Şimdi Ara

iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
165.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neutron kullanan arkadaşlar kesinlikle VLD mobile başka program olmuyor bilginiz olsun
  • Naway+ var free app hemde en kullanışlısı bu bende personeli bunla izliyorum. :=)
  • yaaa çok teknik konuşuyosunuz hiç bi şey anlamadım.Ben kamerayı ıphone den nasıl seyrederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: torq

benim işyerindeki kameralara baglanmak icin bir ton program denedim hicbiri olmadı.
    cihazı ureten firma ile yazıstım kendi programlarının DvrClient oldugunu bildirdiler.
    indirdim ve sorunsuz kullanıyorum.
    her cihazın programı ayrı olabilir.
    yine de belirttigim programı bir deneyin

http://itunes.apple.com/tr/app/dvrclient/id348049526?mt=8

Bu program nasıl indiriliyor kardeş.Ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

quote:

Orijinalden alıntı: torq

benim işyerindeki kameralara baglanmak icin bir ton program denedim hicbiri olmadı.
    cihazı ureten firma ile yazıstım kendi programlarının DvrClient oldugunu bildirdiler.
    indirdim ve sorunsuz kullanıyorum.
    her cihazın programı ayrı olabilir.
    yine de belirttigim programı bir deneyin

Bu program nasıl indiriliyor kardeş.Ben bulamadım.

verdgim linke tıklarsanız indirebilirsiniz.

• Dün yüklemeye çalıştım.Yükleniyor da yazdı zaten.FAkat telefonumda nerede bulacağım bu programı.Bir türlü bulamadım.
    Yükleyemedim mi acaba bilemiyorum. birde kamerayı seyredeyim dedim yüklendiyse seyredeyim diye yine seyredemedim.
  • balitech kartlar için appstore dan naway veya vmeye yi indirin
  • nawayı yükledim ama ingilizce hiç bişey anlamadım.Nasıl kullanacağım?
  • Merhaba ,

Kayıt cihazı 3WAWE

eagle eyes programını indirdim, portlar açık sıkıntı yok ama IPHONE bir türlü ıp 100.xx.xxx.xx ulaşamadı hatası veriyor. Ne yaptıysam Daha çözemedim. Teknik destek aldım onlarda yardımcı olamadı bilgi dahilin de nasıl çözebilirim.

Uzak port açık , iç port açık başka yerlerden rahatlıkla bağlanıyorum..
  • AVENİR cihazlar için de android telefonlarınızda DMSS PRO tavsiye ederim. Marketten aratıp üretsiz indirebilirsiniz.
  • Eagleyeeyes kpsec cmcam ve avtech dvr in programidir..3wave yi avtech uretmiyorki onu deneyesiniz..
  • Merhabalar,

Benim HV4000 DVR Kartım var. Bunu herhangi bir şekilde mutlaka iPhone cihazım ile izlemem gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler.
  • Merhaba, evimde superonline supercam ürünü var ancak iphone'dan nasıl izleyeceğimi bulamadım. Yardım edebilecek var mı?
  • selam arkadaslar piyasadaki bütün programlar bildiginiz gibi ya sıkıntılı yada desteklemiyor. şimdi size detaylı bir açıklama yapacağım
    app storede gördüğünüz gibi bir çok kamera izleme programları mevcut dvrclient,eagle vs ... ancak sorunsuzca çalışan bir program var ister bilgisayarınızdan kayıt yapın ister ayrı kayıt makineniz olsun her 2 sinide sorunsuzca çalıştıran bir program mevcuttur.
    programımızın ismi TOUCH CMS ücretli ve ücretsiz 2 versiyonu bulunmaktadır. tabiki ücretsizi işimizi görmektedir
    şimdi gelelim programın kurulum ayarlarına.

1. ilk kutucukta izliyeceğimiz mekanın kameralarına bir ad veriyoruz örnek : işyerim, gibi
    2. ikinci kutucukta kameranın ip ve port numarasını yazıyoruz . örnek : 192.168.1.145:1231 gördügünüz gibi ip ve port numarasını aynı anda yazmam gerekiyor (ip:port) bu arada kemaranızın baglı oldugu modemden seyrederken local ip vermeniz gerekiyor. eğer başka bir internetten bağlanıyorsanız örneğin 3g ile diyelim ozaman modeminizin dış ip adresini yazmanız gerekiyor ip nizide http://www.bilisimterimleri.com/ip_adresim_nedir.php]... adresinden ögrenebilirsiniz
    3. bu kısma kamera programından ayarlana bilen id mizi yazıyoruz. genelde id hep aynı olur admin dir
    4. dördüncü kısmada belirlediğimiz şifremizi yazıyoruz ve son olarak save diyoruz

