım Vardır Beğenmeyenlere Diyecek Lafım yok ... (Yarası Olan Gocunur)

496 Mesaj
23 Şubat 2010; 19:49:14 

Bizim bir arkadaş çekmişti 1 sene sonra kaybettik. Doktorun söylediğine göre çakmak gazı beyne ilerlemiş ve 1 sene içinde yavaş yavaş ölümcül bölgeye ulaşmış.

Take a look to the sky just before you die, it's the last time you will!

0 Mesaj
30 Haziran 2010; 0:20:45 

ben iki senedir çekiyorum haftada bir zararını görmedim şahsen ;) ama önermem hiç denemesin denemeyenler

2224 Mesaj
30 Haziran 2010; 0:37:14 

quote:

Çakmak Gazı Çekmenin Hiçbir Zararı Yoktur Ben Kimya Bölümü MEzunuyum Kimya Teknikeriyim Çakmak Gazının İçinde bizim Alkan Diye Hitab Ettiğimiz Propan Ve Bütan Gazları Vardır Bunlar Tepkimeye Girmediği İçin Solunduğu Zaman Vücuttan Hiçbir Değişime uğramadan Yani Vücut Kullanımına Uğramadan Geriye Verilir Tepkimeye Uğramamasının Sebebi ise Arkadaslar Bunlar Doymuş Hidro Karbonlardır . Bu Maddenin Kafa Yapmasının Sebebi ise Şudur Arkadaşlar Çok Aşırı Solunduğu Hallerde Vücut Oksijensiz Kalmakla Beraber Oksijene ihtiyaç Duyar Bu Aynı Boğulma Gibi bir Şeydir Oksijen Azlığından Baş Dönmesi Baş Ağrısı Migde Bulanıklığının Yanı Sıra Halisünasyonlar Ve Bayılmalar Gibi Tepkiler Gösterebilir .... İyi Günler..

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

bunlar yüzünden son sınıfta kimyadan kalıyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göktuğ AYAS -- 30 Haziran 2010; 0:39:04 >

Uncoditionally

0 Mesaj
27 Temmuz 2010; 13:23:10 

kimyacı arkadaştan arkadaşları yanlış yönlendirmemesini rica ederim. Çakmaz gazı çekmek yuzunden bu cumartesi 18 yaşındaki bir yakınımızı kaybettik.
adli tıp raporunda da çakmak gazında bulunan maddenin kanın oksijen taşımayan elementininin oksijen taşımasını engelleyerek vucudun oksijensiz kalmasına neden olup olüme sebebiyet vermiştir yazmakta.

daha 18 yaşındaydı....

çakmaz gazına aman dikkat.

0 Mesaj
27 Temmuz 2010; 13:26:01 

bilgilerinize ...

çakmak gazının vücutta nasıl bir hasara yol açabileceğini anlatan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Aydın Şanlı, "Çakmak gazının içindeki gaz, yanıcı ve toksik olduğu için İnhalasyon pnömoni denen kan ve hava alışverişinin yapıldığı hücrelerde harabiyete yol açıyor. Bunun sonucunda da hasta solunum yetmezliğine giriyor. Akciğerde oluşan bu hasarlar ciğerde ödem ve kanamaya yol açıyor ve dönüşü olmayan yola girilmesine sebep oluyor. Ayrıca solunan toksik gazın beyin hücrelerine ölümcül etkisi de bu ölümü hızlandırıyor. Çakmak gazları keyif verici maddeler değillerdir. Tıpkı sigara da olduğu gibi 18 yaş altına satılmamalı ve üzerinde yetişkinlerin dışında kullanılması yasaktır ibaresi koyulmalıdır" dedi. (Fatih Şendil/YENİ ASIR)

431 Mesaj
27 Temmuz 2010; 13:28:33 

quote:

