Şimdi Ara

Yardımm çok çok acillll MSN de bir problemmm??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aynı forumu konuyu knou dışınada yazmışım yanlışlıklaa pardon o yüsdenn

ya derdim şu hotmailden şifreyi kullanıcı adımı yazıorum karışıma şu yazı çıkıyoe

You need permission to use MSN
    Before you can sign in and use MSN, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.

I'm an adult. Why am I seeing this page?
    After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, ...

@hotmail.com.

Parent: Click Get permission now to give or deny permission for your child to sign in and use MSN.

• :))) valla çok ilginç bi mesaj gerçekten ailenden izin falan almalısın yazıyor doğum tarihini küçükmü girdin dicem ama komik olacak biraz ama yattım yerlere sen kaç yaşındasın.
    msn kullanmak için izne ihtiyacın var ailene onların iznini almak için mail gönderebilirsin falan diyor. mesela yetişkinim neden bu sayfayı görüyorum o halde diyorsun ya.
    oda cevap veriyor ailenin izininden sonra yeni mail adresinle giriş yapabilirsin falan dior ala alla :)))))))
    sen daha önce bu maili kullanmışmıydın???

şakamı bu ya ingilizcem ii değildir ama o kadarda yanlış yapmıyorumdur heralde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenvirus -- 2 Ağustos 2005, 21:31:02 >
  • ya bugün hani msn de konuşurken smileyler olur ya onları ekleyemiodum ben kendime onu düzeltmek için united kingdom yapmam gerekiomuş bir şeyi işte onu karıştırdım biraz sonra böyle oldu anlamadım valla yaa

offhh ofhhh

napmam lasım ki

quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

:))) valla çok ilginç bi mesaj gerçekten ailenden izin falan almalısın yazıyor doğum tarihini küçükmü girdin dicem ama komik olacak biraz ama yattım yerlere sen kaç yaşındasın.
    msn kullanmak için izne ihtiyacın var ailene onların iznini almak için mail gönderebilirsin falan diyor. mesela yetişkinim neden bu sayfayı görüyorum o halde diyorsun ya.
    oda cevap veriyor ailenin izininden sonra yeni mail adresinle giriş yapabilirsin falan dior ala alla :)))))))
    sen daha önce bu maili kullanmışmıydın???

şakamı bu ya ingilizcem ii değildir ama o kadarda yanlış yapmıyorumdur heralde :)

• valla fazla kurcalamaya gelmez hotmail adresi 25mb yapmaya falan mı çalıştın ?
  • valla hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. belki benim çevirim kötüdür. silmeseydim sözlüğü bakardım iice ama yanılıyor olamam.
    yaş sutununu falanmı değiştin ya yoksa sonra böyle bişi oldu hani belki yaş olayı vardır ya sınır. ama yardımcı olamıcam gerçektende ama şey dior ya "
    Parent: Click Get permission now to give or deny permission for your child to sign in and use MSN." oraya falan bi tıkla eğer mail adres falan isterse yeni adres al kendi soyadında buyuk yaşta aynı ulkeden falan onu gir ama tamamen tahminde bulunuyorum bilgim yok.
    bilenleri bekleyelim özellikle ingilizcesi ii olanları.
  • hayır msn deki arkadaşlarımın smileylerini kendime eklemeye çalışıodumm

quote:

Orjinalden alıntı: fromalanya

valla fazla kurcalamaya gelmez hotmail adresi 25mb yapmaya falan mı çalıştın ?
  • şifremi falan girdikten sonra ayarlara girdim oradaki turkey i united kingdom yaptım o yusden oldu böyle şimdi ne yapitiim ya düzeltemirumm
  • ulkeyi tekrar türkiye yapmayı dene.. bende usa yaptım ama bende bir sorun çıkmadı..bende aynen senin gibi smiley olayları için yaptım ama ben bu işi hotmailden değilde passport.net ten yaptım çünki yahoo mailimi kullanıyorum msn için . birsürü forum doldurmam gerekti ama hallettim..

bir öneride ben sunayım şimdi. ama hotmailden msn bağlantısı için pasport şifresi istiyormu onu bilmiyorum o yüzden biraz sallama olabilir pasport.net ten kendine bir pasport hesabı aç (hotmail hesabınla). msn de kullanı hesabı olarak hotmail değil pasport şifreniver.. umarım işe yarar.. genelde bu programlar kolay kandırılıyor ama kadıramama ihtimalleri olabiliyor bazen

• ya ayarlara giremiorum ki nasıl deiştiriyim ::((

son dediğindende bişey anlamadım nere girim ne yapim

quote:

Orjinalden alıntı: unsal2003

ulkeyi tekrar türkiye yapmayı dene.. bende usa yaptım ama bende bir sorun çıkmadı..bende aynen senin gibi smiley olayları için yaptım ama ben bu işi hotmailden değilde passport.net ten yaptım çünki yahoo mailimi kullanıyorum msn için . birsürü forum doldurmam gerekti ama hallettim..

bir öneride ben sunayım şimdi. ama hotmailden msn bağlantısı için pasport şifresi istiyormu onu bilmiyorum o yüzden biraz sallama olabilir pasport.net ten kendine bir pasport hesabı aç (hotmail hesabınla). msn de kullanı hesabı olarak hotmail değil pasport şifreniver.. umarım işe yarar.. genelde bu programlar kolay kandırılıyor ama kadıramama ihtimalleri olabiliyor bazen

• Ülkeyi değiştirmekle olacak iş değil bu.Bende değiştirdim mailim 250 mb ama böyle bir hata vermedi.Bence muhtardan ikametgah istiyolar bunlar amerikalı olurmu olur :)
  • çoçuk korumasını açtım sanırım.
  • https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf?vv=310&lc=1055 adresinden kendine bir passport hesap oluştur..
  • büyük bir ihtimalle mailinin kapasitesini yükseltirken yaş bölümünü atladın
    yanlış hatırlamıyorsam yaş kısmında 1990 yazıyor ve sen bunu değiştirmeden kaydettin
    eğer sorununa çözüm bulunamazsa kendine yeni bir hesap aç
    bi kaç ay sonra önceki adresin kapanır sende aynı kullanıcı adıyla yeniden açarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.