artık telefonumuzdan kamera takibi yapma keyfi size kalmıs görüşmek üzere iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebart -- 13 Mart 2012; 14:48:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dogandlx

selam arkadaslar piyasadaki bütün programlar bildiginiz gibi ya sıkıntılı yada desteklemiyor. şimdi size detaylı bir açıklama yapacağım
    app storede gördüğünüz gibi bir çok kamera izleme programları mevcut dvrclient,eagle vs ... ancak sorunsuzca çalışan bir program var ister bilgisayarınızdan kayıt yapın ister ayrı kayıt makineniz olsun her 2 sinide sorunsuzca çalıştıran bir program mevcuttur.
    programımızın ismi TOUCH CMS ücretli ve ücretsiz 2 versiyonu bulunmaktadır. tabiki ücretsizi işimizi görmektedir
    şimdi gelelim programın kurulum ayarlarına.

1. ilk kutucukta izliyeceğimiz mekanın kameralarına bir ad veriyoruz örnek : işyerim, gibi
    2. ikinci kutucukta kameranın ip ve port numarasını yazıyoruz . örnek : 192.168.1.145:1231 gördügünüz gibi ip ve port numarasını aynı anda yazmam gerekiyor (ip:port) bu arada kemaranızın baglı oldugu modemden seyrederken local ip vermeniz gerekiyor. eğer başka bir internetten bağlanıyorsanız örneğin 3g ile diyelim ozaman modeminizin dış ip adresini yazmanız gerekiyor ip nizide http://www.bilisimterimleri.com/ip_adresim_nedir.php]... adresinden ögrenebilirsiniz
    3. bu kısma kamera programından ayarlana bilen id mizi yazıyoruz. genelde id hep aynı olur admin dir
    4. dördüncü kısmada belirlediğimiz şifremizi yazıyoruz ve son olarak save diyoruz

artık telefonumuzdan kamera takibi yapma keyfi size kalmıs görüşmek üzere iyi forumlar

arkadasim biraz sallama bilgi vermissin..kayit cihazini ureten fabrika hangisi ise kendi dvr cihazina destek verir ve appstore da yayinlar..a firmasinin urettigi cihazi appstore da b firmasinin programi calistirmaz..eagleyeeyes avtech kpsec cpcam dvr lar icindir..sizin dediginiz touch cms biges firmasinin ithal ettigi pinetron marka dvr cihazlari icindir...

• balitech bl9909 8 kanalli bir sistem aldim.heryerden bağlaniyorum ama bir türlü sybian işletim sistemli cep telefonumdan bağlanamadim meye yi kullaniyorum port u da actim.unknown device hatasi veriyor.diğer versiyonu denedim ondada login de problem cikiyor.
  • Support Device iPhone or iPod 2.0 or greater is required
    Space Required >800 KB Free space
    Software required iTunes(optional)
    2. Install
    1) Open your iPhone and click App Store.
    2) Under search bar ,typing “Meye sun”and click search button. Download the Mobile Viewing Application for free, the file name is Meye.
    3) Click the Meye icon, The application begins to install on your iPhone.
    3. Uninstall
    Under your iPhone main menu,Press and hold the Meye icon for a few seconds,you will see the Delete Button to uninstall the Meye.

Destek Aygıt iPhone veya iPod 2.0 veya üstü gerekmektedir
    Uzay> 800 KB boş alan gereklidir
    Yazılım gerekli iTunes (isteğe bağlı)
    2. kurmak
    1) iPhone açın ve App Store'a tıklayın.
    2) arama çubuğu altında, "Meye güneş" ve tıklama arama butonuna yazarak. Ücretsiz Mobil Görüntüleme Uygulama indirin, dosya adı Meye olduğunu.
    3) Meye simgesini tıklayın, uygulama iPhone'da yüklemeye başlar.
    3. Kaldır
    IPhone ana menü altında, basın ve birkaç saniye Meye simgesi tut, Meye kaldırmak için Sil Düğme göreceksiniz.

deneyebilirsizniz balitech e ait ben denemedim ama deneyeceğim :D
    appstore da dvr live ile lorex live var onlarada bakın

• Merhaba;

Meye programı ile iphone üzerinden görüntüleri 4tn kamerayı izleyebiliyorum ama ama ses yok program yada çare tavsiye olan vamıdır?

Teşekkürler
    MARKASI:avenir marka h. 264 dvr yazıyor
  • meye programın ses alamazsınız sadece explorer ve cihaz üzerinden ses gelmektedir.. saygılar
  • Arkadaşlar bana da yardımcı olun yaa..Ben dmss lite yükledim. Sonra da meye programını yükledim. Yükledikten sonra ip nosunu nereye giricem bulamadım ve kamerayı çalıştıramadım tabii. YArdımcı olurmusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.