Şimdi Ara

Nokia, X6’nın dağıtımına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
40.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finlandiya merkezli dünyanın en büyük telefon üreticisi Nokia, ürün gamının ilk kapasitif ekranlı telefonu X6'nın dağıtımına başlandığını açıkladı. İlk olarak Avrupa, Avrasya, Afrika ve Ortadoğu'da kullanıcıyla buluşacak olan Nokia X6'nın satış fiyatıysa vergiler hariç 450 Avro olarak belirlenmiş.

32GB dahili hafızasıyla 7000'e kadar müziği bünyesinde depolayabilen X6, 3.2 inç boyutundaki 360x640 piksel çözünürlüklü, resesitif ekranlara göre daha hassas ve hızlı tepki sunan sığasal (kapasitif) dokunmatik ekranıyla ön plana çıkıyor. 5 Megapiksellik çift LED flaş, 3G, GPS, Wi-Fi yeteneklerine de sahip olan Nokia'nın X serisinin ilk üyesi 2.Nesil iletişim ağının yanında HSDPA desteğiyle yüksek hızda veri transfer imkanı sunuyor. Gameloft'un Asphalt4 ile DJ Mix Tour ve EA'nın Spore oyunlarıyla gelen X6 kullanıcılara Ovi Store üzerinden uygulama ve oyun yükleme imkanı da sunuyor.

• Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı
  • avrupada 450€ ise bize 1500 den giriş yapıcak yani
  • zaten kazıklanmaya herzaman için razıyız : )
  • çok para , gereksiz bi alet olmuş...
  • Türkiye' de 1.200den yukarı çıkarsa alınmaz.. acaba Türkiye' ye ne zaman gelir bu cihaz..
  • Bahar sonları gibi yada yaz başı gibi gelir Nokia nin Türkiye sitesinde bile yok şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 28 Kasım 2009; 11:48:46 >
  • ortalama 2 hafta önce bi kvk bayisine gittim.. X6 ne zaman çıkıcak dedim.. adam bilmiorum dedi.. ama derken o yüzündeki ifade ne biçim telefon soruon öle telefon mu varda gibisindendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

ortalama 2 hafta önce bi kvk bayisine gittim.. X6 ne zaman çıkıcak dedim.. adam bilmiorum dedi.. ama derken o yüzündeki ifade ne biçim telefon soruon öle telefon mu varda gibisindendi

Ne kvk bayisindekileri ne de nokia bayisindekiler bu telefonlar hakkında hiçbirşey bilmiyor. Sanki markette çalışıyorlar ya. Yeni gelecek telefonlar hakkında bişeyler öğrenir insan ki müşteriyle konuşurken bişeyler bildiği anlaşılsın. 5530 aldım gittim nokia bayisine adam bönbön bakıyo böyle bi telefon yok diye.

X6 çok güzel olmuş ama bu fiyata alınmaz. Max 1000 verilir bu telefona. 1000 üzerine zaten 32gb dahili hafıza isteyenler başka cihazlara yönelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

ortalama 2 hafta önce bi kvk bayisine gittim.. X6 ne zaman çıkıcak dedim.. adam bilmiorum dedi.. ama derken o yüzündeki ifade ne biçim telefon soruon öle telefon mu varda gibisindendi

Ne kvk bayisindekileri ne de nokia bayisindekiler bu telefonlar hakkında hiçbirşey bilmiyor. Sanki markette çalışıyorlar ya. Yeni gelecek telefonlar hakkında bişeyler öğrenir insan ki müşteriyle konuşurken bişeyler bildiği anlaşılsın. 5530 aldım gittim nokia bayisine adam bönbön bakıyo böyle bi telefon yok diye.

X6 çok güzel olmuş ama bu fiyata alınmaz. Max 1000 verilir bu telefona. 1000 üzerine zaten 32gb dahili hafıza isteyenler başka cihazlara yönelir.

