Şimdi Ara

corolla 1.33 alınır mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
3
Favori
154.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar konuda ne var ne yok diye girdim belki bazı abilerim ve ya kardeşlerime yardımcı olabilirim 2012de uzun araştırmalar sonucu 1.33 toyota corollamı sıfır aldım 1,2jetta 1,6 astra 1,3corsa fiesta aurislere baktım ozamanlar en mantıklı geleni bu oldu araç çekmiyor diyenler için yazıyorum yaşım 29 ve ben bu aracı 27 yaşında aldım 99 beygirlik bir araç dokunduğunuzda gidiyor tabiki 1.6 kadar kuvvetli değil ama şöyle söyleyeyim ailemde 2001 model 1.6 110 beygir corolla vardı şu anki aracımda 200kg daha ağır olmasına rağmen aynı performansı sağlamakta yakıt olarak her gün 40 km yolum var sabah bayrampaşadan çıkıp beşiktaşa gidiyorum kışın 8 , 8,2 yazın 7 yakmakta istanbul dur kalk trafiğinde otobanda kapattımmı 200ü gördüğüm oldu bayır aşağı dahasınada korktum çektim devir 6000lere gelmişti sanırım istanbuldan edirneye 6. vitese takıp vitesi hiç düşürmeden gittim belli süreden sonra arabanızı tanıyıp nerde basmanız gerektiğini bilir oluyorsunuz ayrıca soracağınız soruları severek cevaplayabilirim iyi günler.

• Merhaba arkadaşlar bende toyota corolla 1.33 comfort var 17000 km de aldım araç için diyeceğim tek şey mükemmel benzin de kullanıyorum verdiğim değerler kuruşu kuruşunadır ilk test te 340 km mesafede 220kmsi şehirler arası 120 km şehir içinde 73tl yaktı benzin litresi 4.05 ortalama 21kuruş.:)
    2.denemem 436km mesafede 310 km si uzun yol 126 kmsi şehir içinde (bunun yaklaşık 40-50kmsi dur kalk ve yaklaşık 126 km mesafede en az 30 dakikada kırmızı ışıkta bekleme süresi) toplam da yaktığım benzin 103 TL litresi 4.16 km başı ortalama 23.kuruş
    Aracı nasıl kullanıyorsunuz derseniz uzun yolda 6.vites 90 95 şehir içinde de araba yı bağırtmadan hemen vites değiştiririm bu aracı az yaktırmanın püf noktası Shift modu arkadaşlar özellikle şehir içinde araba vites değiştirmek için işareti verdiği An değiştirseniz bu araba yakmaz koklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mozbal03

Merhaba arkadaşlar bende toyota corolla 1.33 comfort var 17000 km de aldım araç için diyeceğim tek şey mükemmel benzin de kullanıyorum verdiğim değerler kuruşu kuruşunadır ilk test te 340 km mesafede 220kmsi şehirler arası 120 km şehir içinde 73tl yaktı benzin litresi 4.05 ortalama 21kuruş.:)
    2.denemem 436km mesafede 310 km si uzun yol 126 kmsi şehir içinde (bunun yaklaşık 40-50kmsi dur kalk ve yaklaşık 126 km mesafede en az 30 dakikada kırmızı ışıkta bekleme süresi) toplam da yaktığım benzin 103 TL litresi 4.16 km başı ortalama 23.kuruş
    Aracı nasıl kullanıyorsunuz derseniz uzun yolda 6.vites 90 95 şehir içinde de araba yı bağırtmadan hemen vites değiştiririm bu aracı az yaktırmanın püf noktası Shift modu arkadaşlar özellikle şehir içinde araba vites değiştirmek için işareti verdiği An değiştirseniz bu araba yakmaz koklar

Hocam 2013 18.000 kmde boyasiz 1.33 aldım bugün. 38900 e aldım çelik jant var ayrıca. Sizce fiyat nasıl ?Bir de garantiden direksiyon simidi değişmiş kafam karıştı ama.

• Bu kadar ucuz olması şüpheli yaklaşmayı gerektiriyor?
  • Kapora bıraktım yarın baktiracam araca , ,adam herseyine garanti veriyor. Sadece direksiyon simidi garantiden değişmiş soyuldu diye içi dışı tertemiz. 22 banka kredisi rehinli onu kaldırıp alacaz insallah.

