Şimdi Ara

Dominos pizza küçük boyla doyabilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
9.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın pizza söyleyeceğimde bir fikir alayım dedim. İlk kez dominos pizzadan sipariş vereceğim küçük boy pizza ile doyabilen var mı ? Yoksa orta boy mu tercih etmeliyim ? Ama orta boy da çok pahalı be 2-3 ayda bir ancak yeriz

• Kucuk boyla doyarsan problemin var demek dostum ben buyuk boyu bitirince bile doymuyorum.. Bu arada dominosdan mexicano oneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

Kucuk boyla doyarsan problemin var demek dostum ben buyuk boyu bitirince bile doymuyorum.. Bu arada dominosdan mexicano oneririm

Yav resim falanda koymuyorlar hiç görelim ne kadar boyu diye. O zaman orta boy söylicez yanında bir tanede ücretsiz veriyorlarmış doyana kadar yeriz geriside kalsın. Meatzza alayım diyordum o zaman ikinci pizzayı mexicano seçeyim. 22.50 lira girecek biraz ama ayda yılda bir yiyoruz olsun bakalım o kadar
  • Aciyi seviosan al mexicanoyu sora fenalara girme =) bu arada telefonla sipars vericeksen 2. Pizzaya 4 tl ucret aliyorlar haberin olsun
  • quote:

Aciyi seviosan al mexicanoyu sora fenalara girme =) bu arada telefonla sipars vericeksen 2. Pizzaya 4 tl ucret aliyorlar haberin olsun

Yok yemeksepetinden sipariş vereceğim ama tabi yarın bayramın 2.günü açık olur mu bu hevesim içimde patlar mı orasını yarın anlayacağız.
  • Hocam bence 1 Orta Kumru Pizza ve 1L Kola 15 tl kampanyasından yararlanın. Geçen 1 kumru pizza kola ve Cinna Stix (tavsiye ederim 3.50 tl ama dehşet) yedim mide spazmı geçiriyordum.

Not: Bir kere de evdekiler fark etmesin diye 2 tane orta boy yemiştim hemde kalın hamurlu.. Akşam yedim ertesi öğlene kadar hiç bir şey yiyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Aciyi seviosan al mexicanoyu sora fenalara girme =) bu arada telefonla sipars vericeksen 2. Pizzaya 4 tl ucret aliyorlar haberin olsun

Yok yemeksepetinden sipariş vereceğim ama tabi yarın bayramın 2.günü açık olur mu bu hevesim içimde patlar mı orasını yarın anlayacağız.

Orta boy al 1 alana 1 bedava büyükler 4tl farkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

dün acıktı bugun de acıktır.
  • Eve söylemek yerine en iyisi gidip pizza hut'da 7.5'tl lik sınırsız menüden yemek. Eve sipariş etmek çok pahalıya maloluyor.
  • "İnsansan" doyamazsın.Eğer dominostan yiyeceksen en kârlısı ordan gidip almak. 2. Büyük boy pizza bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Eve söylemek yerine en iyisi gidip pizza hut'da 7.5'tl lik sınırsız menüden yemek. Eve sipariş etmek çok pahalıya maloluyor.

7.5 mu Bursa'da 10.90
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

Eve söylemek yerine en iyisi gidip pizza hut'da 7.5'tl lik sınırsız menüden yemek. Eve sipariş etmek çok pahalıya maloluyor.

7.5 mu Bursa'da 10.90

hadi ya hangisinden istersen sınırsız mı yiyosun dünyadan haberim yokmus

• yemeğe başlamadan besmele çek doyarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yÜkXeX DoZ

quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

7.5 mu Bursa'da 10.90

hadi ya hangisinden istersen sınırsız mı yiyosun dünyadan haberim yokmus

Evet, sebzeli, mısırlı, karışık, vejeterjan(etsiz), kavurmalı ve ismini bilmediğim tüm pizza çeşitlerinden sınırsız tepsi tepsi getiriyorlar.
    İstediklerinizden dilim dilim alıp çatlayana kadar yiyorsunuz.(Açık büfe tarzı)
    Soslu makarna, çorba, sarımsaklı ekmek ve değişik soslar da ücretsiz ve sınırsız. Tek eksik yanı içeceği ayrıca almanız lazım.
    Ben şahsen daha 2 ay pizza yemem öylesine doydum pizzaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 28 Kasım 2009; 11:56:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alp M.

"İnsansan" doyamazsın.Eğer dominostan yiyeceksen en kârlısı ordan gidip almak. 2. Büyük boy pizza bedava.

Yemeksepeti'nden verilen siparişlerde de aynı kampanya geçerli.
  • Dominos pizzanın içinde domuz yağı olduğu için ben yemiyorum.
  • 50 kiloyum 1.5 orta boy pizza doyuruyor

domuz etinden şüpheleniyorsan dominos fresh de güzel et yok içinde
     Dominos pizza küçük boyla doyabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyx -- 28 Kasım 2009; 12:04:31 >
  • extravaganzza x2
  • Pizza hut yok maalesef bulunduğum ilde. Pizzacı olarak ismi duyulmamış kötü bir pizzacı yeni açılmış bir pizza pizza (ki pizzaları berbat) birde yeni açılan dominos var. Çok övüyorlar dominosu bir deneyelim akşam dedim. Mecbur doyabilmek için orta boy söyleyeceğiz yanındada orta boy hediyesi var ince hamur söyleyelim baride tıkamasın hemen yediğim kadarını yerim geriside kalsın ısıtıp yerim sonra. Zaten yanında patates çıtır tavuk gibi mezeler olmadığı için pizza tek başına anca doyurur. Bu arada açıkmış dominos adamlar tatil bile yapmıyor biz açları doyuruyor.

Şimdi birde pizza tavsiyesi alalım et seven biri olarak Meatzza ilk tercihim olacak diğeride acı sevdiğim için mexico olacak gibi. Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu arada dominos da domuz yağı kullanılıyor diyen arkadaş biraz araştırma yapsın türkiyedeki tüm yabancı kaynaklı fast food restorantları türk malı yağ, et, hamur kullanmaktadır. Bunu halen bilmiyorsanız size diyecek birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 28 Kasım 2009; 13:07:32 >

• eskiden hep extravaganza yerdim ama artık italiano favorim. çok daha iyi extravagadan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.