Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msaltik

başlığı tam okumamışsınız demekki

arabama aldığım herşeyin detayını verdim. tekrarlayayım. tabi siz nerden yazıyosunuz bilmiyorum ama ben Trabzon'da iç renge uygun paspas bulamamıştım o ara. HB'den aldım, görmeden. gelen paspas çok güzel oldu, kenarında kesebileceğiniz yerleri de var ama ben kesmedim.

renk olarak da döşemenin 1-2 ton koyusu gibi. o yüzden çok problem değil. ama ankara istanbuldaysanız birebir aynı rengi yakalayabilirsiniz. Ama dediğim gibi siyaha göre çok başarılı geliyor şu an. Farklı paspas diye kimsenin dikkatini çekmedi. Havuzlu olması da çok önemli. Ve yine şaft üstü parçası da var. Başka alacaksanız öyle olmasına dikkat edin. işte aldığım paspasın linki

http://www.hepsiburada.com/ProductDetails.aspx?categoryid=26021&productid=otso99646

3 TL de indirim olmuş ben aldıktan sonra

msaltik ; paspasları sabitlesin diye zeminde dikenimsi çıkıntılar var mı,paspasları takabileceğimiz halka şeklinde?

• orjinalindeki gibi iğne gibi değil ama kaymayı önleyici bişeler var. bi de sabitleme için kullanılacak halkalar var ama onlar bi yere uyar mı bilmiyorum, bakmadım da
  • Golf te vardı sanırsam.Paspaslar kaymazdı.Hiçbiri o kadar sağlıklı olmuyor.Gazın frenin altına giriyor.Aslında baya tehlikeli bir durum.
  • kayma diye bi sıkıntı yok hocam. gayet güzel, eşşek kadar paspas zaten, aç karnına kaldıramazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

kayma diye bi sıkıntı yok hocam. gayet güzel, eşşek kadar paspas zaten, aç karnına kaldıramazsın

baya güldüm aç karnına kaldıramazsın lafına.
  • ben bayağı karıştırmalıyım anlaşılan bugun yağmur yağdı ben otomatik sensor devreye girdi mi girermi derken manualde kullandım şimdi kitapçığını okuyorum, akşam sitede haftalık halı saha maç günümüzdü ben 1 yıldır arabasız olduğumdan başka araçlarla gidiyordum akşam 1 dakka dedim ve herkesin dibi düştü arabayı inceleyince tabi,1 tanesi benim arabayı almamda kolaylık sağlatan arkadaşım o hariç birde kızım kafayı yiyor dedimki araba annen ve beni artık tanıyor biz anahtar olmadan kapıya gelince kapı açıyor motoru çalıştırıyor ben uzaktayken o arabayı elle açmaya çalışıyor tabi olmuyor bir an evvel benide arabayla tanıştıracaksınız diye isyan etti
  • yağmur sensörü için kolu bir kademe aşağıya indirmeni yeterli. farlar içinse tam tersi, kolu sonuna kadar çevirmeniz lazım. ki üstünde auto diye yazması lazım
  • sanırım dediğin gibi yaptım farları serviste ayarlamıştık ama yağmur bugun yağınca biraz karıştırdım ama oldu sanırım telefonlarıda bluetooth ta tanıttık ama benim telefona çağrı gelinec ses gelmiyor ayarlara mı alışmak lazım yoksa birşeyi mi eksik yapıyorum bilmiyorum mecburen radyoyu kapatıp öyle konuşabildim eşiminkinde problemsiz çalıştı gelen çağrıyı kabul etmek için ne yapmak lazım telefonda yes mi veya direksiyondan birşeye mi dokunuyoruz
  • önce radyo kumandasına iyice bi alışın. ordan bi düğmeye basaracak cevaplıyorsunuz
  • teşekkürler
  • Evet bugun yaklaşık 200 km.şehir içi ve biraz da otoban giderek test sürüşü yaptım....

Yakıt değeri 6,0 olarak görünüyor tabii , çok yeni ve rodajsız araç ...Oldukça makul bir değer olarak göze çarpmakta ...

Sessiz , yol hakimiyeti oldukça iyi , 5 ile 6 vites geçişleri biraz zorladı , zannediyorum alışık olmamamdan ...
    klima , iç konfor ve diğer özellikleri oldukça tatmin edici...

Saygılarımla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: applev

Evet bugun yaklaşık 200 km.şehir içi ve biraz da otoban giderek test sürüşü yaptım....

Yakıt değeri 6,0 olarak görünüyor tabii , çok yeni ve rodajsız araç ...Oldukça makul bir değer olarak göze çarpmakta ...

Sessiz , yol hakimiyeti oldukça iyi , 5 ile 6 vites geçişleri biraz zorladı , zannediyorum alışık olmamamdan ...
    klima , iç konfor ve diğer özellikleri oldukça tatmin edici...

Saygılarımla ...

ben başlarda 5ten 4'e aldığım bile oldu. alışıyo ama el hemen. güzel araç güzel
  • Süper kilitleme yapınca aynalarda katlanıyor dimi?
  • eller serbest varken onları kullanmıyosunuz ama evet kapanıyor
  • Valla arabayı bırakıp bırakıp gidiyoruz nasıl olsa kilitleniyor diye. Feci alışkanlık yaptırıcı bişey. Clio'da direksiyondan kumandalı radyoya alıştıydım, Megane'da radyoya ek olarak CC'ye alıştıydım, bunda da bunlara ek olarak eller serbest + yağmur sensörüne alıştım.
    Bundan sonra araba alırken dikkat edeceğim kırmızı çizgim gittikçe ilerledi. Birinin beni kandırabilmesi için mutlaka bunları vaadetmesi lazım :)
    Süper kilitlemeyi hiç denemedim, çünkü ihtiyaç olmadı. Ama insan bir dener bakalım naapıyo diye. Bugün bi elleyim bakayım..

6. vites evet biraz alışkanlık gerektiriyor. Ama ben mütemadiyen kullanıyorum ve 6 vites olmasaydı bu kadar ekonomik kullanamazdık.
  • selam,fluence 1.5 privilage 105 sahibiyim .Aracım henüz 3800 km de,deri koltuk hariç tüm opsiyonlar mevcut
  • Merhaba Megane III sevenler ve kullananlar,1/64 ölçekte Megane III hb ve coupe araba modelleri satıyorum.

Megane III Coupe

http://www.sahibinden.com/norev_1_64_renault_megane_iii_coupe-28WQQaXQQ23260218WQQpXQQdisplayitem

Megane III Hb

http://www.sahibinden.com/norev_1_64_renault_megane_iii_hb-35WQQaXQQ23213642WQQpXQQdisplayitem

İlgilenirseniz yardımcı olurum.

• Nette bakınırken gördüğüm şu mallığı paylaşmak istedim.

http://www.sahibinden.com/2010_model_duman_gri_pirivilej_exnon_esp_baket-23WQQaXQQ23563590WQQpXQQdisplayitem

Direksiyona dikkatinizi çekiyorum. Üstüne para verse bu adamdan araba alır mıyım acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [mra] -- 2 Nisan 2010; 20:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [mra]

Nette bakınırken gördüğüm şu mallığı paylaşmak istedim.

http://www.sahibinden.com/2010_model_duman_gri_pirivilej_exnon_esp_baket-23WQQaXQQ23563590WQQpXQQdisplayitem

Direksiyona dikkatinizi çekiyorum. Üstüne para verse bu adamdan araba alır mıyım acaba :)

:))) çok kötü olmuş
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.