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

merhaba

biz bunları lise 1 de gördük

iyi akşamlar

4 Mesaj
1 Ağustos 2010; 14:03:17 

ÖNEMLİİİİ,
Çakmak gazı içen arkadaşlara tavsiyem kesinlikle uzak durmaları konusundadır. Kuzenimi geçen hafta çakmak gazı çektikten sonra malesef ki kaybettik. O kimyacı arkadaş kimyayı nasıl okuyor bilemem ama kuzenim şu anda hayatta değil. Otopsi sonucu çakmak gazı çekmeye bağlı oksijensiz kalma. Çakmak gazı öldürür. Aman arkadaşlar yapılan her yoruma aldanıp heves edip denemeyin çünkü sonuçları gerçekten çok kötü. -30 dereceyi ciğerlerinize çektiğinizde kanda donma yapıyor, solunum giddiyor ve hayatınız sonlanıyor. Bence o kimyacı arkadaş bu yazılanları okusun, anlamıyorsa gitsin hocalarına sorsun ya da internette küçük bir araştırma yapsın bakalım karşısına ne gibi sonuçlar çıkacak?

İnsanlar kendini bile bile ölüme teslim etmemeli.....

Bir anlık zevk için kendinizi yakmayın.!!!

4 Mesaj
1 Ağustos 2010; 14:19:44 

Çakmak doldururken çakmağın altı nasıl buz tutuyorsa içinize çektiğiniz zamanda ciğerleriniz aynı o misal buz tutuyor ve nefes alımı duruyor. Bende denedim ben kurtuldum fakat kardesm kurtulamadı. Canlı bir örnek gösteriyorum sizlere. Aman arkadaslar sakın yapmayın. 1 tL'lik keyif için canınızı vermeyin. Kendinizi, ailenizi ve sevenlerinizi yakmayın...

Tekrar uyarıyorum! Kimyacı arkadasın dediklerine sakın kulak asmayın, asLa denemeyin..

Bir anlık zevk için kendinizi yakmayın.!!!

2354 Mesaj
1 Ağustos 2010; 14:25:04 

Fakirlikten çakmak gazı çekiyo millet. Gidin düzgün bir şeyler alın.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

497 Mesaj
1 Ağustos 2010; 14:29:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ AYAS

bunlar yüzünden son sınıfta kimyadan kalıyodum

bunlar yüzünden son sınıfta kimyadan kaldım

1026 Mesaj
26 Ağustos 2010; 22:10:56 

beyler bayanlar sakın denemeyin. bende arkadaşımı kaybettim çakmak gazı yüzünden...

Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel, is just the freight train coming your way...

Uzaklaştırılmış
26 Ağustos 2010; 22:20:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ozcakar5454

Çakmak doldururken çakmağın altı nasıl buz tutuyorsa içinize çektiğiniz zamanda ciğerleriniz aynı o misal buz tutuyor ve nefes alımı duruyor. Bende denedim ben kurtuldum fakat kardesm kurtulamadı. Canlı bir örnek gösteriyorum sizlere. Aman arkadaslar sakın yapmayın. 1 tL'lik keyif için canınızı vermeyin. Kendinizi, ailenizi ve sevenlerinizi yakmayın...

Tekrar uyarıyorum! Kimyacı arkadasın dediklerine sakın kulak asmayın, asLa denemeyin..

Açılın ben soğutmacıyım çakmak gazında bulunan bütan propan soğutmada kullanılır bu gazlar basınçla boşalırken çarptıgı yüzeyin ısısını emip buharlaşır çakmak koklarken çok az gaz çıktıgı için soğumaz ama doldurma şeyini çekmeniz mümkün değildir burnuna boşaltacak cesareti bulamazsın

952 Mesaj
26 Ağustos 2010; 22:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Bizim bir arkadaş çekmişti 1 sene sonra kaybettik. Doktorun söylediğine göre çakmak gazı beyne ilerlemiş ve 1 sene içinde yavaş yavaş ölümcül bölgeye ulaşmış.

