Şimdi Ara

Nokia E71 ve E72 için Facebook uygulaması Ovi Store'da kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
21.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Her geçen gün üye sayısı artan arkadaşlık ve paylaşım sitesi Facebook'un resmi uygulaması Nokia E71 ve Nokia E72 kullanıcıları için Ovi Store'da kullanıma sunuldu.

Facebook uygulamasının daha önce

Symbian S60 5th Edition işletim sistemini kullanan cep telefonları için yayınlandığı ve bu gelişmenin E71 ve E72 gibi Symbian S60 3rd Edition destekli telefonlar için yeni olduğu belirtiliyor. Desteklenen telefonların sayısının zamanla artacağı düşünülüyor.

• konuyu gördüğüm gibi indirdim.
  • Resimlerden de görüldüğü gibi notifications yok ve çok büyük bi eksiklik!! Bir de kendisi sürekli yeni birşey var mı diye kontrol etse süper olacak...

Ama genel olarak başarılı.
  • ama burda bir şey paylaşıldığı zaman E71 için facebook yazmıyı :S :S
  • Çokta bişi beklememek lazım diye düşünüyorum. Bence basit bir telefon yazılımı için çok kullanışlı telefonların içinde kurulu geliyor eğer cıkıs tarahındnen sonra aldıysanız . ama ovinin sitesindende indirebilirsiniz.ancak soyle bısı var . telefonu herhangı bır nedenden dolayı sıfırlamak zorunda kalırsanız gıdıyor. ve daha sonra freeware olan ücretsiz sürümlerini indiriyorsunuz ve bundanda pek fazla bır zevk alamazsınız .

o yuzden telefonu alırken sıze omur boyu ücretsiz ovi uygulamaları ve navigasyon olayına kanmayın
  • nerden ındırebılırım yardımmm
  • bu sürümler ücretli dimi fatura vs yansıyor!!
  • apo bnim dvduler xd
  • nereden indiricegim?
  • Beyler indirilmiyor?
  • Arkadaşlar ben E71 kullanıcısıyım. Facebook'ta video izlemek istiyorum fakat açmıyor. Video izleyebilmem için bildigin bir program var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • ne zamndır bu programı arıyorum şans eserı bı kere yukledım sonra telefonu bıçınlendırmıştım hepsı gıttı bulamıyordum ama bunu şımdı nerden ındırıyoruz
  • arkadaslar bn aldım ama facebooka griyomu girmıyomu biri bunu bana soyleye bılrımı yardım :(
  • e71 ile face de videolari iyleyebiliyormuyuz
  • ya facebooktan diyelim biri mesaj yolladı e72de telefona gelır mı ?
  • ne biçim telefon ya hiç bişey indirilmiyor açılamıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.