+1

• Fiyatı güzel olacak.
  • ben beğendim güzel telefona benziyor.eğer ince olursa çok başarılı ve kullanışlı olur
  • bakalım umarım 1000 tl nın altında satısa sunulur...
  • ben 1.100e bile razıyım..
  • Telefonun en büyük eksisi bence nokia'nın dokunmatik telefonlar için tasarladığı symbian menüleri ve ana ekranı. 5530 ve 5800'da çok kötü duruyor. Bunda ise ucuz bir görünüm yaratmış. Bu kadar güzel bir telefona bu kadar uyduruk bir tasarım yakışmıyor hiç. 1000TL+ ödeyipte bu kadar kullanışsız bir menü sistemi kullanmak istemem. Özellikle 5530'daki gibi çift tıklama sistemi bundada olursa bu telefon kullanılmaz. 5mp ve 32gb hafıza için belki alınabilir ancak aynı fiyatı verip daha kaliteli duran n97 almak yada sony ericsson un modellerine bakmak çok daha mantıklı olacaktır. Ek olarak malzeme kalitesinde 5530 ve 5800'da yaptıkları hataları yaparlarsa bu telefon ne 1000tl ye nede 1500tl ye alıcı bulur. Sonunda da fiyatı düşer ve 5800'ın kaderine döner. Nokia gibi bir firma neden sony ericsson un veya samsung un tasarımlarını geçemiyor doğrusu ilginç. Satio gibi bir telefonunu yada iphone gibi bir telefonu neden üretemiyorlar? İşçiliği o kadar uydurukki telefonların elinizde parçalanacak hissi veriyor. Özellikle 5800 tam bir plastik parçası.

• Sağlam bir fiyattan giriş yapar ülkemize.. Malum herşeyi Avrupa, Amerika kullanır. Sonra en son türkiyeye gelir olan gine Türk tüketicilere olur..

Telefon genel anlamda begendim güzel.. Neden n95 inde değişme süresi gelmiş gibidi. Bahara gelicekse yetişiriz.. :)
  • bi de x3 var, o da 115€

• güzel telefonmuş acaba nokia bu ürüne birde parmak izi okuyucu koysaydı yani sahibinden başkası açamazdı.veya ne zaman koyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Telefonun en büyük eksisi bence nokia'nın dokunmatik telefonlar için tasarladığı symbian menüleri ve ana ekranı. 5530 ve 5800'da çok kötü duruyor. Bunda ise ucuz bir görünüm yaratmış. Bu kadar güzel bir telefona bu kadar uyduruk bir tasarım yakışmıyor hiç. 1000TL+ ödeyipte bu kadar kullanışsız bir menü sistemi kullanmak istemem. Özellikle 5530'daki gibi çift tıklama sistemi bundada olursa bu telefon kullanılmaz. 5mp ve 32gb hafıza için belki alınabilir ancak aynı fiyatı verip daha kaliteli duran n97 almak yada sony ericsson un modellerine bakmak çok daha mantıklı olacaktır. Ek olarak malzeme kalitesinde 5530 ve 5800'da yaptıkları hataları yaparlarsa bu telefon ne 1000tl ye nede 1500tl ye alıcı bulur. Sonunda da fiyatı düşer ve 5800'ın kaderine döner. Nokia gibi bir firma neden sony ericsson un veya samsung un tasarımlarını geçemiyor doğrusu ilginç. Satio gibi bir telefonunu yada iphone gibi bir telefonu neden üretemiyorlar? İşçiliği o kadar uydurukki telefonların elinizde parçalanacak hissi veriyor. Özellikle 5800 tam bir plastik parçası.

açıkcası bende samsungun dokunmatik tellerindeki ana menüyü hiç sevmiorum.. bu arada samsungun dokunmatik tasarımlarını eğer gerçekten dikkatli incelerseniz birbirinin kopyası resmen.. onu tuşu yamultmuşlar bu kenarı eymişler aa yeni tasarım oldu diolar samsungun tasarımlarını nie överler anlamıorum.. hadi sony dense sony cidden güzel tasarımlar çıkartabilio.. ama samsung nokiadan bile kopyacı bi durumda.. nese onu bunu bırakalımda.. X6nın normal fiyatı bence 1.150yi geçmemeli 32 GB hafızadan başka övülecek bi yanı yok yani.. hep klasik özellikler yüklenmiş bir dokunmatik tel..

• quote:

Orijinalden alıntı: uA006

bi de x3 var, o da 115€

X3 dokunmatik değil galiba.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.