Şimdi Ara

Gigabyte Ürün Müdürü Thomas Chang ile röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart endüstrisinin lider isimlerinden Gigabyte, SATA-III ve USB 3.0 destekli yeni modelleriyle Ultra Durable III serisini genişletmeye devam ediyor. Bakır yoğunluğu arttırılmış özel baskılı devre, Smart6 ve Dinamik Enerji Tasarrufu 2 teknolojilerine vurgu yapan firmanın Avrupa ürün müdürü Thomas Chang ile Paris'te konuştuk.

Ultra Durable III serisi, P55 çipset ve enerji verimli teknolojiler üzerine gerçekleştirdiğimiz röportajda firmanın gelecekleri planları hakkında da önemli ipuçları bulabilirsiniz.

[wvp=1357]

• röportaj için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsTmS -- 5 Aralık 2009; 21:14:58 >
  • röportaj için teşekkürler....
  • bu adamlar türkiyede yaşasalar boyun ufak adammısın sen derler anlaşılan o ki para işi ne boyda nede cüssede kafada olduğu iyi anlaşılıyor...
  • röportaj bilgilendirici ama sıkıcı olmuş. Adamlar yapıyorlar demeden geçemiyoruz.
  • orjinal ingilizce video yu da koysaydınız keşke
  • tskler
  • roportaj için teşekkürler güzel olmuş bir sorum olcak orda yapılan roportaj dh için mi yapıldı yoksa dh ve yanında bir kaç yayın organı ortaklaşa anlaşılıp bir editör mü gönderildi.
  • röportaj heyecanından olsa gerek ingilizce "Ultra Durable "ÜÇ" dedi Erdi hemen dikkatimi çekti.. iyiki adam ne demek istediğini anladı :))
  • olsun olacak o kadarda canım iyi röportaj yapmışlar ama şu adamın tipini beğenmedim çinlinin
  • Gercekten Donanimhaber editörleri işlerini güzel yapıyorlar.

arkadaşlar bu zaman kadar hangi türk taiwan da mühendislerle teknikerlerle ve müdürlerle konuşmuş hadi konuşmuş olsun bunu kiminle paylamşmışlar.

emeğe yazık. Mesut abi tebrik ediyorum
  • @DavutGENC

Röportajı izlemediğin belli.. Ropörtajı taiwanda değil fransada yapıyorlar :))) Artı Erdi yapıyor Mesut değil.. hep ofsaytsın be arkadaşım... izle öyle yorum yap :)))
  • Güzel İşler bunlar şunu da yazmadan geçemicem Nvidia nın çinlisi bundan daha karizma
  • Avrupa ürün müdürü diye bir title mi olur yav :))) Bir yanlışlık olmasın işte? :)
  • Gigabyte'ın GA-EP43T-UD3L model anakartın video incelemesini istiyorum.

"ayrıca videoyu Türkçe olarak sunulması gayet başarılı"
  • Güzel röpörtaj olmuş gigabyte orta sengmette gerçekten çok takmınkat bir marka ama ust seviyede asus tercıh ediyorum ve özellikle guç tasarufuda gerçekten cok uras veriyorlar bunun içinde firmayı tebrik ediyorum
  • Teşekkürler, Mesut Bey'in sesi de ayrı bir hava katmış beyefendiye
  • erdinç abi ultra durable " 3 " series demişin orda. allahtan adam anlamış ne demek istediğini . :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.