Şimdi Ara

Samsung'dan Diva serisine kapaklı üye; S5150 Diva Fold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bugün, dokunmatik ekranlı Samsung S7070 Diva'nın yanısıra kapaklı S5150 Diva Folder modelinin de resmi duyurusu gerçekleştirildi.

94 x 47 x 17.4 mm boyutlarında ve 82.8 gram ağırlığındaki kapaklı tasarımıyla, gizli LED ekranıyla ilgi odağı haline gelen S5150, üç band GSM şebekesini, EDGE bağlantısını destekliyor. S7070'de olduğu gibi S5150'de HSDPA veya 3G desteğinin göz ardı edildiğini belirtelim. Telefonun 2.2 inç boyutundaki ve 240x320 piksel çözünürlüğündeki TFT ekranı 16 milyon rengi görüntüleyebiliyor. Ayrıca 40 MB dahili belleğe sahip telefonun kapasitesini microSD kartlar aracılığıyla 8 GB'a kadar yükseltebilme olanağı kullanıcılara sunulmuş.

USB veya Bluetooth bağlantısı ile bilgisayarla veri aktarımı yapabilen S5150'de 3.2 megapiksellik kamera Güney Koreli firma tarafından yeterli görülmüş. Samsung S5150 Diva Folder'ın 470 saate varan bekleme, 7 saate varan konuşma süresi vaadeden 800 mAh'lık batarya ile beraber 2010 yılının ilk ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fiyat aralığının ne olacağına dair bilgi ise verilmedi.

• Çok abartılı bir tasarımı var. Özellikler normal. Tasarım telefonu olduğu için pahalı olacağını düşünüyorum.
  • Bülent Ersoy'a özel
  • Standart seviyede ve garip tasarımlı bir telefon olmuş , fiyatı da orta seviye olacaktır ama satışlarının çok iyi olacağını zannetmiyorum , zaten samsung da bunu biliyordur , ürün yelpazesi genişlesin ve farklı kategorilerde ürün bulunsun diye yapılmış sanki.
  • rokobatuya katılmamak elde degil
  • 1 hafta önce annem için Teknosa'dan 350 liraya aldım, normalde yanından bile geçmem... Yazılar büyük, menüsü basit, şekli şemali güzel, LEDi de güzel görünüyo...
  • bunu istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.