Şimdi Ara

VE MASSA FERRARİ'DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005-2006 yılından itibaren Ferrari'de Rubens BARRİCHELLO yerine Felippe MASSA yarışacak..işte en sevindiğim haber:))

• o0o00o00!! mükemmel bi haber, bu müjdeli haber için tesekkürler jeremy... taze kana ihtiyacimiz wardi, massa asisi tutar isallah...
  • aman kimiyle uğraşmasınlarda
  • 2 yıldır bu günü bekliyordum...ve 2 senedir de burada olanlar bilirler Massa'nın Ferrari'nin 2.pilotu olacagını iddda ediyordum..Hem haklı çıktıgım için hem de bir sene sonra Kimi mi Alonso mu yoksa Massa mı büyük pilot daha iyi degerlendirme sansı elde ettikleri için sevinçliyim
  • e şimdi massa ferrariye gidince barichello da barla görüşmeye başlamış acep button williams a harbiden gitçek mi?????sato gitsin yaaaaw
  • butonun işi zor, bir öle bir böyle gecen sene williams a gitmek için yapmadığı kalmadı şimdide kalmak için,

massa bence alonsodan daha yetenekli biri, seneye görecez tabi, umarım mclarenden sonra reno ve ferrari kendi aralarında 2. lik için çekişirler
  • walla en basından beri iddaa ediyorum...en yetenekli genc pilot Felippe MASSA...
  • Massa hangi takımın pilotuydu ya
  • sauber
  • ben barichello yu seviodum be, iiydi o herif, sanki massa farklı bişiy yapcak
  • Jeremy' nin dediği çıktı hakketen.
  • Hadi gözün aydın Jeremy.Zorla transfer ettirdin adamı hea Barri'de Bar Honda'ya gidebilirmiş galiba.
  • böhüeeee sevinsem mi ağlasam mı karar veremiyom iyi genç bir pilota yol verdi barrichello ama gördüğüm en iyi pilotlardan biriydi sağol barrichello
  • 7bu tifoziler gül gibi adamın ba$ını..
  • Barrichello 'nun Ferrari'ye secilmesinin sebebi kuzu gibi bir pilot olmasıydı..O dönemde F1 izleyenler bilirler , Eddie IRVINE , ben Ferrari'nin 2.pilotu niye olayım ki , Schumi olsun , takım direktifleri beni ilgilendirmez ben işime bakarım diyerek Ferrari ile iplerini koparmıştı..

Barrichello'nun o dönemde sadece bir sıralama turları 1. liği vardı onu da yagmurlu bir günde piste kuru iken 1.oldugu dereceyi elde etmiş , ondan sonra yagan şiddetli yağmur yüzünden ondan sonra piste cıkan pilotlar , kaygan pistte onun yaptıgı dereceyi elde edememişlerdi..Zaten yarışta da 10 tur lider gidebilmşti..

@truli arkadaşımız , Massa'yı çok spekülatif bulmadıgını söylemişti..O zaman da demiştim ki , iyi bir pilot aracını limitlerinde kullanır , MASSA öncelikle bunu başarıyor..2 senedir takım arkadaşlarından daha çok puan alıyor ki bu sene ki takım arkadaşı 97 yılı şampiyonu Villenueve...(Gerçi sezon başında iddaa etmiştim Massa , Villenueve'den daha fazla puan alacak diye) Ayrıca soğukkanlı...Baskıya dayanıklı ve 2 sene önce Ferrari'nin test pilotuyken elde ettiği derecelere kıyasla söylüyorum Barrichello'dan çok çok hızlı bir pilot...Zaten Sauber onun staj yeriydi..Seneye Schumi'nin veliahtı olarak piste çıkacak , belki de sonra tahtını alacak

• evet ferrari takımını ve otomobillerini iyi bilir sinsi şey ferrariden saubere geldi ve sauber 5. oldu geçen sene
  • ama ilginc olan su ki gecen hafta ferrarinin patronu (adını unuttum adamın ) yeni pilot dusunmediklerini sumi be baricelloyla yollarına devam edeceklerini suan tek sorunlarının lastik problemi oldugunu soyluyordu sasırdım dogrusu
  • Gercek su ki 2 sene önce bu plan yapılmıştı..2002 senesinde sözleşmeler uzatılacağı zaman Schumi'nin ki uzatılmış ancak Rubens'in ki ilk başta yenilenmemişti..O zamanlar test pilotu olan Massa , en az 2 sene tecrübe kzandın diye sauber'le anlaştırıldı daha sonra Rubens'in sözleşmesi uzatıldı..Jean Todt biraz politika yapmış..
  • jeremy kardeş walla ne diyim aslında iyi oldu şimdi bakalım anlayacaz alanso mu massa mı yoksa kimi mi daha yetenekli.
    hepsinin altında iyi bir araç olacak nasılsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.