Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı günler arkadaşlar.Fluence im bugün itibariyle 120 km oldu.Bu arada aracına spor kit taktıran var mı topicte varsa bir foto koyabilir mi?
  • ben yeni versiyon olan dynamic dci 105 bg aldım kardeş 44 e liste fiyatı 46700...
  • sen kaça almıştın kardeş?
  • benimkisi kiralık business diye geçiyor sadece 2 hava yastığı var, kirası sanırım aylık 320 euro, arabayı gören komşum : bunun 10.000 km de fulünü geçen ay 45.000 e alıyordum dedi, bende abi delimisin dedim dogru demişim :)

bu arada renaultu filo ya satış yaparken araçları kuşa çevirdiği için kınıyorum 2010 model araca 2 havayastığını , seçenek olarak sunmamalı
    ayrıca koltuklarda airbag yazısı var oda ayrı bir gariplik olmayan airbagin yazısı var.

bundan önceki şirket aracımda da 2009 modeldi, meganeII arka koltuklarda kafalık yoktu açılı ayna yoktu, hadi aibag pahalı anladık

ayna nın maliyeti kaçlira farkediyo? Şirketler zaten herşeyin ucuzuna atlıyor.
  • araba dediğin budur

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu ***
  • Gri mi ? yeşil mi? önündeki şeyden tam seçemedim. Şehiriçi kaç yakıyor bu Hammer'lar?
  • marker ; hayırlı uğurlu olsun , iyi günlerde kullanman diğeli ile ..
  • vallaben 1.5 dci 105 bg privilege sunrooflu anahtar teslim 44.000 TL'ye aldım 2 ay oldu sonra donanımlar vefiyatlar iyice birbirine girmiş fikir olsun diye belirteyim
  • teşekkür ederim. allah razı olsun. hepimizin kazasız belasız kullanması dileğiyle. bu arada dynamic modeli privilege ile hemen hemen aynı. bir tek sunroof yok. onuda zaten ben istemiyorum. burası çok sıcak bölge.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laprace

Bu arada yazmamışım.Kül beji rengindeki fluenceimi dün teslim almış bulunuyorum.

kaça alabildin hocam. versiyonu nedir?
  • benim bir sonraki aracım belli olmuş

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/14960982.asp?gid=373

• ben bu aracı 2 yıl önceki laguna lansman çalışmasında laguna 2 sahiplerinden bazılarına yapılan özel focus çalışmasında yakından gördüm WOW otel istanbuldaki özel bir alanda sadece L markası takmışlardı ve yeni laguna zannedip acayip beğenmiştim sonra yandaki odada şu andaki laguna3 ü gösterdiklerinde acayip acımasızca yorumlar yazmıştım araştırma şirketine kıyaslamalarla ilgili ama uzun zamandır o zaman konsept olan L modelinin duyurulmasını bekliyordum laguna nın yerine geçecek sanırım bu araç ve çok satılacağına inanıyorum gerçekten şık bir tasarım hele son laguna felaketinden sonra
  • Laguna ne yaptıysa tutmadı, olmadı... ben Fluence'i alırken adam bana gzl bi fiyat verdi. Ama istemedim...

Bu iş yapar...

Yaw bi de bunu yapmak istemiyorum, sevmiyorum bu muhabbeti amaaaaaa

"önü Passat'a benzememiş mi sizce de"

• quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

Laguna ne yaptıysa tutmadı, olmadı... ben Fluence'i alırken adam bana gzl bi fiyat verdi. Ama istemedim...

Bu iş yapar...

Yaw bi de bunu yapmak istemiyorum, sevmiyorum bu muhabbeti amaaaaaa

"önü Passat'a benzememiş mi sizce de"

passat ile mercedes karışımı bişi olmuş. sizce bu aracın fiyatı ne olur tahmini olan varmı acaba?