Ağzımda gazoz vardı öldürüyodun benı hocam

83 Mesaj
11 Kasım 2010; 21:56:35 

quote:

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

Bence doğru söylüyorsun. Ancak yaptığı şey daha kötü, beyne oksijen gitmiyor ve sen kafa bulduğunu sanıyorsun halbuki o sırada beynini öldürüyorsun. Bali, çakmak gazı gibi saçma sapan şeyleri kullanmayı tavsiye etmem, ikisinin de zararını gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hwarang Gisek -- 12 Kasım 2010; 20:01:10 >

Ex nihilo nihil fit.

40 Mesaj
28 Kasım 2010; 10:21:08 

quote:

Hallerde Vücut Oksijensiz Kalmakla Beraber Oksijene ihtiyaç Duyar Bu Aynı Boğulma Gibi bir Şeydir Oksijen Azlığından Baş Dönmesi Baş Ağrısı Migde Bulanıklığının Yanı Sıra Halisünasyonlar Ve Bayılmalar Gibi Tepkiler Gösterebilir .... İyi Günler..

nargile içmekde aşırı dumanlıysa böyle oluyor sanırım :D ama belirli bir süre sonra beyin zonklaması vb. durumlar tansiyon düşmesi ( yuzlu ayran ihtiyacı ) vb

insanların kafayı bulması için yasal ve yararlı bişey olsa eminim çok satardı

www.sicakfirsatlar.com

36 Mesaj
28 Kasım 2010; 10:25:52 

cok tehlikeli git gide yayılıyor

1040 Mesaj
28 Kasım 2010; 10:34:05 

en güzeli fatmagülün suçu neyde tecavüzcülerin içtiği kafa yapan haplar hiç zararıda yok sabah olunca bişe hatırlamıyon o kadar

1462 Mesaj
28 Kasım 2010; 10:54:12 

quote:

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

millet bunlar okuyup okuyup çakmak gazı çekiyor ve sonuç mort

i want to play a game
make your choice... live or die

2117 Mesaj
28 Kasım 2010; 11:18:52 

quote:

Öldüm gülmekten

|

0 Mesaj
1 Nisan 2011; 18:13:31 

çok kötü bir şey arkadaşım ben hayaller görmeye başlamıştım artık içmemeye karar aldım İNŞALLAH içmem

774 Mesaj
1 Nisan 2011; 19:22:06 

Bir kereden birşey olmaz

506 Mesaj
26 Haziran 2011; 16:31:34 

@`Shadow

Çekip buraya yazmış

Everything That Has a Begining Has An End...

5616 Mesaj
26 Haziran 2011; 16:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: `Shadow

A.q. 1 yıldan beri 2 günde bir kullanıom (bali,çakmak gazı) ne zararını gördüm ne yan etkisini kafam 1 milyon oluyo sağlığım her zaman tavan yapmıştır yyalan sikip durmayın yok kuzenim öldü yok arkadaşım öldü yok beyne bir yıl sonra ölümcül bölgeye ulaşmış tavsiye etmem bilmem ne bilmem ne siktirin gidin a.q. herkezede tavsiye ederim hem ucuz hem sorunsuz hem kafası güzel....

Bunu yazdıktan sonra 25 dk sonra ölü bulundu haberi çıkarsa şaşırmayın

Playstation 4 Kullanıcısı

PSN: ZorkSheld

1441 Mesaj
10 Ocak 2013; 15:46:34 

Laf olsun diye denedim bi. çok değişik kafası var hakkaten 30-40 sn salak gibi oluyosunuz hiçbişey umrunuzda olmuyo. ama bi başladımmı çektikçe çekesim geliyor. 1 haftadır çekiyorum ama kendime yediremiyorum. eğitimli bir aileden geldim. 13-14 yaşındayken bile balinin tinerin vs. zararlarını bilirdim. geldik 20 yaşına çakmak gazı çekiyoruz. öyle çok zor yaşanmıcak bi hayatım da yok yani. ama sarhoş olmak istesem 60-70 lira hesap ödüyorum. şurda iki adım ötemde çekmecemde çakmak gazı var. 1.25 e aldım. sürekli aklımı kurcalıyor. daha 5dk önce çektim 2 kere şu an kendimi zor tutuyorum. yarın final var bide finalden sonra çekip memlekete dönücem tatilde 3 hafta kullanmazsam geçer heralde isteğim.

