Şimdi Ara

usb den aux e giriş kablosu arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
41.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracımda aux giriş mevcut yani bildiğimiz jak giriş i. acaba elimdeki usb bellek i usb den aux e gibi bir kabloyla benim aux giriş e bağlayabilir miyim ?? geçen sahibinden.com da gördüm bi bmw nin içinde bugün de bir dükkan a sordum adam 125 tl dedi ufacık kablo için yav.
    teknosa media markt ta filan varmıdır acep böyle birşey ??

• Elinizdeki usb belleğin mp3 oynatma özelliği varsa basit, ama bildiğimiz flaş belleklerdense (sadece veri depolamaya yarayanlardan) olmaz bağlayamassınız, teyibinizde usb girişi varsa anca onunla bağlanabilir... Benim bildiğim böyle.
  • Ben mp3 çalar aldım birtanede silikon kablo 2 ucuda girişli mp3 ve Aux'a Usb gibi kullanıyorum .
  • Böyle birşeye benimde ihtiyacım var.

Ben aux kablosuyla ipodu bağlıyorum araca fakat kontroller ipod dan oluyor.o da dikkati dağıtıyor,ki araçta cep telefonu dahi kullanmamaya itina gösteririm

Benim için kontrolü aracın müzik kontrollerinden yapabileceğim birşey lazım

Not : Araç Opel Corsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: apia

Elinizdeki usb belleğin mp3 oynatma özelliği varsa basit, ama bildiğimiz flaş belleklerdense (sadece veri depolamaya yarayanlardan) olmaz bağlayamassınız, teyibinizde usb girişi varsa anca onunla bağlanabilir... Benim bildiğim böyle.

benim flash öyle bir özellik i varmı bilmiyorum 10 20 liralık ucuz bir alet benimkisi. bugün arkadaş sony aux ve usb girişli teyp aldı ve benim flash tan müzik dinledik yani problem çıkmıyor yarın bir media markt ve teknosa ya sorucam eğer 30 liradan ucuz birşey se alıp geçicem ha eğer daha pahalıysa gözüme kestirdim sony 2 veya 4 gb lık mp3 çalar var 90 100 lira onu alır geçerim hemde arada sırada müzik dinlerim araba dışında da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 1 Aralık 2009; 1:52:03 >
  • Bildiğim kadarıyla aux'ta olmuyor.Bende de şu anda Sony GT414U(sanırım) var.Usb ve aux girişi var.Usb girişinde zaten sorun yok ama aux girişinden de müzik dinleyebilmek için mp3 destekleyen cihaz lazım.Yani elinizdeki usb ile olmaz.Bence onun yerine mp3 player alın işinizi fazlasıyla görür.
  • bazen laptop u bağlıyorum ama işte araba kullanırken zor oluyor şarkı seçmek değiştirmek filan. mp3 çalar da da öyle bi sıkıntı yaratıcak tahminim
  • mp3 çalar yaratmıyor.Ben bazen usb girişine mp3'üde takıyorum(mp3 player da sony ve direk usb girişli) öyle dinliyorum herhangi bir sorun teşkil etmiyor.Zaten çalma listesini belirlersiniz önceden ona göre çalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

quote:

Orijinalden alıntı: apia

Elinizdeki usb belleğin mp3 oynatma özelliği varsa basit, ama bildiğimiz flaş belleklerdense (sadece veri depolamaya yarayanlardan) olmaz bağlayamassınız, teyibinizde usb girişi varsa anca onunla bağlanabilir... Benim bildiğim böyle.

benim flash öyle bir özellik i varmı bilmiyorum 10 20 liralık ucuz bir alet benimkisi. bugün arkadaş sony aux ve usb girişli teyp aldı ve benim flash tan müzik dinledik yani problem çıkmıyor yarın bir media markt ve teknosa ya sorucam eğer 30 liradan ucuz birşey se alıp geçicem ha eğer daha pahalıysa gözüme kestirdim sony 2 veya 4 gb lık mp3 çalar var 90 100 lira onu alır geçerim hemde arada sırada müzik dinlerim araba dışında da

galiba elinizdeki usb disk sizin arkadasinizin teybinde usb bellekleri okuma ozelliyi var ama sizin teybinizde usb girisi bile olmadigindan alsaniz bile calismaz.Siz mp3 player alin bence

