Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2012 fluence dinamik için lastik alacağım 205/60/16 hangi marka önerirsiniz hız,yol tutuşu ve konfor önemli.bir de yağ meselesini anlamadım araç 20000 km'de gösteriyor ustalar 10 bin bile çok fazla diyor.ben kaç km de hangi yağ numarası ve markasıyla değiştireceğim.Şimdiden teşekkürler
  • abdim A kullanıcısına yanıt
    lastik olarak michelin Alpine serisi yumuşak konforlu ama para ne kadar var :D
    yağ değişimi tavsiyem 10 binde bir olması. 5.30 elf evolation önerimdir. o motor için bu yağ uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe sorun değil ama iyi olsun istiyorum.daha onceki megane ima petlas imperium aldim pt515 8 ayda lastikler öldü bir daha lastik aldim 8 aydaaldigim zaman 40 45 bin gitsin sapasaglam istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TALENJEKTAZİ

lastik olarak michelin Alpine serisi yumuşak konforlu ama para ne kadar var :D
    yağ değişimi tavsiyem 10 binde bir olması. 5.30 elf evolation önerimdir. o motor için bu yağ uygun

Hocam Michelin Alpin serisi lastikler KIŞ tipi lastiktir.
    valla hiç o kadar uzun süre kullanmadım lastikleri. Araba değişti hep. mesela şuan araçta 44 bin km yapmış Bridgestone Turanzalar takılı dis durumu da iyi halde. hani uzun süre diyorsanız sertimsi lastik Turanza. yaz lastiği soruyorsunuz değil mi. hankook kullandım megane 2 de 1.5 yıl çok yumuşak konforlu lastik ama ömrünü bilemem. şuan da kışlık starmaxx kullanıyorum memnunum ama sizin petlastan diliniz yanmış. Turanza öneririm.

• celebic kullanıcısına yanıt
    evet benim kafa gitmiş pardon :)

• 2016 Fluence 1.5 dci edc ile araniza yakında katılacağım...Beyaz opak renk için sıfır araca boya koruma yaptırmalı mıyım..? Cam filmi ses yalıtım da önerir misiniz..? Servis de mi yoksa sanayi demi onerirsiniz..?

• TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yardımınız için yağ meselesine ne diyorsunuz peki
    2012 dinamik'ler euro 5 pdf'li. Yani elf evolation 5w-30 5 litre kullanmanız gereken fabrikanın önerdiği. ben 'mobil süper 5000 5w-30' kullanıyorum şuan çok memnunum. elf'e göre pahalı ve kaliteli ama karar senin :) renault serviste elf koyuyor

Goodyear efficient grip performance aldım, yumuşak lastik.
  • Lastikten memnun musunuz bende de var 7 bin km de şuan 6 ay oldu alalı.Aldığımdan beri abs erken devreye girme sorunu var siz yaşadınız mı hiç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1Acolak0 1 kullanıcısına yanıt
    cam filmi zevk işi ses yalıtımı da konfor işi :) aşırı takıyosanız rüzgar sesine yaptırın. ama hiç yalıtımlı arabaya binmedim daha önce bilmiyorum. filmi şehrinizde bildiğiniz kaliteli uygun fiyatlı daha doğrusu fiyat performans endeksi iyi olan yerde yaptırın

• TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim...Bende ilk bu hali ile binmeye karar verdim...Eksikliklerini hissettikçe dışarıda dediğiniz gibi yaptırmayı düşünüyorum...Bende bu tür uygulama hiç kullanmadım bu sebeple artı ve eksilerini bilmiyorum...Bu sebepledir ki sizlerden fikir almak istedim...Tüm forum arkadaşlarıma kazasız belasız sürüşler dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Acolak0

2016 Fluence 1.5 dci edc ile araniza yakında katılacağım...Beyaz opak renk için sıfır araca boya koruma yaptırmalı mıyım..? Cam filmi ses yalıtım da önerir misiniz..? Servis de mi yoksa sanayi demi onerirsiniz..?

Dostum yeni aracınız hayırlı olsun.

Bayiler sıfır km araba alanlara böyle extraları ayrıca satmak isterler. Alan kişide arabasına özendiği için bir kaç bin liradan kaçmayı düşünmez.

Boya koruma, koltuk koruma, kaput koruma, yalıtım gibi şeylerle sizden fazladan bir kaç bin lira daha almaya çalışırlar.

Bunların çoğunada gerek yoktur. Sadece cam filmi düşünülebilir. Sebebi ise sıcak havalarda aracın içini filmsiz arabaya göre daha serin tutmasıdır.

Dışarıda daha uygun ve kaliteli işler yapanı bulursunuz. Onlarda zaten sizin arabanızı oraya yaptırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 14 Mayıs 2016; 9:46:08 >

• 3. Fluence'ını almış biri olarak mesajım bulunsun
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim...Sizlerle paralel düşünüyorum bende...Teslim aldıktan sonra kullanırken doğacak ihtiyaçlarıma göre bende yaptırmaya karar verdim...Ancak teslim almadan bagaj havuzunu almaya karar verdim...Kulandığınız veya önerebileceğiniz bir marka mevcut mudur..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Acolak0

Cevabınız için çok teşekkür ederim...Sizlerle paralel düşünüyorum bende...Teslim aldıktan sonra kullanırken doğacak ihtiyaçlarıma göre bende yaptırmaya karar verdim...Ancak teslim almadan bagaj havuzunu almaya karar verdim...Kulandığınız veya önerebileceğiniz bir marka mevcut mudur..?

Bir kaç arabamda www​.ypsplast.com.tr den aldığım bagaj havuzlarını kullandım. Cuk diye oturuyor, koku yapmıyor.

• 2011 1.5 dci business otomatik edc fluence
    ilk sahbinden 76binde değişensiz kazasız 40 a alınır mı?
    Yoksa city veya accent blue mı almalıyım
  • s3rs3ri1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam City ve Accent Blue B sınıfı araçlar. Fluence C sınıfı. Tabii ki çok daha iyi bir araç. Ama businesini değil de dynamic veya privilege versiyonlarını almaya çalışın.
  • satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALENJEKTAZİ -- 19 Mayıs 2016; 14:56:02 >
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.