:/

Other Bands Play,Manowar Kill !

837 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:27:26 

Beyler 2 yildir cekiyorum bi halt oldugu yok ama
-her bunyeye farkli etkisi vardir. Daha 3-4 zaat once cektim halisunasyonlar ve degisik bilincaltimda olan goruntuler ve sesler duydum gordum kafa 1 milyon oldu halisunasyon gorurken sandalyeden dusmusum haberim yok :) mesela nefessiz birakma dogrudur hayal gibi hatirlasamda nefesim kesildi nefes alamadim tabi kafa bittikten sonra anliyorsun orada belki olebilirdim. Birde badtrip denen bi olay var oleceginizi bir an bile dusunseniz akliniza takilir kalp krizinden gidersiniz. Hic denemeyen biri bulasmasin bence ama bazilarini 1 cekiste oldurur bazilarini 1-2-3 senede belli olmaz herkes farklidir. Bu arada bütan gazı diger gazlardan 4 kat daha olumculdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JEANT -- 18 Nisan 2013; 23:28:15 >

Sadece Bilgisayarım :)

766 Mesaj
18 Nisan 2013; 23:30:12 

Çakmak gazı pişmanlıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

564 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
18 Nisan 2013; 23:32:17 

hort olmuş ama yine de yazayım,normal çakmağı alıp ateş çıktığı yerden gaz fıslatıp burundan çekerseniz kafa yapar bu şekilde çok denedim leyla oluyorsunuz,ama şu tüpü alıp da ağzına sokup kafasındaki yere bastırıp püskürten görmedim duymadım o şekilde yaparsanız kötü sonuçlar olabilir sonuçta çok soğuk yani bilen varsa yazsın bende merak ediyorum direk tüpü ağzımıza sıkarsak ne olur

http://www.youtube.com/watch?v=HPXf-KJvUf8

837 Mesaj
19 Nisan 2013; 0:08:51 

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

hort olmuş ama yine de yazayım,normal çakmağı alıp ateş çıktığı yerden gaz fıslatıp burundan çekerseniz kafa yapar bu şekilde çok denedim leyla oluyorsunuz,ama şu tüpü alıp da ağzına sokup kafasındaki yere bastırıp püskürten görmedim duymadım o şekilde yaparsanız kötü sonuçlar olabilir sonuçta çok soğuk yani bilen varsa yazsın bende merak ediyorum direk tüpü ağzımıza sıkarsak ne olur

O tüplerden ard arda 3 tane bitirdim ben :D 4 saat once 1 tup bitirdim agzima cekerek eger sen cakmaktan cikan o gazla kafa buluyosan sakin tup cekme garantili %100 o
Ölürsün ne oluyo dersen halisinasyon goruyosun mesela ben halslnasyonda sağ gozumun beni alip ileri goturdugunu gordum bad trip felan yasadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JEANT -- 19 Nisan 2013; 0:09:15 >

564 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
19 Nisan 2013; 0:11:23 

tüpten nasıl alabiliyorsun kardeşim kafam almıyor hala direk ağzına sıkıyorsun dimi,boğazını falan yakmıyor mu,çakmaktan sonuçta hava geliyor sadece yani denemek istiyorum da yemiyor açıkçası

837 Mesaj
19 Nisan 2013; 10:39:32 

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

tüpten nasıl alabiliyorsun kardeşim kafam almıyor hala direk ağzına sıkıyorsun dimi,boğazını falan yakmıyor mu,çakmaktan sonuçta hava geliyor sadece yani denemek istiyorum da yemiyor açıkçası

Direk agza bogaztan asagi gidiyor :) bogazi yakmiyor ama bi sure sonra cene taraflarin yanmaya basliyor uzun surmuyor..bence deneme cakmaktan leyla oluyorsan tupte olursun valla

