Şimdi Ara

Sapphire Radeon HD 5770 v2 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartı üretiminde AMD-ATi'nin önde gelen iş ortaklarından birisi olan Sapphire de yaptığı resmi açıklamayla Radeon HD 5770 v2 modelini duyurdu. AMD-ATi'nin Radeon HD 5770 için hazırladığı, soğutucusu güncellenmiş yeni tasarımı temel alan ekran kartı, Radeon HD 5750 modelindekiyle oldukça benzer olan yeni soğutucusu ile daha serin daha sessiz bir kullanım deneyimi vaat ediyor.

40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Juniper XT GPU'sunun güç verdiği DirectX 11 destekli ekran kartı 850MHz GPU, 4800MHz bellek saat hızlarıyla geliyor. 128-bit bellek veri yolu desteğine, 1GB GDDR5 bellek kapasitesine ve 800x paralel işlem birimine sahip olan yeni model Crossfire X teknolojisiyle çoklu ekran kartı, Eyefinity teknolojisiyle de çoklu monitör kullanımına olanak tanıyor.

Çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerine sahip olan ve üzerinde bir adet 6-pin güç konnektörü bulunan ekran kartı, Dirt 2 oyunu için ücretsiz indirme kuponuyla birlikte geliyor.

• Özel soğutmalı modeller de aynı çıkmaya başladı
  • bukart diğerlerine nazaran renk olarakda falan daha bi hoş duruyor soğutucusuysa güzel ama fanı iki pinli yanlış görmüyorsam otomatik devir ayarı yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

Özel soğutmalı modeller de aynı çıkmaya başladı

evet ya ne biçim özel soğutma hepsi aynı
  • resime gel ya cok mu aramişlar
  • v1 bence daha iyi bende var da :D
  • quote:

hakikaten ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

quote:

evet ya ne biçim özel soğutma hepsi aynı

Anladığım kadarıyla özel soğutma değil. AMD'nin 5770 için ikinci tasarımı.

4770'te de benzer bir durum vardı.
  • Tek Farkı Soğutucusu fazla yırtınmayın :D Fazla kaybedilen bir tarafı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak123

Tek Farkı Soğutucusu fazla yırtınmayın :D Fazla kaybedilen bir tarafı yok.

Tek farkı soğutucusu olsa da fermiler gelene kadar f/p ürünü olmaya devam edecek gibi görünüyor.
    Hadi nVidia bekliyoruz. ( hâlâ )
  • hıs ile aynı olmuş bu çeşitmi kalmamış ne
  • bende v2 var ama dirt 2 kuponu yok :S nasıl bulucam :D
  • Ekran kartını sırf bu model almamak için elden alacağım.Bu ne yahu...Referans tasarım daha iyi kesinlikle.
  • +1. Ama bu daha sessiz aklında olsun, aldığına asla pişman etmez seni o bakımdan.
  • ilk aldığımda banada çok tipsiz gelmişti ama şimdi iyikide bunu almışım diyorum.Çok sessiz ve soğuk.Şuan sıcaklığa bakıyorum CCCden 37 görünüyo.Oyuna girdiğimde ise 55-56 gördüm en fazla.Sessizliği ve soğukluğu şeklini gözardı etmeni sağlıyo.Hem tipi napacaksın kasana taktığında zaten önü görünmüyo
  • Bellekleri hızlandırabiliyor musun sen ona bak, çekirdekten fazla fps arttırıyor occt'de test ederken. Herkese tavsiye ederim msi afterburner ile belleklere hız aşırtma yapmasını. Çok ısınmaya sebep olmuyor bellekler hem.
  • Henüz denemedim çünkü işlemciye 4.2de birtürlü stabilite sağlayamadım.Onu hallettikten sonra deniyeceğim.
  • Yaw, boşver işlemciyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Yaw, boşver işlemciyi.

hocam haklısında acayip canımı sıktı işlemci.Yoksa bende dayanamıyorum bi an önce denemek istiyorum ama işlemci öyle olunca acayip canımı sıkıyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.