Şimdi Ara

I Dig It Expeditions

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Idig it oyununu bir çok iphone kullanıcısı bilir, grafikleri ve oyunun konusu bağımlılık yapar, bu oyunun yenisi "I Dig It Expeditions" 22 mb boyutunda 3 dolardan satışta..Kısaca oyunda bir Maden köstebeğisiniz, toprağı delerek elde edeceğiniz madenlerle puan topluyorsunuz.

Video
    http://www.youtube.com/watch?v=fxahQ-rQCZw

I Dig It Expeditions

I Dig It Expeditions
     I Dig It Expeditions
     I Dig It Expeditions

• bencede süper oyun tavsiye ederim
  • Arkdaşlar bu oyunun nasıl oynandığını biraz açıklayabilir misiniz?
  • Makinan ile yeri kazıyorsun topladığın madenleri yukarıdaki sale bölümüne götürüp paraya çeviriyorsun. O parayla benzin, dinamit veya arabana güçlendirici özellikler alabilirsin. Ayrıca oyunda hikaye modu var, görevler var yapman gereken onları yaparak kıta değiştiriyorsun.
  • Peki madenleri tespit eden radar var mı?Yoksa kafamıza göre mi kazıyoruz?
  • Kafana göre kazıyorsun
  • Başında sabahladığım oyundur.
  • Niye ekranın dik konumda tutulmasına göre ayarlamışlar acaba? Yatık bir şekilde, 9'a 16 daha güzel olurdu bence(dikken 16'ya 9 oluyor, aslında bakış açınıza bağlı), göze daha hoş geldiği kanıtlanmış zaten(bkz.Altın Oran). Ama oyun çok güzel, bir flaş oyun sitesinde buna benzer bir oyun oynamıştım(ki flash oyunları çok saçma bulurum, kardeşim oynarken gördüm ve çok hoşuma gitti, çok güzel fakat bir flash oyun için tabii) iphone/touch için de gayet güzel bir oyun bence. Touch'ım yok ama aldığımda yükleyeceğim oyunlar arasına girdi rahatlıkla.
  • arkadaşlar bu oyunda geçemediğim bir bölüm varda yardımcı olurmusunuz
  • Bu oyunun internette oynananı vardı
    Aynısı hatta..
  • Ben beğenmedim
  • Bence çok kötü bir oyun en kötü yanı iş yapamıyorum oynamaktan :D Ama oyunda bi yere kadar galiba artık koridor yapmıyorum allah ne verdiyse kazıyorum :D
  • Güzel oyun gercekten ama tek duze oluyor bir sure sonra.
  • super bir oyun.

yalniz biraz da gizem gizli materyaller gibi siradisi ozellikler de olsaymis mukemmel olurmus.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.