Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bagajın kart yada anahtardaki düğmeyle alakası yok bagajı açmak için fluence yazısının altındaki butona dokunacaksin
  • Delgado kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLUETOOTH ile radyoya bağlandık, cep telefonu hafıza kartındaki müzikleri dinleyebiliyormuyuz ?

Ben kablo ile bağlanarak dinliyorum.
  • Tabiki dinleyebilirsiniz. Telefonun müzik çalarından şarkı açın direk radyodan çalacaktır. Şarkı değiştirirken direksiyon altı kumandasıda çalışıyor ama ekranda şarkı isimleri sapıtıyor. Telefondan navigasyon kullanıyorsanız onunda sesini veriyor baya kullanışlı oluyor o zaman.
  • zgronrn kullanıcısına yanıt
    Bunu denedim ama ses telefondan çıkıyordu, BLUETOOTH açık olmasına rağmen...
  • Radyo - Cd çalar - Harici Kaynak'tan harici kaynağa gelip eşleştirdiğiniz cihazı bulup yuvarlak butonla tıklayın. Ondan sonra telefondan müzik açıp deneyin.
  • Merhaba, Bluetooth ile radyoya bağlandıktan sonra radyo dondu ve birdaha açılmadı nasıl düzeltebilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Merhaba arkadaşlar, Fluence kullanıcılarına bir sorum olacak, anahtardan veya karttan bagaj tuşuna basılı tutunca araç bagajı jetta, astra sedan gibi sonuna kadar açılıyormu? Yoksa yarım mı açılıyor? Makyajlı veya makyajsız olanlarda bu konuda bir fark varmıdır?

Kimse bilmiyor heralde.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    merhabalar,
    benim bildiğm Flu larda henüz bu özellik yok...
  • Merhaba. Az önce arabayı çalıştırdim vites kutusu hararet, vites kutusunu kontrol ettirin yazısı çıktı. Neden olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gü

Merhaba. Az önce arabayı çalıştırdim vites kutusu hararet, vites kutusunu kontrol ettirin yazısı çıktı. Neden olur acaba?

arabayı stop edip 5 dakika bekleyin. sonra tekrar deneyin. muhtemelen düzelecektir. benim de başıma geldi bir kere. sonra bir daha görmedim aynı uyarıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malimete -- 31 Temmuz 2014; 13:10:24 >
  • malimete M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Otomatik olduğu için ben yağ filan eksildi zannettim.

• Merhaba arkadaşlar ilandaki araçla ilgileniyoruz satıcı mükellefimiz yani yazılanlar km filan doğru

http://www.araba.com/284979003/Renault-Fluence-15-dCi-Extreme-EDC-110-BG

Benim merak ettiğim şey edc şanzumanın hatay gibi rahat trafiği olan bir yerde sıkıntı çıkarıp çıkartmayacağı.
    Vede ben edc ile birlikte yokuş kalkış desteği ve esp standart diye biliyorum bu doğrumu ?

Son olarak bu aracı pazarlıkla 44'e alsak ve 7-8 ay sonra 5-6 bin km sonra satsak çok zararımız olur mu ? Malum siteye baktım fiyatı 43.5-44.5 arasında seyrediyor fiyatlar.

Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Merhaba arkadaşlar ilandaki araçla ilgileniyoruz satıcı mükellefimiz yani yazılanlar km filan doğru

Benim merak ettiğim şey edc şanzumanın hatay gibi rahat trafiği olan bir yerde sıkıntı çıkarıp çıkartmayacağı.
    Vede ben edc ile birlikte yokuş kalkış desteği ve esp standart diye biliyorum bu doğrumu ?

Son olarak bu aracı pazarlıkla 44'e alsak ve 7-8 ay sonra 5-6 bin km sonra satsak çok zararımız olur mu ? Malum siteye baktım fiyatı 43.5-44.5 arasında seyrediyor fiyatlar.

Şimdiden teşekkürler

ayni arabayi 1 ay once 41500 e aldim. sorularinizi cevaplayayim. tum edc li fluencelerde esp asr abs ve hill holder standart. ben 1 aydir istanbulda kullaniyorum, 3 saat dur kalk trafikte kaldim herhangi bir ariza sinyal vb vermedi. 2. el konusunda bir bilgim yok ama fluencenin 2. eli kuvvetli gordugum kadari ile. baska sorunuz varsa sorabilirsiniz

• selamlar arkadaslar
    bayram oncesı megane 2 aracımı sattım.
    fluence yada megane 3 sport tourer bakıyorum dizel olarak.
    fazla km yapmamıs fazla oynanmamıs aracı olup satmak ısteyen arkadas olursa özelden mesaj atabılır.
    dınamık yada prıvılaj tercıhımdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: cetiner19

Merhaba arkadaşlar ilandaki araçla ilgileniyoruz satıcı mükellefimiz yani yazılanlar km filan doğru

Şimdiden teşekkürler

ayni arabayi 1 ay once 41500 e aldim. sorularinizi cevaplayayim. tum edc li fluencelerde esp asr abs ve hill holder standart. ben 1 aydir istanbulda kullaniyorum, 3 saat dur kalk trafikte kaldim herhangi bir ariza sinyal vb vermedi. 2. el konusunda bir bilgim yok ama fluencenin 2. eli kuvvetli gordugum kadari ile. baska sorunuz varsa sorabilirsiniz

Hocam aynı araç derken km ve boya, değişen durumu nasıldı ? Araç servis kayıtlımı ?

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Birde hocam extreme de perde havayastıkları var mı ben göremedimde

Birde extreme ile expression arasında ne farklar var ?
    Teşekkürler

• Temiz boyasız düşük Km'li Dunamique ve Privilege aracı olup satmak isteyen arkadaşlar iletişim kurabilir.

• benimkinde 3 parca boya vardi, bej dosemeli servis bakimli idi tabi, perde havayastigi yok extremede exp. ile arasindaki farklari bilmiyorum bir ust paketle arasindaki en buyuk farklar cruise control ve dijital klima ve perde havayastiklari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 3 Ağustos 2014; 10:23:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2010-2011-2012 privilaj da usb bağlantısı var mı ?
    Varsa bu bağlantı nerede?
    Bildiğim kadarıyla dinamikte yok...
    Yanılıyorsam düzeltin

• 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.