• yarın akşam uğruyucam teknosa ve media markt a bi bakalım durum ne olucak.
  • olumlu yada olumsuz sonuç alanlar buraya yazmaya dewam etsin.
    bence pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu ve ilgileneceği bir konu bu
  • AUX = ANALOG GİRİŞ/ÇIKIŞ
    USB = DIGITAL GİRİŞ/ÇIKIŞ

Bu nedenle böyle birşey im-kan-sız. Hışırtı bile duyamazsınız. Ucuz bir MP3 player alıp DIGITAL'i ANALOG'a convert etmeniz gerek...
  • Dün gece 10 sayfa bmw 3 serisine baktım o gördüğüm kabloyu göstermek içi ama bulamadım
  • selamlar,
    electroworld'den 100 küsür liraya sony 4gb lik mp3 çalar aldım.
    birde aux'a bağlamak için yaklaşık 10 liralık kablo aldım.
    aracıma bağladım çalışıyor.

fakat kabloyu kaliteli almanızı tavsiye ederim.
    aracın müzik ünitesinin sesi 30 şiddetine kadar çıkmakta.

mp3 den aux'a bağlandığımda ve max ses verdiğim de ses şiddeti 15 gibi çok düşük kalıyor.

aracıma ipod ya da psp bağlamayı düşünüyordum ama denemeden almayacağım. ses inanılmaz düştü çünkü.
    kablodan mı yoksa üniteden mi kaynaklanıyor bilmiyorum
  • Mp3 player kalitesinden olabilir. Eski aracimda ipod baglamistim kaset ile ses artmisti. Bunda sony mp3 calar bagladim ama radyo frekansi ile dediginiz gibi ses dustu.
  • valla mp3 player sony marka ve şu an popüler bir ürün.
    tam olarak modelini bilmiyorum.

ben kablodan diye düşünüyorum aslında. birde gereksiz uzun,
    1.5 mt kadar uzunluğu var.

çevremde de ipod ya da psp ürünü olan arkadaşım da malesef yok.
    olsa deneyeceğim.
  • teknosada mp3 çalar 10 tl. sepete doldurmuşlar. hafıza kartınız varsa kullanabilirsiniz. gayet uygun fiyatı
  • Ergin abi muhtemelen kablodandır.Çünkü bende de sony mp3 çalar var direk teybin usb girişine takıp kullanıyorum(o da sony ses te sorun olmuyor.

5 sene önce 10 liraya araç kiti almıştım yani kablolu kaset ve ses inanılmaz kötüydü o zaman creative mp3 çalarım vardı.Sonra netten 25 liraya sony'nin kablolu kasetini aldım ve aradaki fark epey vardı.
    Yani muhtemelen kablodandır ki tekno marketlerde satılanlar da o kadar ahım şahım değil.Geçen ağustos ayında arkadaşım iphone'u araçta kullanmak için electro world'den kablo aldı ve ses istediği gibi olmadı;şu anda da kullanmıyor.
  • doğrudur serhat , 10 liralık kablo işte.
    nedense bu tarz ürünlere pek para veremiyoruz.

geçen hdmi kablo aldım , ucuzundan
    görüntü fena değildi birde 100 liralıklar var onlar nasıldır kim bilir.
    altın kaplama olabilir sanırım

iphone ya da ipod'un kendi orjinal kablosu var , birde onu denesin arkadaşın
  • arkadaşlar ben pionner teyibe aux girişinden sony mp3 çalar bağladım ama ses cd ye göre düşük.

bazı parçalarda sesi 40 a falan yükseltmem gerekiyor. Bazıları o kadar düşük değil ama yinede cd ye göre düşük ses. Acaba kablo kalitesinden mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.