Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.312.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir önceki sayfada vardı 2011 model dynamique 50000 km araç 38500 fiyatı vardı.

Sizin aracın km yüksek artı extreme donanım. Bende extreme kullanıyorum dynamique içine oturduğunuzda size emin olun üst sınıf araç hissi verecektir. Sahibindenden araçların fotolarına bakabilirsiniz. Kapı kollarından, koltukların yanlarının kapı içlerinin deri olması, otomatik klima, gösterge çerçeveleri vs araca farklı bir hava katıyor.

İlla fluence alacaksanız dynamiqueten aşşasını tavsiye etmem. Tabiki çok uygun düşeş bulursunuz alınır ama 35000 77 bin kmdeki 85bg bu araca vermezdim.
  • Merhaba bende aracımı yeni aldım yaklaşık 1000 Km ilk deneyimimi paylaşmak istiyorum. Araç 1.6 bva benzinli expression,2010 model ve 25000 km de. Herhangi bir boyası değişeni yada hasar kaydı bulunmayan aracımı 33500 tl ye aldım. Bir kere ilk aracım olan 2008-Ford 1.4 dizel fiestadan sonra bu araç bana Mercedes gibi geldi diyebilirim iç hacim yol tutuş sessizlik ve bagaj hacmi gayet başarılı ayrıca çift bölgeli elektronik klima dikkat çekici bir özellik benim için. Bej rengi koltukların temizliği ve temiz kalması için biraz özenmek gerekiyor ama forumlardan okuyabildiğim kadarıyla halı yıkama makinası ile temizliği gayet kolay olabiliyor bu koltukların. Uzun yol tecrübemin tamamı arka koltuklar yatırılmış halde full yüklenmiş kliması sürekli açık şekilde gerçekleşti normal kullanımda hızdan nefret eden birisi olarak , aracın performansından haberdar olmak adına zaman zaman 160-170 km/h hızını test ettim sonuç gayet tatminkar. Ses seviyesi 130 san sonra hızla orantılı bir şekilde artıyor ancak aracın bana güven hissi yeterli.yakıt tüketimi aracın motor performansının optimumda olmamasına (50000 km den sonra daha verimli çalışacağını düşünüyorum)rağmen ve klimanın sürekli açık olmasına rağmen 6.2 lt olarak görmek memnuniyet verici oldu. Bi diğer özellik ise Bluetooth, bu sayede araç içerisinde iken telefonunuz herhangi bir yerde olsada bi yerleri kolayca arayabiliyor gelen aramalara cevap verebiliyor ve sürüş güvenliğini tehlikeye atmdan trafik kurallarına uyarak mobil iletişim sağlanabiliyor. Soğutmalı torpido yine ayrı bir konfor ki gerçekten soğutuyor :)... Debriyaja basıldığında özellikle dinlenirse mekanik bir ses duyuluyor benim aracım da böyle en azından ama yeni araçlar içinde aynı şeyleri okudum forumlardan...benim açımdan En büyük sıkıntısı araç gazı yaklaşık 1 sn geç aktarma organlarına naklediyor bu ne sebepten oluyo henüz anlayamadım ama mantıklı bir sebebi vardır diye düşünüyorum özellikle 1. Vitesle kalkışta bu belirginleşiyor. Özetle ; ^^ Ben bu aracı tavsiye ederim.^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir tanıdığım fluance'ni satıyor, bende araba alma arefesindeyim bugün gittim inceledim. Aracı 0 aldı biliyorum 2011 füme renk 26.000km'de 1.5dci 85bg, bej döşeme, bana en boşun bir üst paketi dedi. Deri direksiyonu arka cam perdeleri falan vardı. Herhangi bir kazası yok hatta çiziği bile yok 36.000tl anlaştık sizce nasıl? Bu arabanın tam olarak özelliklerini nasıl öğrenebilirim?

• Merhabalar arkadaslar fluence dizel 85extreem 18500 km aracimin ikinci bakimi yaklasiyor icinizde yaptiran varmi fiyat alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil27

Bir tanıdığım fluance'ni satıyor, bende araba alma arefesindeyim bugün gittim inceledim. Aracı 0 aldı biliyorum 2011 füme renk 26.000km'de 1.5dci 85bg, bej döşeme, bana en boşun bir üst paketi dedi. Deri direksiyonu arka cam perdeleri falan vardı. Herhangi bir kazası yok hatta çiziği bile yok 36.000tl anlaştık sizce nasıl? Bu arabanın tam olarak özelliklerini nasıl öğrenebilirim?

Hayırlı olsun

Normal fiyat bence

Sizin buradaki avantajınız varsayalım aracı piyasasından 1 milyar pahalı bile aldınız aracı bilmeniz ve kazası belası olmamasıdır

Özellikler olarak siz paketinizi tam öğrenin merak ettiğiniz bilmediğiniz birşey varsa yardımcı olunur
    Bu arada sizin araç extreme paket olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fluhaddeci

Merhabalar arkadaslar fluence dizel 85extreem 18500 km aracimin ikinci bakimi yaklasiyor icinizde yaptiran varmi fiyat alabilir miyim?