16 Mesaj
19 Nisan 2013; 23:29:52 

arkadaşlar her türlü şeyi denedim ben birtek çakmak gazını denemedim.burda arkadaşlar demiş şunu kaybettim bunu kaybettim geçen gün muhabbeti acildi yaşadığım yerde 16 yaşında ki bi çocuk ölmüş çakmak gazından ne kadar doğru bilmiyorum.
kimyasal istiyosanız ; soğutucu çekin,şeker atın (bağımlılık yapabilir bazı insanlarda),peynire falan bulaşmayın.
dediğim gibi ben bütün şeyleri denedim birtek çakmak gazı ve peynir içmedim.

kafa bulmak isteyenler için tavsiyem: cigara ve alkol alın.

ve bana karşı çıkacak insanlar söylesin bir kişi ölmüş cigaradan desin bana ama beyaz işine girmeyin dediğim gibi soğutucu çekin.
Arkadaşlar baktıgınız zaman "ot" dediğimiz şey tamamen doğal ve sigaranın nasıl yerlerden geçtiğini bilmiyoruz.Herhangi bir bilgiye dayanarak söylemiyorum kimyacı arkadaşımız gibi ve bende bi arkadaşım öldü falan da demiycem.Fakat düz mantık olarak bakarsanız ocağı açıp mutfakta bile bile uyuyup intihar edenler var.Çakmak gazından da bence pek bi farkı yok.Bana formül falanda açıklamayın gaz yani düz mantık.
O yüzden cigara için dozunu da fazla arttırmayın zaten 3 kapak alın veya 1-2 sarma yeter herkese.

Fakat benim yaşadığım bi olay var.Çok alkolden fena sarhoş olduğum bi partiden çıkmıştım ve hiçbir şey hatırlamıyorum.
Gece saat 4 tü sanırım.Partiden çıktık,arkadaşlarda da bişeyler vardı sonra atladık taksiye gittik birinin evine.Herkes alkolden çok fena sarhoştu ve eve geldikten sonra cigara içmeye başladık. 4 kişi başladık içmeye, kova yapıyoruz. 3-4 kapaktan sonra ben bayıldım ama ciddi bayıldım yani olduğum yerde ben düştüm artık.Gözlerim açık gibi tavana bakıyorum gibi ve okadar hızlıyım ki tripten tribe giriyordum.En sonunda arkadaşlarım kendi aralarında konuşurken bana metal müziklerinde olur ya hani brutal yapar solistler böğürür ya.Aynı onun gibi geliyordu.En son girdiğim ve artık sızıp uyuyakaldığım tripte benim küçüklüğüm geldi aklıma 9-10 yaşları.Siyah beyaz görüyorum her şeyi ve bi anda patlama gibi bir şey oluyodu o anda da sabah oluyordu.Kaltığımda yatağıma baktığım da ise heryerim ter koltuk altım göğsüm iç çamaşırıma kadar ter.Ondan sonra hemen eve gittim o baş ağrısıyla 14 saat uyudum bir daha ve sanki hiçbir şey olmamış gibiydi.

Anlattıklarım resmen bi lsd tribi.Şizofren gibi oluyor insan.Alkolle karıştırırsanız ağır oluyor.Derler ya hani hayatın o anda film gibi geçti diye onun gibi olabilir sizinki de :D.
O yüzden arkadaşlar siz siz olun çakmak gazı peynir bilmem ney,girmeyin.

BEYAZ İŞİNE SAKIN GİRMEYİN HERTÜRLÜ HEPSİ BAĞIMLILIK YAPIYOR VE HEPSİDE KİMYASALDIR.

