Şimdi Ara

Beyaz renkli BlackBerry Bold, Japonya'da satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kanada merkezli RIM (Research In Motion) firmasının BlackBerry serisi altında pazara sunduğu en popüler modellerinden Bold, Beyaz renk seçeneği ile Japon kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Özellikle profesyonel kullanıcıların ve kurumsal müşterilerin ilgi gösterdiği akıllı telefon, Siyah renk ile özdeşleşmiş olsa bile başta bayanlar olmak üzere alternatif arayışındaki kullanıcıların ilgisini çekmek isteyen RIM, renk seçeneklerini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Dünyaca ünlü telefon operatörü NTT DoCoMo tarafından 3 Aralık'ta pazara sürülecek olan Beyaz renkli BlackBerry Bold, teknik özellik noktasında ise Siyah renkli yaygın model ile aynı özellikleri paylaşıyor.

• Artık yeni moda bb'leri modifiye etme zaten herkeste görmeye başladım renkli renkli toplar falan. Kırmızı scrool'lar
  • farklılık güzel.ben beğendim
  • yanlız bu cihaz japonya dışında hiçbir ülkede çalışmaz sim kilit olmasından dolayı değil,NTT DoCoMo başlı başına bir sistem yani operatör değil
  • ben londuradan alıcam onu kırdırınca türkiyedeki hiçbir gsm şirketi ile çalışmaz mı acaba 3g özelliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvaney -- 2 Aralık 2009; 22:50:36 >
  • acayip tatlı olmuş
  • çok yayvan bir tel
  • bayıldım.. burayada gelir mi acaba???
  • Gelir ama yurtdisina gidenler getirir. Hatta piyasada bir suru beyaz bb bold dolasiyor
  • BU HAFTA İÇİ TURKCELL TİM 'LERDE SATIŞA SUNULACAKTIR BİLGİNİZE.
  • Güzel duruyor siyahın adı beyazın tadı...
  • başta blackberry 9700'ü bekliyordum ama sonra Bold beyaz siparişi verim dedim. Son karar gene 9700 bekliyorum. Kurumsal müşteri yöneticisiyle konuştum ayın 15'i diyor... 9700 için tabii (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.