Şimdi Ara

ATI HD 5970 (1GHz OC) Yeni Kral iş başında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
75.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın Dünyanın en hızlı ekran kartı üreticisi ünvanını geri almasını sağlayacak yeni performans canavarı HD 5970 test masamızda.

Lafı çok uzatmadan sizleri yazılımsal vMod ile 1GHz'e hız aşırttığımız HD 5970'in test sonuçlarıyla baş başa bırakıyoruz.

• tek kelime ile kusursuz
  • atın intikamı :D
  • Almak nasip olur inş..

elinize sağlık..
  • İnceleme için teşekkürler.gerçekten mükkemmel kart olmuş.
  • Kart arkadaşlarında dediği gibi KUSURSUZ bir kart,hangi tarafına baksak digerlerinden üstün.GÜÇ TÜKETİMİ ve PERFORMANS özellikle alkışı hak ediyor,tasarımı felan saymıyorum bile...

bu arada incelem çok güzel olmuş mesut bey,elinize sağlık.bayramınız mübarek olsun
  • yeni kral iş başında
    =)
  • inceleme için teşekkürler nvidia'nın işi bu sefer gerçekten zor..
  • Nvidia da böylesine hayvansal güçlü bir kart yapsada , bu teknolojiden oyunseverler daha ucuza faydalanabilse..
    Gerçekten güzel bir kart olmuş ama bunu alabilmem için en azından 3 senem var
  • Driver güncellemesi ile Assasins Creed'de de liderliği alacağını düşünüyorumTek kelime ile KUSURSUZ
  • sessiz çalışıo deniyor ama kaç db ses çıkıyor?
    ses konusunda galiba gtx 295 daa çok ses çıkarıo.. en azından benimki ses çıkarmıyor bağırıyor :))
  • nvıdıa napıcak çok merak ediyorum..
  • hmm kararlarım değişebilir...
  • Hızaşırtma beklediğim kadar etki etmemiş. Belki de işlemci sınırına takılmıştır.Gtx 295 yine de iyi iş çıkartmış yeni nesil bir karta göre.Bana kalırsa hızaşırtılmış 5850 en iyi seçenek olur.Bu hızlarda 5870e denk geliyor ve 5870 kimi yerlerde 5970e yakın duruyor.Hala tek gpu en mantıklı seçenek bana göre.Nvidia hızaşırtılmış 5970i de geçicektir bence. Bu kadar zaman kartların tehir edilmesi ve Nvidianın sessizliği de boşa değil.Sıkı oyuncular acele etmeyip beklesin bence. Daha dx11 oyunu bile yok.Ati bana kalırsa şu 5 aylık dönemde iyi ekmek yer..Daha sonra Nvidianın açık kapı bırakacağını sanmıyorum çünkü yepyeni bir mimariyle geliyor..İkinci bir 8800gt efsanesi doğabilir.
  • Testler çok güzel olmuş elinize sağlık gözümüz gönlümüz açıldı tek kelime ile :)
  • Güç tüketimleri aynı olan 2 kart

HD 5970 = Kazık Fiyat / Performas = 1400 TL
    GTX 295 = 780 TL ( Bu kart bu fiyata satıldı alan almıştır zaten bu saatten sonra yeni çıkacak olan kartlar beklenir )

Bu sene ekran kartları çok pahalı örneğin geçen sene 4870 piyasaya 350-400 TL arasında girdi bu sene 5870 700-750 TL piyasaya girdi

kim ne çıkarırsa çıkarsın bu sene kart almayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 26 Kasım 2009; 20:30:39 >
  • Phenom II X4 955 ' i Aldık Sıra Bunda :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Güç tüketimleri aynı olan 2 kart

HD 5970 = Kazık Fiyat / Performas = 1400 TL
    GTX 295 = 780 TL ( Bu kart bu fiyata satıldı alan almıştır zaten bu saatten sonra yeni çıkacak olan kartlar beklenir )

beklemene gerenk yok yenisi çıktı zaten belliki ismi bile seni ürpertiyor 5970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XIII -- 26 Kasım 2009; 20:27:49 >
  • mükemmel ötesi 2 sene sonra belki alabilirim :)
  • Bazı gerçekleri idrak edemeyenler iyi izlesin bu mükemmel incelemeyi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.