Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada yazmayı unutmuşum dizel ve trafik sigortası fiyata dahil
  • trafik sigortanızı yapıyolar zaten.

hayırlı olsun aracınız... Fiyat 17" jant opsiyonu düşünülünce iyi. hemen hemen benim aldığım fiyat..
  • Teşekkürler cant yerine sunroof istiyordum ama privilege 105 bg de fabrika ve bayilerde araç yok bunuda borsada fabrikadan buldular yoksa mayısı bekleyecektim Bugun arayıp kredimin onaylandığını da bildirdiler haftaya allah kısmet ederse teslim alacağım bu hafta bursadan getirtecekler Bu noktadan sonra bu arac için navigasyon bakmaya başlıyorum artık orjinal için 1000 TL istediler bence pahalı ve kokpitte kapanmıyor olmasıda çok albenili gelmedi ama muhakkak navigasyon almayı planlıyorum
  • ben navigasyon için Omnia 2 PPC kullanıyorum. çok da iyi oluyor. Ayrıca navigasyon cihazı sök tak çıkar yok. Telefonum devamlı yanımda olduğu için problem yok. Özellikle ankarada olduğum zaman çok işime yaramıştı...

Yine de navigasyon alacaksanız, IGO yazılımını kullanan bir cihaz almanızı öneririm şiddetle...
  • Bugun buyuk surpriz yaşadım, siparişini verdiğim araç bursadan sisteme deri döşeme olarak yansıyormuş full deri ,bende yaklaşık 1500 tl artışı kabul etmediğim için daha üst düzeyde yetkilileri devreye okup araştırmak zorunda kaldılar ve başka bir bayinin stoklarından fabrikada siyah renkli jant16" fakat sunroof lu bir araç bulabilmişler bu benim öncelikli tercihimdi zaten arayıp durum böyle böyle dediler bende tabi hemen kabul ettim ve başkada bir farkta vermeyeceğimizi söyledimki jant ve sunroof arasında 250 TL fark mevcuttu.Son durum böyle umarım başka bir problem olmayacak ve makam arabası gibi bir fluence'e kavuşacağım önümüzdeki hafta sonu(bu arada bu benim 5 yaşındaki oğlumun galeride beğendiği renk ve cam tavan donanımıydı ama galeride 85 bg vardı onun kısmeti olacak artık)
  • hayırlı olsun...

bu arada makam arabası gibi değil... öyle zaten...

bizim genel müdürlüğe 4 tane alındı.

Bişe değil, bizim genel müdür daha sokmayacak beni parka, onunkinden daha donanımlı diye
  • Hastalık sezonuna mı girdik nedir.. Bizim peder de kalp krizi geçirdi sonra by-pass ameliyatı oldu. Çok şükür şimdi iyi ama epey korkuttu bizi.

Beri yandan arabadan mütemadiyen memnunum :)
  • bizim buralarda "çürük ayı" derler. Nisan çıkana kadar tehlike...

geçmiş olsun...
  • bugün imzaları attık siyah fluence kontratını cebe attık ya cuma yada salı günü yayalığa yaklaşık 1 yıl sonra tekrar veda edeceğiz inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin bundan önceki arabamı sıfır almıştım 2007 laguna 1.6 expression pack plus tı ve çok konforluydu bunda da rahat edeceğimi tahmin ediyorum umarım,Herkese kazasız belasız günler dilerim
  • Beyler herkese selamlar ,
    Şirketmizin verdiği Fluence (en standart modeli ) kullanıyorum ama sormak istediğim birşey var .Kornası biraz zor algılıyor yani kornaya ufak dokununca ufak tepkiler alamıyorum .İllaha sert basıp kornayı bagırttırıyorum .
    Sİzde de boyle oluyor mu ?
  • evet, onu yazmıştım...

biraz sert basmak lazım, benim gibi kornayı sık kullanan biri için kötü...

şu durumda kötü oluyor. mesela bi arkadaşına selam vereceksin, viiiiiiiiyyyyyyyykkk diye çalmak zorunda kalıyosun. Adam düşünüyodur heralde, küfür mü ediyo, selam mı veriyo
  • quote:

evet, onu yazmıştım...