• sonuçta görünüm olarak bende tuttum bu aracı.
  • fakat şuda varki renault ford toyota gibi markalar lüks sınıf araçlarda pek tutulmuyor. çünkü lüks sınıftaki rakipleri (mercedes-bmw vs.) bu işin piri. lüks sınıftaki rekabetleri bu marlara göre biraz zor. ha fiyat olarak arada bayağı bir fark olur, özellikleri güvenirliliği aynı oranda olur ona birşey diyemem
  • ama şöyle bi avantajı var renault'un 1.5 motorla gelmesi...

o saydığın rakipler 2.0 motorla geliyor ve sadece 1.5 2.0 farkı için net 20.000 tl ödüyosun. başka hiçbir fark yokken...

Laguna'nın yerine geleceğini düşünürsek 50den başlar...
  • quote:

ama şöyle bi avantajı var renault'un 1.5 motorla gelmesi...

o saydığın rakipler 2.0 motorla geliyor ve sadece 1.5 2.0 farkı için net 20.000 tl ödüyosun. başka hiçbir fark yokken...

m.saltık hocam o kasaya 1.5 motor gitmez bence.sonuçta lüks segmentinde bir araç. bence fluence hem lüks hemde orta sınıf bir araç olarak kendine iyi bir yer buldu. birde ben kendi açımdan artık araçlara dizel olarak bakıyorum. bu duruma göre bu aracın dizeli 60 tan aşağı olmaz. sonuçta alınabilirmi? alınabilir.
    herkesin kendine göre bir stratejisi var. hocam birde demişsinizki 1.5 la 2.0 arasında fark olarak 20000tl ödüyorsunuz. o kasadaki bir araca 1.5 olarak binin birde 2.0 olarak binin aradaki farkı göreceksiniz sayın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: marker01

quote:

m.saltık hocam o kasaya 1.5 motor gitmez bence.sonuçta lüks segmentinde bir araç. bence fluence hem lüks hemde orta sınıf bir araç olarak kendine iyi bir yer buldu. birde ben kendi açımdan artık araçlara dizel olarak bakıyorum. bu duruma göre bu aracın dizeli 60 tan aşağı olmaz. sonuçta alınabilirmi? alınabilir.
    herkesin kendine göre bir stratejisi var. hocam birde demişsinizki 1.5 la 2.0 arasında fark olarak 20000tl ödüyorsunuz. o kasadaki bir araca 1.5 olarak binin birde 2.0 olarak binin aradaki farkı göreceksiniz sayın hocam

şunu demek istemiştim, renault sitesinde fiyat bölümüne bakarsan Laguna için. örneğin dynamique versiyonun 1.5la 2.0 motor seçenekli fiyatları arasında 20.000 TL oynuyor. o farkın sadece motor gücüne verildiğini söylemek istemiştim...

bu arada lüks araçta tabiki yüksek motor daha çok tercih sebebi olacaktır. Ama mesela bnm gibi bir kullanıcının performanstan çok ekonomiye ihtiyacı olur.

Hep şunu derdim, niye Ferrari'nin 1.5 motorlu olanı yok. Ben belki ferrari'nin tipini seviyorum. ama 3 sn'de 100'e çıkmasını istemiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marker01

quote:

şunu demek istemiştim, renault sitesinde fiyat bölümüne bakarsan Laguna için. örneğin dynamique versiyonun 1.5la 2.0 motor seçenekli fiyatları arasında 20.000 TL oynuyor. o farkın sadece motor gücüne verildiğini söylemek istemiştim...

bu arada lüks araçta tabiki yüksek motor daha çok tercih sebebi olacaktır. Ama mesela bnm gibi bir kullanıcının performanstan çok ekonomiye ihtiyacı olur.

Hep şunu derdim, niye Ferrari'nin 1.5 motorlu olanı yok. Ben belki ferrari'nin tipini seviyorum. ama 3 sn'de 100'e çıkmasını istemiyorum

hocam tabiki öyle, tercihlere herzaman sonsuz saygım var. bu durumda tabiki göreceli. fakat lüks segment bu adı üstünde. ben sizin ferrari örneğine takıldım:) gerçekten hoştu. ama bir araba hem lüks olsun hemde zigama rampalarına gelince kassın. ve o kalıptaki bir arabanın içinde düşünsene şu muhabbet geçio. klimayı kapayın aracın çekişini düşürüo:)))
    sonuç olarak şunu söylemek istiyorum aslında bişi demekte iğstemiorum hocam:))) düşününce sende haklsın

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.