Şimdi Ara

Samsung S3650 Corby'e WI-FI özelliği ekleniyor; S3650W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
128.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cep telefonu pazarında Nokia'nın ardından gelerek ikincilik koltuğunda oturmaya devam eden Samsung, dünya çapında 3 milyonun üzerinde satış seviyesine ulaşarak başarı elde eden S3650 Corby'yi elden geçirmeye hazırlanıyor. S3650'nin ülkemizde satışına devam edildiğini hatırlatalım.

30 kasım tarihindewww.wifi.org adresinden WI-FI sertifikası aldığı ortaya çıkan (sertifikayı görmek için tıklayın) model S3650W kod adıyla yakında karşımıza çıkabilir. Samsung daha önce benzer stratejiyi S5233 Star'da uygulamış; S5233W Star, WI-FI eklentisiyle teknoloji meraklılarının karşısına çıkmıştı. S3650W Corby'nin teknik özelliklerinde WI-FI dışında herhangi bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceği şu an için bilinmemekte. Tahminimizce Star'da olduğu gibi diğer özelliklere sadık kalınabilir.

Piyasadaki S3650 Corby'nin özelliklerini göz önünde bulundurursak dört band GSM şebekesi desteği, EDGE bağlantısı, 2.8 inç boyutunda - 240x320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 50 MB dahili bellek, microSD kart girişi (8 GB'a kadar yükseltilebilir), Bluetooth v2.1 bağlantısı, A2DP profili desteği, 2 megapiksel kamera, RDS'li FM radyo, 960 mAh lityum iyon batarya ve Facebook - Twitter gibi sosyal ağlarla entegrasyon dikkat çekiyor.

Samsung S3650W Corby'nin ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyat seviyesi şu an için belli değil.

• 2.8 inç :X
  • Favorim corby pro.
  • Wifi Olursa İyi Olur Yoksa Çok Dandik Bi Cihaz
  • Samsung işin kurnazlığını çabuk öğrenmiş nede olsa nokia gibi hocası var.
  • samsung dan aynı taktik star modelinede aynısını yapmıştı.Demek taktik tuttu:)
  • star dan ne fazlası varkiş acaba bu telefonun

ben bi fark göremedim

sıdf model olsun diyemi acaba
  • iyice nokia ya benzemeye başladı
  • Wi-Fi modeli satışa sunuldu mu?
  • arkadaşlar ben telefonu şimdi alsam onu sonradan wifiye çewirebilme şansım wrmı ?
  • WI-FI donanımsal bir özellik olduğundan sanmıyorum.
  • wifi özelliği satışa sunuldu mu acaba?
  • Samsung da saçmalaya başladı artık. Önce Wi-fi'siz modeli sür piyasaya, millet alsın. Sonra küfreder gibi Wi-Fi koy, sonuna da W ekle. Millet elindekini satsın birde W'li modelini alsın.
    Nokia'dan mı alıyor bu akılları bilmiyorum ki!
  • Bende Corby Alcaktım Bugün Sordum Wifilisi Cikmş Yarın Allacam İşallah Ne Kadar İşe Yarar Görecez :)
  • Arkadaşlar teknosa mağzasında satışa 449 TL Den Satışa Sunuldu Mutlaka almam gerekiyo :)
  • once ıcı bos bı cıhaz cıkarıp satıyoz
    sonra ıcı bos cıhaza wıfı eklıyoz satıyoz
    sonra ıcı bos cıhaza hem wıfı hem 3g ekleyıp tekrar satıyoz
  • gerçekten tamamen pazarlama stratejisi, size başka bi örnek veriyim D900-Shark2 ne farkı var ? öyle aman aman fark diyebileceğiniz hafıza artımı ekranın amoled olması...

samsung da gözümden düşmeye başladı... önce tft dokunmatik ekran çıkarıyor, sonra amoled çıkarıp bunu alın bu daha iyi diyor hemen ardından süper amoled reklamını kendi amoled ekranlı ürünlerini karşılaştırmaya koyarak tanıtıyor...

işim gereği hem gps hem wifi olan kolaylık olsun diye de dokunmatik bir telefon alıyım diyorum, tam bi modelde karar kılıyorum hemen arkasından neredeyse aynı fiyata daha iyisini çıkarıyor, şaka gibi
  • ben bu telefona bayılıyorum babam karnem iyi olursa telefon değiştircez tabi ki dee bunu alcam inş.
  • arkadaşlar tlfnu ben yeni aldım süper wayles özelligide var kullanışıda süper bence tavsiye edrm !!
  • telefonu alan arkadaşlar ne kadara aldığınızı yazabilirmisinz ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.