Şimdi Ara

corolla 1.33 alınır mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
154.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    merhaba;

evet aracı aldı kardeşim. ben de aracı acente den eve kadar getirdim. sonrasında birkaç kez de çalıştık. buradaki genel yorumlara ben de katılıyorum. performans beklentiniz yüksekse onu karşılamıyor. ama genel anlamda aracın performansı için makul demek yanlış olmaz. zaten yüksek satış rakamlarından da aracın sıkıntılı bir araç olmadığını düşünmüştük.

haklısınız yokuş kalkış desteği ile problem büyük oranda çözülmüş oluyor.
  • Arkadaşlar bende 2. el araç aldıktan sonra derdi sorunu bitmedıği için sıfır araca yönelenlerdenim. İki araç arasında kaldım. Toyota 1.33 Corolla ve Opel astra 1.6.
    Ikı araçta firmalarının en baz modeli. Opelin fiyatı şu an 49, toyotanın 51.750. Kararsız kaldım. Ayrıca 1,33 Corolla alan arkadaşlardan ekstra özellik ekletenler oldu mu?
  • brandy79 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde babama araba alacağız siz ne yaptınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın captur+3250 vererek alacağım sanırım. çok fazla araştırmadım gerçi. bagajı için alıyorum biraz da.
  • Merhabalar
    corolla sedan 2011 1,33 comfort kullanıcısıyım
    kimsenin dediğine bakmayın aracı deneyin.Herkesin beklentisi farklı.
    ben almadan önce birçok yoruma baktım 1.33 bu kasaya yetmez diyenlere az kalsın inanacaktım.
    ney seki deneme sürüşü yaptıktan sonra arabadan inmek istemedim.
    tatile giderken hava yolunu kullanma taraftarıydım artık değil :)
  • Aldık bindik, alınır binilir ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.33 şu anda bu fiyata alınabilecek en iyi arabaların başında geliyor. Çok rahat ve sürüş zevki güzel. Ama hız ve performans bekliyorsanız pek tatmin edeceğini söyleyemem. Yokuşta da devirli kullanırsanız hiç bir problem yaşamazsınız. Aldık son derece memnunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetthakann -- 30 Aralık 2015; 22:30:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef eylül ayında belki de son 5-6 yılın en kazık döneminde almak zorunda kaldık aracı; haziran liste 50750- temmuz liste 51750- ağustos 54500- eylül 57500
    bakıyorum şimdilerde 51500 e almayanı dövüyorlar!; sineye çektik her ürünü de fırsat zamanı alabilme lüx ü olmuyor insanın; 25 yıllık toyotacıyım , ister istemez bu markadan soğudum

araca gelirsek 1,33 motorun yapacakları kapasitesi belli; biz kullanım şeklimiz ve bütçemiz doğrultusunda karar verdik 1,33 e...hatta bana, performansı beklediğimden de üst seviyede geldi, 3 sene önce eşim şirket aracı olarak eski kasa 1,33 kullanıyordu; o kasada bu motor bence taşıyamıyordu; fakat güncel kasa da 1215 kg makul seviye de performans; yalnız biraz yol motor gürültüsü alıyor araç...

bu ay aracı alabilme şansımız olsaydı, muhtemelen 1,6 active manuel olurdu..

bu arada sıkı toyotacı olmama rağmen ( Toyota demeyim de avensis ) aldığımız dönem octavia 1,2 optimal de çok kafamı bulandırdı, 3-4 bin tl farkla olabilirmiş; hatta yeni superb 67500 e çıkmıştı , şimdi yanımdan geçerken hayran hayran bakıyorum
    neyse sağlık olsun

herkes sağlıkla dilediği aracın direksiyonuna geçebilsin,

iyi yıllar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egunns -- 31 Aralık 2015; 17:37:16 >

• beyler bi tanıdık aracını satmaya karar verdi bende araç arıyorum. aracın özellikleri 2010 model toyota corolla 1.33 motor comfort(life mı iyi comfortmu bilmiyorum bu arada ). km si 35 binde. kazası boyası hiç bişeyi yok. çiçek gibi araba. rengide istediğim renk gümüş. lpg takılmamış. şimdi bu aracın piyasası nedir ? bugune kadar hep 1.6 motor baktım . 1.33 kafamı akrıstırdı. piyasası ne kdardır ben kaç aalırsam ne olursa olsun al dersiniz. piyasaya göre ne kadar düşük alırsam benim için cazibesi olur ? fiyat performans aracı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

beyler bi tanıdık aracını satmaya karar verdi bende araç arıyorum. aracın özellikleri 2010 model toyota corolla 1.33 motor comfort(life mı iyi comfortmu bilmiyorum bu arada ). km si 35 binde. kazası boyası hiç bişeyi yok. çiçek gibi araba. rengide istediğim renk gümüş. lpg takılmamış. şimdi bu aracın piyasası nedir ? bugune kadar hep 1.6 motor baktım . 1.33 kafamı akrıstırdı. piyasası ne kdardır ben kaç aalırsam ne olursa olsun al dersiniz. piyasaya göre ne kadar düşük alırsam benim için cazibesi olur ? fiyat performans aracı olur ?

ben de 2011 var donanım standart ama ilk seri biraz farkli onlarda bazi seyler eksik koltuk isitma falan var. km si baya iyiymis
    piyasa degisken ama araba temizse bence kacirma. ne kadar istiyor?
  • quote:

beyler bi tanıdık aracını satmaya karar verdi bende araç arıyorum. aracın özellikleri 2010 model toyota corolla 1.33 motor comfort(life mı iyi comfortmu bilmiyorum bu arada ). km si 35 binde. kazası boyası hiç bişeyi yok. çiçek gibi araba. rengide istediğim renk gümüş. lpg takılmamış. şimdi bu aracın piyasası nedir ? bugune kadar hep 1.6 motor baktım . 1.33 kafamı akrıstırdı. piyasası ne kdardır ben kaç aalırsam ne olursa olsun al dersiniz. piyasaya göre ne kadar düşük alırsam benim için cazibesi olur ? fiyat performans aracı olur ?

O nasıl tanıdık öyle. Kağnı gibi olduğunu söylemedi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

ben de 2011 var donanım standart ama ilk seri biraz farkli onlarda bazi seyler eksik koltuk isitma falan var. km si baya iyiymis
    piyasa degisken ama araba temizse bence kacirma. ne kadar istiyor?

44bin TL den aşağı düşünmez sanırsam. Taş çatlasa 43.5 diyelim. Sanırsam pejo 301 e yönelecem. 2013 ve üstü bişey 1.6 hadi motor

• Campolist C kullanıcısına yanıt
    44 çokmus bence en fazla 40 bin verilir. 44 bine 2012 şu alinir. Acaba kağnı gibi diyenler ne kadar sürmüş. Dört yıldır biniyorum. Gayet güzel bir araç ekonomik ve sorunsuz.

• Yardımlarınız için teşekkürler

• arkadaşlar merhaba
    şuan getz 1,5 dizel kullanmaktayım toyota 1,33 geçmek bana performan olarak hayal kırıklıgına ugratırmı?
    birde 1,33 de triger, zincirmi?

1hatfa otomatık dizel corolla kullandım. performansı biraz yavaş gelmişti.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.