Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracımın hoparlörlerini değiştirmek istiyorum, değiştiren arkadaşlar ne önerirler birde kaç cm olanlarından takılıyor ?
  • Flu3988 F kullanıcısına yanıt
    20.06.2014 Karadeniz Gidiş Geliş 2100 km.Full Giderken Geldiğimdede Full ledim Toplam 395.tl Aldı Arkadaşlar hiç mazot almadan 1200.km geldim yol bilgisayarı hala 380 km.gösteriyordu.
  • Yeni lastiklerim, dunlop 205 * 60* 16 137 TL X 4 = 548 + 50TL sökme takma = 598 yani 600 TL ye sıfır lastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 30 Haziran 2014; 13:52:59 >

• Bedavadan ucuz..

Dunlop'un hangi modeli ve lastiklerin üretim tarihleri nedir?
  • judgum J kullanıcısına yanıt
    Yakıt mükemmel ama bulamadım bir Flu. Satacak olan varsa Dynamique dizel iletişime geçebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşımda dunlop almıştı ve inanılmaz memnun kalmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

Yeni lastiklerim, dunlop 205 * 60* 16 137 TL X 4 = 548 + 50TL sökme takma = 598 yani 600 TL ye sıfır lastik.

Hayırlı olsun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Yakıt mükemmel ama bulamadım bir Flu. Satacak olan varsa Dynamique dizel iletişime geçebilir.

Kardeş ben de dinamik çok aradım. Temiz Extreme bulunca aldım. Bence çok direnme. Business dışında temiz ne bulursan al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1şahıs kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam Allah Razı olsun, cümlemize kazasız belasız inşallah.

Dunlop lastikler Türkiye'den çıkmış heralde o nedenle elinde kalanlar ucuz satıyor.

Önceki aracımda Clio'da da kullanmıştım gayet yumuşak bir lastikti.
  • quote:

Bir arkadaşımda dunlop almıştı ve inanılmaz memnun kalmıştı.

Evet bede daha önce kullanmıştım çok yumuşak rahat bir lastikti ama Türkiye'den çıkmışlar heralde o ndenle ellerinde kalanları satıyorlar o yüzden ucuz biraz 2013 üretim tarihli olduğundan.
  • 1şahıs kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için hız sabitleyici önemli o yüzen Dynamique istiyorum ayrıca extreme ve expiression un fiyatları çok yüksek, bakıyorum hayırlısı artık olmadı 301 alıp geçicem.
  • judgum J kullanıcısına yanıt
    Evet az yakıyor

• extrem modeli 90 bg aracı olanlar km ne yakıyor şehir içi?
  • quote:

Hocam benim için hız sabitleyici önemli o yüzen Dynamique istiyorum ayrıca extreme ve expiression un fiyatları çok yüksek, bakıyorum hayırlısı artık olmadı 301 alıp geçicem.

Hocam şu an piyasanın en az yakan aracı peugeot 301 ortalama 100 km'de 4,3 lt yakıt dizel modeli tabiki :) (4,3 x 4,47 = 19,221 TL Buda km'de 192 kuruş demektir.)

Bende Fluence almadan önce iyice kafaya takmıştım 301 için ama tam alacakken fluence ye karar kıldık.

Neye niye , neye kısmet hocam her iki tercihde iyi tercih bence, en azından yakıt için tabiki.
  • Arkadaşlar,aranıza yeni katıldım.Benim 2011 model reno fullans privilage aracım var.15 gün önce aldım.Arabanını navigasyonu yok.Almak istiyorum.Sitede elinde olan varmı?Alacak olursam ön göğüslüğe uyarmı.Hangi marka almalıyım.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Bende yakıttan dolayı düşünüyorum hem de sedan olması cazip geliyor fakat fluence bir başka duruyor bakınca güven veriyor insana 301 den bikaç gömlek üst geliyor. Ama kısmet ucuz ne denk düşerse alacağım idareten sonra kısmet olursa yine flu alacağım inşallah. Flu lar aldı başını gidiyor adam businnesa 45-46 istiyor anlamadım gitti 40 civarı temiz bir dunamique bulurum hayırlısıyla inşallah.

• seeder kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam, ama biraz geç kalmışsınız keşke yılbaşından biraz önce alabilseydiniz, o zaman fiyatlar bugüne göre çok çok iyiydi.

Yılbaşı kampanyaları falan stokları eritmek için çok fiyat çektiler, son günlerde ellerinde kalan araçları 3-4 bin Tl altına satan bayiler,

Neyse kısmet tabi, bende o zaman için niyetlenmiştim ama daha yeni aldım sayılır, 1,5 - 2 aya kadar oldu.

İnşallah sizde bütçenize göre bir araç bulursunuz.
  • Evet mesela 301 için bakınca o günki fiyatlardan sonra bugünki fiyatlar çok yüksek. Neyse ya hayırlısıyla bulurum inşallah.

• İlk yakıt denememi yaptım, İstanbul şehir içi çokça fazla kısa mesafeli kullanım bilgileridir.

Yakıt aynı pompadan, fulleme sonucu tabanca atınca yakıt dolumu kesilerek yapıldı.

Ödenen miktar: 78,27 TL (17,470 Litre x 4,48 TL = 78,27 TL)
    Gidilen Mesafe:286,7 KM.

78,27 / 286,7 = 0,273 Yani Km'de 273 Kuruş

17,470 X 100 / 286,7 = 6,093 Lt Yani 100 Km'de 6 Litre

Hiç fena değil aracım 2012 model fluence Extreme EDC Otomatik Şanzıman (Lastiklerim sıfır EDC Yazılımı güncellenmiş.)

Uzun yolda bu 4,5 Litreye kadar düşecektir. Ağustos tatilinde inşallah deneme fırsatım olacaktır.
  • sizinki dizeldi değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.