• Serviste bir kere bakıma girmiş daha adamla gidip baktık, neye dikkat etmeliyim sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehrali68

Kapora bıraktım yarın baktiracam araca , ,adam herseyine garanti veriyor. Sadece direksiyon simidi garantiden değişmiş soyuldu diye içi dışı tertemiz. 22 banka kredisi rehinli onu kaldırıp alacaz insallah.

o fiyata 2011 ini vermiyorlar.
  • Bilmiyorum hocam araç garantili, toyota servisi ekspertize yanaşmadı.Galericinin 37.500 verdiğini söyledi adam.Oturduk konuştuk araştırdık sigortadan tramerden birşey yok ama ekspertizde çıkarsa bilmem.O kadar umutlandık zaman harcadık.rehinli olduğu için bu fiyat olabilir mi,geçelerde de 2012 si 38.000 civarı satıldı.O da acele ve rehinliydi bankadan krediden dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Kapora bıraktım yarın baktiracam araca , ,adam herseyine garanti veriyor. Sadece direksiyon simidi garantiden değişmiş soyuldu diye içi dışı tertemiz. 22 banka kredisi rehinli onu kaldırıp alacaz insallah.

o fiyata 2011 ini vermiyorlar.

Tek ihtimal km'nin düşürülmüş olabileceği geliyor aklıma.Nerden anlayabiliriz acaba .Dyno testinde belli olr mu güç kaybından falan.
  • quote:

Bilmiyorum hocam araç garantili, toyota servisi ekspertize yanaşmadı.Galericinin 37.500 verdiğini söyledi adam.Oturduk konuştuk araştırdık sigortadan tramerden birşey yok ama ekspertizde çıkarsa bilmem.O kadar umutlandık zaman harcadık.rehinli olduğu için bu fiyat olabilir mi,geçelerde de 2012 si 38.000 civarı satıldı.O da acele ve rehinliydi bankadan krediden dolayı.

ben de 2011 model var 1.33 gecen toyota 37.500 verdi.
  • quote:

quote:

Bilmiyorum hocam araç garantili, toyota servisi ekspertize yanaşmadı.Galericinin 37.500 verdiğini söyledi adam.Oturduk konuştuk araştırdık sigortadan tramerden birşey yok ama ekspertizde çıkarsa bilmem.O kadar umutlandık zaman harcadık.rehinli olduğu için bu fiyat olabilir mi,geçelerde de 2012 si 38.000 civarı satıldı.O da acele ve rehinliydi bankadan krediden dolayı.

Km boya değişen durumu neydi aracın acaba .Bu ilan 40'tan açıldı 39 veren oldu ama biz araya girdik bi şekilde.Var mı bi öneriniz içimin rahat etmesi için illa pahalı almalıyım bi Allahın kulu yok mu olumlu birşey diyecek Moralim sıfır...

• Hocam 1 yaşında araba ne gibi bir problemi olabilir toyotadan ekpertiz yaptırın bişey çıkmazsa gönül rahatlığı ile binin malum sitede fantastik fiyat yazanlar satabiliyormu çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

Hocam 1 yaşında araba ne gibi bir problemi olabilir toyotadan ekpertiz yaptırın bişey çıkmazsa gönül rahatlığı ile binin malum sitede fantastik fiyat yazanlar satabiliyormu çok merak ediyorum

Valla kardeşim bakmaya beraber gittiğim arkadaşta senle aynı düşüncede garantili araba en fazla ne olabilir ki dedi ama ben içim rahat etmedi.Baktıracak vakitte kalmadığı için kapora bırakıp ayrıldım.
  • Ayrıca toyota servis ekspertiz yapmıyor hocam yanaşmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehrali68 -- 13 Şubat 2015; 21:31:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Km boya değişen durumu neydi aracın acaba .Bu ilan 40'tan açıldı 39 veren oldu ama biz araya girdik bi şekilde.Var mı bi öneriniz içimin rahat etmesi için illa pahalı almalıyım bi Allahın kulu yok mu olumlu birşey diyecek Moralim sıfır...

50 binde boyasız lpg li. ben bundan onceki arabami toyataya gosterip almistim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

50 binde boyasız lpg li. ben bundan onceki arabami toyataya gosterip almistim.

Bizimkine bakmadılar maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Bu kadar ucuz olması şüpheli yaklaşmayı gerektiriyor?

Fiyatı gayet güzel olmuş fakat araçda her hangi bir şey yoktur umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mozbal03

quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Bu kadar ucuz olması şüpheli yaklaşmayı gerektiriyor?

Fiyatı gayet güzel olmuş fakat araçda her hangi bir şey yoktur umarım

Hocam ekspertize çekip baktırdım hiçbirşey yok 2014 10.ayda bakıma girmiş 6bin km önce kayıtları var.İçime sindi aldım Allaha şükür.
  • Arkadaşlar araç toyota corolla 1.33 comfort sağ ön çamurluk değişmiş. Başka birsey yok. Km 28.000 de 2012 model lpg yok. Fiyai 40.000 tl sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur3333r

Arkadaşlar araç toyota corolla 1.33 comfort sağ ön çamurluk değişmiş. Başka birsey yok. Km 28.000 de 2012 model lpg yok. Fiyai 40.000 tl sizce nasıl?

10 Gün önce 2013 model 18000 kmde boyasız,bir iki derin çizigi var çelik jantlı lpge yok ,38900'e aldım hocam İstanbuldan.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.