şu durumda kötü oluyor. mesela bi arkadaşına selam vereceksin, viiiiiiiiyyyyyyyykkk diye çalmak zorunda kalıyosun. Adam düşünüyodur heralde, küfür mü ediyo, selam mı veriyo

aynen öyle yada bir yaya ya ufak bir uyarı kornası çalacaksın imkansız !insanlar direk küfür yemiş gibi bakıyor .Sence bir çözümü yokmu dostum bunun ?
    Renault ile görüşsek mi ?Bir crack ile bu iş hallolmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bruer

quote:

evet, onu yazmıştım...

aynen öyle yada bir yaya ya ufak bir uyarı kornası çalacaksın imkansız !insanlar direk küfür yemiş gibi bakıyor .Sence bir çözümü yokmu dostum bunun ?
    Renault ile görüşsek mi ?Bir crack ile bu iş hallolmaz mı ?

korna v1.2 çıkartırlar belki...

bastığımız yerin sertliğinden kaynaklı, ona yapacak bişe yok heralde yaw. ısıtmak lazım belki de, belki yazın yumuşar

• quote:

Orijinalden alıntı: nkacal

Herkese selam laguna bakarken Fluence 105 bg privilege 17" cant için kül gri renge el sıkıştım tanıdık vasıtasıyla 44.000'e anlaştım haftaya teslim alacağım inşallah otomatik el freni olmayışına üzüldüm araç opsiyonlarında ama sunroof lu bu versiyonu bulmak bile mümkün değil en erken mayıs ayı teslim diyorlardı fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz bana uygun geldi arada arkadaş olmasına rağmen bu kadar indirtebildim

fiyat çok iyi liste fiyatı 48 gözüküyor bu indirimi bizede yaparlarmı acaba bende megane dizel hatchback almak istiyorumda
  • 47.450 Privilege baz fiyatı zaten. 17" lı hali daha pahalı
  • fransız arabasına 44.000 çok bence,hele 48.000 yuh derim,o fiyatlara biraz daha koyup alman arabaları alınabilir, fluance ler 35.000 tlden meganelerde 28-29 den başlamalı bence hakkı o ,opel yeni kasa çıkarmış neredeyse standat donanım 50.000 tl onada çok,şimdi bizim toyotada yeni kasa çıkarınca standart donanıma 45-50.000 çekerse onada bi yuh çekerim artık
  • kardeşim fluence yuh çekiyorsun d4d hiçbir opsiyonu olmayan elegant zaten 48650 tl.
  • yarıca 2008 d4d m/m 19800 km de sattım sorunsuz sayılmayan bir arabaydı.fluence olan ekstralar
    eller serbest sistem
    çift bölgeli klima
    cc
    radyoda bluetooth bağlantı
    yarım deri döşeme 47,500tlzenon far,esp,far yıkama,patinaj kontrol alırsan 49500tl hangisi avantajlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIGHTBOY

fransız arabasına 44.000 çok bence,hele 48.000 yuh derim,o fiyatlara biraz daha koyup alman arabaları alınabilir, fluance ler 35.000 tlden meganelerde 28-29 den başlamalı bence hakkı o ,opel yeni kasa çıkarmış neredeyse standat donanım 50.000 tl onada çok,şimdi bizim toyotada yeni kasa çıkarınca standart donanıma 45-50.000 çekerse onada bi yuh çekerim artık

çok gereksiz bir yorum. saydığın arabaların kampanyasız fiyatları zaten Fluence'in üstündeydi. arkadaşın dediği gibi 48 civarında... Yeni kasa ile 50 olur.

bişeler yazıyosunuz kendinizce, ama lafın bi yere vardığı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D ALİ

yarıca 2008 d4d m/m 19800 km de sattım sorunsuz sayılmayan bir arabaydı.fluence olan ekstralar
    eller serbest sistem
    çift bölgeli klima
    cc
    radyoda bluetooth bağlantı
    yarım deri döşeme 47,500tlzenon far,esp,far yıkama,patinaj kontrol alırsan 49500tl hangisi avantajlı.

ben marka kalitesinden bahsediyorum,ve orta donanımdan bahsediyorum corollanın comfort donanımından 43,150 tl buda çok ben 2009 sıfır almıştım 36.800 tl ye o hakkıydı, fluancede içerideki göğüs görünümüde güzel değil bence!, ABD de neden renault yok denecek kadar az araştırın demek istediklerimi anlarsınız
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.