Şimdi Ara

AMD, Dirt 2'de daha yüksek Crossfire performansı için yeni güncelleme hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD, DirecX 11 destekli ilk PC oyunlarından birisi olacak Colin McRae: Dirt 2 için yeni bir güncelleme yayımladı. Kuzey Amerika'da 1 Aralık, Avrupa'da ise 3 Aralık'ta satışa sunulacak oyun için hazırlanan yeni güncelleme özellikle Crossfire X kurulumlarını hedef alıyor ve firmaya göre HD 2000 serisi ve üstü ekran kartlarıyla Crossfire X sistem kuran kullanıcılar, daha yüksek Dirt 2 performansı için bu güncellemeyi kurmalılar.

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 sürümleri hazır olan Crossfire X güncellemesini buradan indirebilirsiniz.

• engeller kalkınca adamlar yapmak icin ugrasıyor. İste zamanında sponsorluk yapsalardı diğer oyunlar icinde önceden sürücü hazırlarlardı rahatca büyük ihtimal nese :D
  • elindeki tek oyun dirt2 bi zahmet onada destek versin 10 yıldır driver konusunda yan gelip yattı
  • Bu oyunun ATI ile vereceği performans aşağı yukarı belli. Fermi ile vereceği performansı çok merak ediyorum
  • kim merak etmiyorki fehmi yi
  • @Tolga*
    tek başına değilsin.
    keşke Dirt2 çıkana kadar nVidia da ATI'ninkilerle karşılaştırılabilecek DX11 destekli kartlar çıkarsaydı.
    işte o zaman oyun testleri asıl heyecan verici olurdu...ama nerde...
  • ATI'nin DX11 için sponsor olduğu bazı oyunlar. Sadece 1 adet oyun yok arkadaşlar!

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

Özellikle Alien vs Predator'un oralığı yıkıp geçeceğini düşünüyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 27 Kasım 2009; 15:13:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

ATI'nin DX11 için sponsor olduğu bazı oyunlar. Sadece 1 adet oyun yok arkadaşlar!

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

bu saydıkların içinden adam gibi olan bi dirt2 stalker ı saymıyorum bile o optimazyonu berbat oyunu
  • quote:

bu saydıkların içinden adam gibi olan bi dirt2 stalker ı saymıyorum bile o optimazyonu berbat oyunu

Aliens vs predatoru incele istersen bir... ondan sonra konuşalım!

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50380
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodocan

quote:

ATI'nin DX11 için sponsor olduğu bazı oyunlar. Sadece 1 adet oyun yok arkadaşlar!

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

dostum en bomba oyunu es geçmişsin
  • quote:

quote:

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

Nvdia ile stalker cop oynuyordum fps sorunu yoktu.
  • ordaki bütün oyunlar oynamaya değer fanlık yapmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@Tolga*
    tek başına değilsin.
    keşke Dirt2 çıkana kadar nVidia da ATI'ninkilerle karşılaştırılabilecek DX11 destekli kartlar çıkarsaydı.
    işte o zaman oyun testleri asıl heyecan verici olurdu...ama nerde...

Doğru diyorsun hocam. Fakat şu teknolojide ATI'ın sponsorluk yaptığı bir oyunda Fermi'yi geçebilecek mi hakikaten ölüyorum meraktan. Fakat tabi Fermi Allah'a kaldı. Şubat diyen mi desen, Nisan mı desen, ATI 6xxx serisi ile beraber çıkacak diyen mi desen karıştı arkadaş ortalık
  • quote:

quote:

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

hepsi adam gibide zevk meselesi valla yavaş yavaş sponsor olmaya başlıyor diablo 3 de aldı diye duymuştum gerçi ona daha çok var
  • fermi 2011 de çıkacak
  • quote:

quote:

Aliens vs predatoru incele istersen bir... ondan sonra konuşalım!

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-aliens-vs/50380

arkadaşım izledimde ne oldu bildigimiz alien vs predator daha başka birşey yok grafikleri muhteşem olsa ne olcak sevene hitap eder sevmeyene hitap etmez stalkersa illet oyun bana göre dirt2 tek adam gibi oyun o listede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 28 Kasım 2009; 19:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

quote:

quote:

Battleforge
    Dirt2
    Aliens vs Predator
    Stalker Call of Pfipyat

hepsi adam gibide zevk meselesi valla yavaş yavaş sponsor olmaya başlıyor diablo 3 de aldı diye duymuştum gerçi ona daha çok var

Yeni çıkacak olan oyun için bir haber gördüm gerçi haber tarihi iki hafta öncesine ait ama .. Battlefield: Bad Company 2 için Dx 11 üzerine AMD ile çalışıyorlarmış VE oyun çıktığında tam bir test aracı olucaktır aynı zaman Dx9 ve Dx10' a da destek veriyor.

http://www.pcgameshardware.de/aid,699438/Battlefield-Bad-Company-2-nun-doch-mit-DirectX-11-Update-Youtube-Video-zeigt-Map-Arica-Harbour/Technologie/News/

Özellikle Videodaki Binanın yıkılmasına Dikkat
  • COD MF2 gibi çok iyi optimize edilirse ve CF farkı dx11 ile daha da hissedilirse dx11 in işe yarar bir şey olduğuna dair ilk belirtiler olur.
  • ben habere göre yorum yaptım ama gelicek olan bazı dx11 oyunlarını biliyorum mesela bad company 2 de sanırsam dx11 gelicekti ve youtube da oyun içi feci videoları var
  • Yarış oyunlarıda artık sistemleri zorlamaya başladı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.