564 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AvantiLazio
19 Nisan 2013; 23:40:36 

müptezel abimiz de gelmiş :)

ben de ilk bonsai denemem de girmiştim o tribe,fazla derine inmemek lazım kapak işi falan da boş bence,yapıştırırsın bi çiftli hem fazla vurmaz hem de keyiflendirir

837 Mesaj
20 Nisan 2013; 11:44:17 

quote:

Orijinalden alıntı: erenli

arkadaşlar her türlü şeyi denedim ben birtek çakmak gazını denemedim.burda arkadaşlar demiş şunu kaybettim bunu kaybettim geçen gün muhabbeti acildi yaşadığım yerde 16 yaşında ki bi çocuk ölmüş çakmak gazından ne kadar doğru bilmiyorum.
kimyasal istiyosanız ; soğutucu çekin,şeker atın (bağımlılık yapabilir bazı insanlarda),peynire falan bulaşmayın.
dediğim gibi ben bütün şeyleri denedim birtek çakmak gazı ve peynir içmedim.

kafa bulmak isteyenler için tavsiyem: cigara ve alkol alın.

ve bana karşı çıkacak insanlar söylesin bir kişi ölmüş cigaradan desin bana ama beyaz işine girmeyin dediğim gibi soğutucu çekin.
Arkadaşlar baktıgınız zaman "ot" dediğimiz şey tamamen doğal ve sigaranın nasıl yerlerden geçtiğini bilmiyoruz.Herhangi bir bilgiye dayanarak söylemiyorum kimyacı arkadaşımız gibi ve bende bi arkadaşım öldü falan da demiycem.Fakat düz mantık olarak bakarsanız ocağı açıp mutfakta bile bile uyuyup intihar edenler var.Çakmak gazından da bence pek bi farkı yok.Bana formül falanda açıklamayın gaz yani düz mantık.
O yüzden cigara için dozunu da fazla arttırmayın zaten 3 kapak alın veya 1-2 sarma yeter herkese.

Fakat benim yaşadığım bi olay var.Çok alkolden fena sarhoş olduğum bi partiden çıkmıştım ve hiçbir şey hatırlamıyorum.
Gece saat 4 tü sanırım.Partiden çıktık,arkadaşlarda da bişeyler vardı sonra atladık taksiye gittik birinin evine.Herkes alkolden çok fena sarhoştu ve eve geldikten sonra cigara içmeye başladık. 4 kişi başladık içmeye, kova yapıyoruz. 3-4 kapaktan sonra ben bayıldım ama ciddi bayıldım yani olduğum yerde ben düştüm artık.Gözlerim açık gibi tavana bakıyorum gibi ve okadar hızlıyım ki tripten tribe giriyordum.En sonunda arkadaşlarım kendi aralarında konuşurken bana metal müziklerinde olur ya hani brutal yapar solistler böğürür ya.Aynı onun gibi geliyordu.En son girdiğim ve artık sızıp uyuyakaldığım tripte benim küçüklüğüm geldi aklıma 9-10 yaşları.Siyah beyaz görüyorum her şeyi ve bi anda patlama gibi bir şey oluyodu o anda da sabah oluyordu.Kaltığımda yatağıma baktığım da ise heryerim ter koltuk altım göğsüm iç çamaşırıma kadar ter.Ondan sonra hemen eve gittim o baş ağrısıyla 14 saat uyudum bir daha ve sanki hiçbir şey olmamış gibiydi.

Anlattıklarım resmen bi lsd tribi.Şizofren gibi oluyor insan.Alkolle karıştırırsanız ağır oluyor.Derler ya hani hayatın o anda film gibi geçti diye onun gibi olabilir sizinki de :D.
O yüzden arkadaşlar siz siz olun çakmak gazı peynir bilmem ney,girmeyin.

BEYAZ İŞİNE SAKIN GİRMEYİN HERTÜRLÜ HEPSİ BAĞIMLILIK YAPIYOR VE HEPSİDE KİMYASALDIR.

LSD ciler diye bi grup felanmı kursak :D LSD jamaica bonzai den 3 kat daha tehlikeli olan tek şey çakmak gazı.

düşünün mutfakta ocak açık kalıyor farketmeyen insanlar zehirleniyor aynı mantık bütan gazı işte birde biz bunu direek içimize çekiyoruz geçen çektiğimde boğuluyormuş gibi oldum nefessiz kaldım.