Şu anda bakımlar 320-340 tl civarlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil27

Bir tanıdığım fluance'ni satıyor, bende araba alma arefesindeyim bugün gittim inceledim. Aracı 0 aldı biliyorum 2011 füme renk 26.000km'de 1.5dci 85bg, bej döşeme, bana en boşun bir üst paketi dedi. Deri direksiyonu arka cam perdeleri falan vardı. Herhangi bir kazası yok hatta çiziği bile yok 36.000tl anlaştık sizce nasıl? Bu arabanın tam olarak özelliklerini nasıl öğrenebilirim?

eğer vazgeçersen ben bakabilirim araca ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Bende 1 ay sonra ilana vermeyi düşünüyorum şimdiden versek mi

Hocam valla ben bayadır sahibindende takip ediyorum hani az çok fiyatımı belirledim satılan araçlara göre tabi burda bilemediğimiz satış fiyatından ne kadara satıldığı aracın ama ben az çok belirledim bakalım.

Sizin fiyat yüksek gibi hani pazarlık var sonuçta ama ilanda çok önemli isterseniz bir ilanı verin olumsuz görülebilecek şeyler varsa söyleriz. Ama benim şahsi fikrim 40,500 den ilan verip 40 bine satabilirsiniz gibi geliyor. Siz Allah'tan ilk çıktığı zaman almışsınız uygun fiyata aldığınızı düşünüyorum. Jetta almış olsanız o dönemde şuan kar edip satmıştınız bile büyük ihtimalle ama Şuan şu fiyatlarla reno alanlar bence büyük kayıplarla satacaklar.

Aracınızı satmayı düşünürseniz ilgilenebilirim babama temiz bir araç arıyorum.

• HGS etiketini ön camda aynanın altındaki siyah benekli bölgede kullanan varmı yoksa normal cam kısımda mı kullanalım? Forumlarda biri birşey demiş öbürü farklı bir şey demiş aradan baya bi zaman geçti son güncel verilirse yararlı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

HGS etiketini ön camda aynanın altındaki siyah benekli bölgede kullanan varmı yoksa normal cam kısımda mı kullanalım? Forumlarda biri birşey demiş öbürü farklı bir şey demiş aradan baya bi zaman geçti son güncel verilirse yararlı olacak.

Benekli yerde kullandığını söyleyen oldu ama ben benekli bölgenin hemen altına sağ kısma yapıştırdım. Şöför tarafından bakınca iç dikiz aynasının arkasına düşüyor yani şöföre ve ön yolcuya rahatsızlık vermiyor.
  • Pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: parker48

HGS etiketini ön camda aynanın altındaki siyah benekli bölgede kullanan varmı yoksa normal cam kısımda mı kullanalım? Forumlarda biri birşey demiş öbürü farklı bir şey demiş aradan baya bi zaman geçti son güncel verilirse yararlı olacak.

Benekli yerde kullandığını söyleyen oldu ama ben benekli bölgenin hemen altına sağ kısma yapıştırdım. Şöför tarafından bakınca iç dikiz aynasının arkasına düşüyor yani şöföre ve ön yolcuya rahatsızlık vermiyor.

Teşekkürler , içeriden değilde dışarıdan belli olmasın derdindeyim ama en mantıklısı sizin dediğiniz yere yapıştırmak okudu okumadı stresine gerek yok

• Fikir olması açısından edc aracımın en son şehirler arası tüketimi şöyle;

Ankara-İzmir/Çandarlı arası 3 kişi klima devamlı otomatikte ve 20 derecede.

Ortalama tüketim: 4,2 L/100 km
    Ortalama hız: 80 km/h
    Geçilen mesafe: 667 km
    Kalan menzil: 670 km

Yol bilgisayarının fotoğraflarını ekleyecektim ama beceremedim. Fotoğraf nasıl ekleniyor anlatan olursa sevinirim.

• Arkadaşlar aracım 47 binde. Araç giderken gaz yemedi ve stop edip bir daha çalışmadı. Triger kayışı aşağıdaki gibi olmuş. Kama'yı kırmış diyor dervis. Garanti biteli 40 gün oldu. Ama triger için hem km hem de 4 yıl dolmadığından garanti için zorlayacağım. Hiç başına gelen oldu mu?

• Aracın yetkili servis bakımları tam ise garanti bitsede Renault bu tip ağır arızalarda yardımcı oluyor. Umarım size de sorun çıkartmadan yardımcı olurlar.
  • Aracin butun bakimlari ayni serviste zamaninda yapildi. Bakalim yarin belli olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurnur

Aracin butun bakimlari ayni serviste zamaninda yapildi. Bakalim yarin belli olacak.

Renault yardımcı olur o konuda merak etmeyin
    Bence aracın tekrar çalışmaması isabet olmuş eğer çalışıp kayış kopması gibi sorunlar olsaydı daha derin sorunlar çıkarabilirdi.
  • Teşekkür ederim. Servis her durumda arızayı karşılayacağını söyledi. Her ihtimale karsı silindir kapağının sokulecegini, birşey olmasa bile riske girilemeyeceğini, görünürde arızanın ufak çaplı olduğu söylendi. Silindir kapağı açılınca ak kara belli olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurnur

Teşekkür ederim. Servis her durumda arızayı karşılayacağını söyledi. Her ihtimale karsı silindir kapağının sokulecegini, birşey olmasa bile riske girilemeyeceğini, görünürde arızanın ufak çaplı olduğu söylendi. Silindir kapağı açılınca ak kara belli olacak.

Yoktur inşallah geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun. Umarım ufak tefek bir sorundur ve sizi üzmeden hallolur. Servisin yaklaşımı çok hoş.
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.