Şimdi Ara

===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.729
Cevap
25
Favori
2.022.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MeeGo değil symbian^3 olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan86

MeeGo değil symbian^3 olacağını düşünüyorum.

N8-00 düşündüğünüz gibi Symbian^3 olacak; bense MeeGo bir cihaz istiyorum, artık Symbian kesmez oldu
  • bnde kıştan beri bekliorum. samsung galaxy s hafif aklımı çeldi ama iphone 4g(hd her neyse) ve nokianın cevabını bekliorum. aslında gönül isterki meego çıksın patlasın onu alayım. ama çok geciktirirlerse daha fazla beklemeyi düşünmüorum. umarım kapasitif, geniş, kaliteli ekranlı, megapixeli 5 in üstü ama noise ve flaş sorununu çözmüş, en az 32gb bellek sunan hızlı ve kullanışlı bi sistem çıkarda alırım(sanki biraz fazla şey istiorum). apple ın bunu çıkarmayacağı bellide bari nokia gibi rakiplerini tetikler die umuyorum.
  • geçmiş olsun herkese.http://www.gsmarena.com/nokia_n8_pushed_back_from_a_late_may_release_to_mid_july-news-1574.php mayıs çıkış planlanıyordu, temmuz ortasına ertelendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan86

geçmiş olsun herkese.http://www.gsmarena.com/nokia_n8_pushed_back_from_a_late_may_release_to_mid_july-news-1574.php mayıs çıkış planlanıyordu, temmuz ortasına ertelendi.

• daha detaylı resimleri yokmu ?
  • çktığı anda yılın en iyi telefonu olur
  • Tipi Boyle olmasa gercekten , alirim hic güzel durmuyor
  • burdaki bütün görüntüler sahte.hiç biri gerçek değil.reis in yayımlamış olduğu resimlerden 5 veya 4 cü resim ekranın ön yüzeyi sensörlerin olduğu yer resim düzeltme programıyla yapılmış...o yüzden inanmayın..12mp sel şu an için nokia nın gündeminde değil...onlar daha çok çoklu dokunmatik ekran üzerinde duruyorlar.bu yüzdende apple ile davalık oldular ya...her gördüğünüz resime her söylenen inanmayın...
  •  ===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <===
  • görünüm olarak hoşuma gitmedi açıkçası.hele o arkada çıkıntılı sonradan monte gibi duran kamera yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe -- 18 Nisan 2010; 13:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

burdaki bütün görüntüler sahte.hiç biri gerçek değil.reis in yayımlamış olduğu resimlerden 5 veya 4 cü resim ekranın ön yüzeyi sensörlerin olduğu yer resim düzeltme programıyla yapılmış...o yüzden inanmayın..12mp sel şu an için nokia nın gündeminde değil...onlar daha çok çoklu dokunmatik ekran üzerinde duruyorlar.bu yüzdende apple ile davalık oldular ya...her gördüğünüz resime her söylenen inanmayın...

bana görede sahte. nokianın bu özelliklerdeki telefonu çıkarması için 3-4 sene geçmesi lazım.
  • n98 de kaç yıldır yolda diyolar ama net bir resim yok
  • bazı arkadaşlar NOKIA'da mı çalışıyor???

bu ne peşin hükümlüktür anlamadım.. Reis sadece haberi geçen makaleleri, fotoğrafları paylaşıyor... bırakın fake make hikayelerini de Haziran'ı bekleyin önce.. çıkmazsa o zaman söylersiniz fake fln diye..
  • quote:

bana görede sahte. nokianın bu özelliklerdeki telefonu çıkarması için 3-4 sene geçmesi lazım.

Nokia yeterince geç kaldı bu konuda. 3-4 seneye kalmaz. Yorumunuz çok abartılı olmuş. Bu sene bilemedin önümüzdeki sene çıkar.
  • bi kere eldar murtazin gerçek diyor. xml codeuna n8 diye gizliyorlar. telefon gerçek üstelik dizaynı kasa (build quality) olarak n900e benziyor.

Telefonun temmuz ortasına ertelenmesinin sebebi symbian^3ün haziran sonundan önceye yetişmeyecek olması. İşin güzel tarafı ise telin yazılımı eksiksiz olacak gibi. en azından n97, 5800 ilk çıktığındaki gibi bir buggy software olmayacaktır.
  • Bunun da MÜZİK SESİ N86 gibi olmasın:)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

Bunun da MÜZİK SESİ N86 gibi olmasın:)))))

Fotoğraf odaklı bir cihazın sesinden şikayet ediyorsanız ses odaklı 5800 gibi bir cihaz alacaksınız ve fotoğrafından şikayet etmeyeceksiniz; ya da herşeyi bir arada ve sizin zevkinize uygun bir şekilde bulamayacağınızı kabulleneceksiniz.
  • bu telefon 2010 yılında çıksın, hemen alırım.
  • 4. çeyrekte çıkabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.