LSD tribi çok kötüdür ya :/

577 Mesaj
20 Nisan 2013; 11:45:08 

quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

tabiki gazın bitmesi ve cigarayı yakamamak

En güzel cevap bence bu

http://www.grafibox.web.tr/
http://www.lezzetlim.net/

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2013; 0:16:20 

Çakmak gazı çekmek bali tiner çekmekten daha tehlikelidir. Çakmak gazı öldürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 26 Ekim 2013; 0:23:17 >

682 Mesaj
26 Ekim 2013; 0:23:40 

Uyuşturucu içiceksen kimyasalından uzak durcaksın.Doğal olanlarına bak sar otunu bak keyfine bob marley gibi gez

Samsung Galaxy S4 Black Edit.,Sony A58,Punto 1.3 Multijet,İpad air

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2013; 0:26:47 

Şunları okuduktan sonra çeksen de badtribe girersin sonuçta iki türlüde zarar

3346 Mesaj
26 Ekim 2013; 0:40:27 

Çakmak gazını nasıl çekiyolar hala anlayabilmiş değilim. Çakmağın kıçını ağızlarına sokup o arkadaki tıpayamı bastırıyorlar. Millet fakirlikten neler buluyor

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

556 Mesaj
26 Ekim 2013; 0:52:29 

Çakmak gazı nedir arkadaş ya

Eyyy fakirlik nelere kadirsin sen

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2013; 0:55:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ApeXiRubbEr

En güzel cevap bence bu

Şimdi bir cigara olsa da yaksak, baksak keyfimize. Otdur günahı yoktur.

296 Mesaj
26 Ekim 2013; 0:59:54 

bonz bana kafa yapmadı

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2013; 1:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

bonz bana kafa yapmadı

Bonzai nin Esrardan en az 100 kat daha zararlı olduğu söylenir. Ben sadece Esrar kullandım. Benim bir arkadaş bonzai içmiş kafası gitmiş, ağır dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 26 Ekim 2013; 1:15:22 >

375 Mesaj
26 Ekim 2013; 1:27:10 

quote:

Propan = CH3-CH2-CH3
Bütan = CH3-CH2-CH2-CH3

Ya gitsene sen lise 4'üm şuan organik kimyanın en basit bölümlerini yazıp kimyacıyım inanın bana havası vermeye çalışıyorsun. İnsanları böyle ciddi konularda yanlış yönlendirmeyi nasıl eğlenceli bulabiliyorsun anlamıyorum

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2013; 10:52:51 

quote:

Orijinalden alıntı: JEANT

LSD ciler diye bi grup felanmı kursak :D LSD jamaica bonzai den 3 kat daha tehlikeli olan tek şey çakmak gazı.

düşünün mutfakta ocak açık kalıyor farketmeyen insanlar zehirleniyor aynı mantık bütan gazı işte birde biz bunu direek içimize çekiyoruz geçen çektiğimde boğuluyormuş gibi oldum nefessiz kaldım.

LSD tribi çok kötüdür ya :/

Tantum hapı lsd kadar etkili değil heralde halisinasyon konusunda :D

342 Mesaj
26 Ekim 2013; 11:07:55 

Kısaca öldürebilir.

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

296 Mesaj
26 Ekim 2013; 13:13:09 

çünkü esrar doğal bir bitkidir, bonzai ota sentetik ilaç sıkılarak elde edilir yanı kımyasaldır doğal değildir bü yüzden uyuşturucu etkisi daha fazladır ama bılmıyorum ben fazla kafa olmadım ya da 10 fırta yakın çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apakk -- 26 Ekim 2013; 13:13:37 >

Bu mesajda bahsedilenler: @DevoN Bu mesaja 2 cevap geldi.

1205 Mesaj
26 Ekim 2013; 13:29:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

çünkü esrar doğal bir bitkidir, bonzai ota sentetik ilaç sıkılarak elde edilir yanı kımyasaldır doğal değildir bü yüzden uyuşturucu etkisi daha fazladır ama bılmıyorum ben fazla kafa olmadım ya da 10 fırta yakın çektim

sana ada çayı vermişler güzelim..

Radical Audio Visual Experience