Şimdi Ara

corolla 1.33 alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
316
Cevap
3
Favori
154.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • parite_x dostum oncelıkle hos geldın ama soruyu 1.33 luk konuya acman hata cunkı burada sana yardımcı olmazlar kendın yenı bır konu ac ve aynısını yazını kopyala en az 30 kısı yorum yapar ...yapmazlarsa ben bır sekılde 30 yorumu tammalarım...)))
  • bende dün 2011 model 1.33 corolla aldım. 35.250+park sensörü.
    hayırlısı bakalım...
  • Güle güle kullan hayırlı olsun , 1. vites izlenimlerini yazabilirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_r_a_g_o_n

Güle güle kullan hayırlı olsun , 1. vites izlenimlerini yazabilirsen sevinirim.

Merhaba,
    kalkış çok yumuşak, sarsıntısız ve sessiz. Yani Birinci vites sorunsuz. Bana ikinci vites biraz hantal gibi geldi. Ama 3 den sonra tekrar rahatlıyor. Yalnız aracın shift moduna uyum sağlamak için seri vites değişimi yapmak lazım.
  • En çok merak edilen yakıt tüketim değerleri.
  • quote:

Güle güle kullan hayırlı olsun , 1. vites izlenimlerini yazabilirsen sevinirim.

1. viteste belirrtiğin duruma bu gün dikkat ettim. camlar kapalı iken arı vızıltısı gibi geliyor. rahatsız edici kesinlikle değil. ama ne sarsıntı nede bir titreme var. Yüksek vites ve hızlarda maalesef lastik sesi var? benim araç 250 km cıvarında, 1000km bakımında neler yapıyorlar. yazarsan sevinirim.

Yakıt tüketimi için yorum yazmam için erken. ilk aldığımda 100tl (3650) benzin aldım. hale devam ediyorum. daha 1 kademe var.

herkese kazasız sürüşler..
  • 1000 km kontrolünde kontrol yapıldığını söylediler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_r_a_g_o_n -- 18 Ocak 2013; 11:34:56 >
  • quote:

1000 km kontrolünde değerlerine bakıldığını + mekanik kontrol yapıldığını söylediler . kontrolde aracı göremedim , özellikle Yağ ilaveyi sorduğumda eğer eksiltme olmuşsa ilave edildiğini söylediler, oda eksilmemişti. yakıt tüketimi şiçi-dışı ortalama 25-26 kuruş gibi.

merhaba d_r_a_g_o_n

bizim araçlara lpg uygulaması yapılabiliyormu, bu konuda araştırma yaptınmı?
  • servis montaj yapmadıklarını söylemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_r_a_g_o_n -- 18 Ocak 2013; 11:35:14 >
  • Arkadaşlar bugün bizde eşime corolla 1.33 comfort modelini satın aldık.Füme renk vardı sadece..

Biz esasen auris almaya gitmiştik fakat eşim bunu çok beğendi bende kıramadım.

bayramdan önce teslim etmeye çalışacaklar.

kullanmaya fırsat bulursam olumlu olumsuz yönlerini yazmaya çalışırım.

birde lpg olayını merak ediyorum ,garanti bozuluyormu?

yılda maximum un maximumu 15 bin km yapar eşim.

geçen seneki km si 11 bin

lpg taktırmaya değermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 6 Eylül 2010; 0:57:38 >
  • http://www.toyota.co/th/models/Altis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_r_a_g_o_n -- 18 Ocak 2013; 11:32:41 >
  • mrb.arkadaşlar,
    arabamla 3500 km oldu. Yol bilgisayarında ort.yakıt tüketimi 8,1 . Genellikle şehiriçi kullanımda;
    Bu değer sizce nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: philanthropic

mrb.arkadaşlar,
    arabamla 3500 km oldu. Yol bilgisayarında ort.yakıt tüketimi 8,1 . Genellikle şehiriçi kullanımda;
    Bu değer sizce nasıl.

yanlis bilmiyorsam 1.6 motor gibi yakiyor su an...
  • bende 2010 model 1.6 motor comfort var. sıfır aldım.10000 km yaptım. ortalama tüketim 100 km de 6.5 lt. ama sakin kullanırım. 3000 devir ortalama. 3000 deviri sadece sollamalarda geçerim.
  • bizm şehir içi kullanımda ortalama tüketim 7.6 lt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Tırak

bende 2010 model 1.6 motor comfort var. sıfır aldım.10000 km yaptım. ortalama tüketim 100 km de 6.5 lt. ama sakin kullanırım. 3000 devir ortalama. 3000 deviri sadece sollamalarda geçerim.

eğer istanbulda iseniz 6,5 litre rekor olsa gerek.muhtemelen uzun yolunuz fazla trafiğiniz az.

şehir içinde 6,5 litre hele istanbulda imkansız.
  • Merhabalar aranıza yeni katıldım,

Bende yeni 1.33 Corolla aldım henüz 200 Km'deyim.

Aracın komforu çok güzel, camlar kapalı iken bir ses duymanız mümkün değil ses yalıtımı çok başarılı..Bunun dışında katlanabilir aynaları çok havalı ve güzel ama vites yükseltme ve düşürme işaretleri insanı biraz geriyor =))

Ancak diğer kullanıcılara sormak istediğim 1. ve 2. viteslerde anlık yakıt tüketimi biraz yüksek gibi geldi bana. 3. vites ve sonrasında yakıt tüketimi düşüyor. Acaba düşük devirde de olsa yüksek viteste kullanmak bir sorunmudur ?

Diğer kullanıcı arkadaşlar yakıt tüketim değerlerini ve gözlemlerini paylaşabilirlerse benim için çok faydalı olur.
  • 200 km oldu benimde hemen hemen...8.9 gösteriyor 50 yi hiç geçmedim ve ani kalkışlar yapmadım gaza fazla yüklenmedim....7 hayal de 8 in sınırları içinde kalırsak iyidir şehir içinde...
  • corolla 1.33 leriniz hayırlı olsun arkadaşlar kazasız belasız sürüşler dilerim

birde nereden ve kaça aldığınızı yazabilirseniz sevinirim

liste fiyatından ne kadar indirim yaptırabildiniz
  • quote:

LPG için LANDI RENZO sitesinde, toyotanın seçimi landirenzo haberi var. 2010 tarihli
    birde hindistanda üretilen corolla lara (altis diye geçiyor) landirenzo nun CNG kitleri takılıyor. linkleri aşağıda ekledim.

http://www.landi.it/layout.jsp?idz=0&idtp=2&lang=3

http://www.toyota.co.th/th/models/Altis/cng/

CNG doğalgaz değil miydi ?

Birde aklıma şu takıldı;

Aracın beygiri 101 fakat torku da 128. Bana torku çok düşük geldi. Kalkışlarda ve hızlanmalarda sorun yaşıyor musunuz acaba ?

Şu Toyota'nın motor değerleri hep beni bu araçtan soğutuyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.