- x
iPhone 3gs zil sesi yapma problemi...
13 Cevap5286 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3220 Mesaj
29 Kasım 2009; 22:21:29 

Arkadaşlar şu zil sesi yapmak için çektiğimiz çileli aşamalarda problem yaşıyorum iTunes da advanced bölümünde bi türlü create aac version kısmını aktif edemiyorum... Ne yaparsam yapayım hangi formatta müzik atarsam atayım o bölüm off durumda... Neyden kaynaklanıyordur converter programları deneyip direk istediği formata çevirip ringstone un içine atmayıda denedim ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim

436 Mesaj
30 Kasım 2009; 13:30:51 

yanlış yoldan gıdıyorsun... o şekılde aktıf edemzsın... sunu dene
1-muzık lıstesıne at ıstedıgın sesı mutlaka mp3 formatında olsun...
2-sonra ustunu tıkla oradan convert et listeye atmadan actıve edemezsın...

3220 Mesaj
30 Kasım 2009; 13:41:48 

Daha önce zil sesi yaptım mp3 ü ama daha önce zil sesi yaptığım şarkıyı bile şimdi yapamıyorum o create aac versiyon hiç aktif olmuyor...
http://www.emrekiyakoglu.com/?p=609
şurdaki aşamaları gerçekleştiriyorum daha öncede buraya bakarak yapmıştım ama artık olmuyor sebebini çözebilmiş değilim

3220 Mesaj
1 Aralık 2009; 20:47:37 

3220 Mesaj
5 Aralık 2009; 15:07:30 

18580 Mesaj
5 Aralık 2009; 16:34:29 

Xilisoft iPhone Ringtone Maker programını öneriyorum. Süre kısıtlaması yok, süreyi istediğin gibi belirleyebilirsin, kullanımı basit ve melodiyi telefona direkt olarak atabiliyorsun. Gördüğüm tek dezavantaj telefonu iTunes'da her senkron ettiğimde attığım melodilerin silinmesi.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

564 Mesaj
5 Aralık 2009; 17:08:57 

yahu ne uğraşıyorsunuz bu kadar, http://audiko.net/ adresine gidin mp3 dosyanızı yükleyin istediğiniz saniye aralığını dinleyerek kesin, hem fade in hem fade out efekti verip m4r olarak download edin o kısmı. bir dakikanızı almıyor, daha demin soviet connection'ı orada m4r yaptım

114 Mesaj
23 Ocak 2010; 0:47:07 

quote:

Orijinalden alıntı: cevaps

yahu ne uğraşıyorsunuz bu kadar, http://audiko.net/ adresine gidin mp3 dosyanızı yükleyin istediğiniz saniye aralığını dinleyerek kesin, hem fade in hem fade out efekti verip m4r olarak download edin o kısmı. bir dakikanızı almıyor, daha demin soviet connection'ı orada m4r yaptım

kardeşim Allah razı olsun yardımcı olmaya çalışmışsın ama ben çok geri kalmışım sanırım ya da çok teknik terim olduğu için analayamadım. neyse sağlık olsun. Allah razı olsun

4623 Mesaj
23 Ocak 2010; 7:10:26 

ringtones maker yükleyin telefonunuza o program ile istediğiniz mp3ü saniyeler içinde normal telefonlar gibi melodi yapabilirsiniz.

51 Mesaj
23 Ocak 2010; 10:29:03 

Arkadaşim alp store de yok bu poragram ringtones maker benim cihaz jb deyilde buna ben zer bi porag ram tavsiyeetseniz güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4623 Mesaj
24 Ocak 2010; 10:21:37 

ringtones tam adı programın

49 Mesaj
5 Mart 2010; 12:40:42 

arkadşlar aynı sorun bendede var ne yaptıysam olmadı iphoneringtonemaker kurdum yaptım sync diyor ama bakıyorm iphone da yok xilisoft kurdum oda pc kapatıyo hata veriyor.kendim create aac fln yaptım ordan da atıyorm içine olmuyor birtek audiko.net adresinden yaptığımı atabildim ama ondada ses kalitesini pek beğenmedim ve 30sn den daha uzun yapmak istiyorum.Yardım edebilceğiniz birşey varmı?

18 Mesaj
15 Mart 2010; 22:39:59 

Benim kullandigim programda da guya hem itunes hem iohonea atiyo ama ilk sync'de parca yok oluyor. Ben de haftalarca cildirdiktan sonra cozumu sync yapmamakta buldum!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

324 Mesaj
3 Nisan 2010; 23:02:57 

Xilisoft iPhone Ringtone Maker kullanrak meldodiyi yapyorum ama 10 sn süreli oluyor.

bir yolu var da ben mi bulamıyorum?

Per Aspera Ad Astra

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.296