Şimdi Ara

Goldmaster D970 kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün vatanbilgisayara gittim ve orada HDMI çıkışlı Goldmaster D-970 DVD playerları gördüm fiyatı da worldcarla 5 taksite 124TL ye geliyordu... bu cihazı kullanan varmı acaba nasıldır ?

• başlığı dvd bölümüne aç.
  • çok zekisiniz de burası neresi ?
  • Ben kullanıyorum genel manada memnunum ancak altyazı pozisyonu çok kötü. Hatta onla ilgili mesaj var mı diye bakmak için girmiştim şu an :)
  • Ayrıca sormak istediğim bir konu var. Dediğim gibi D-970 gayet güzel bir player ancak altyazılar çok yukarıda yer alıyor. Alt yazı konumunu firmware içinnden düzeltme şansımız var mı? Goldmasterın sitesinde d-970 için mtk dosyası var bunu nasıl editleyebiliriz?
    D-919 için çok güzel çalışmalar yapılmıştı, hdmi desteği ve fiyat olarak şu anda bence en alınabilecek aletlerden biri eğer alt yazı olayı da düzeltilebilirse gerçekten mükemmel olur.
    Firmware burada.http://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/DvdDivx%20Player/
  • Sn. katakulli

Cevabınız için teşekkürler. genel olarak goldmaster cihazlarını beğenirim ve aldığım hiçbir cihazından dolayı sorun yaşamadım. o yüzden vatanbilgisayarda kampanyalı fiyatını da görünce bir de HDMI çıkışlı olunca alayım istedim . Ancak altyazı elbette önemli bir konu. Cihazı alırsam firmware olayını deneyebilirim.
  • Sn. Tatanqa ben şahsen tavsiye ederim. Ayrıca zamanında ablamlara aldığım d-919 yeğenlerin elinden çok çekmesine rağmen hala taş gibi çalışıyor. Altyazısı halledilebilirse kesinlikle pişman olmazsınız. Ama bu altyazı konumlamasıyla gerçekten rahatsız ediyor insanı.
  • merhabalar.

yaklaşık 2 aydır bu ürünü kullanıyorum. memmunum. tek bir sorunum var altyazı kenarlık rengi değiştirme seçeneği yok. bu nedenle altyazılı filmlerde sorun yaşıyorum. altyazının bir kısmı filmin içinde olduğu için ve altyazı da kenarlık olmadığı için yazı bazen okunmuyor. goldmasterin websayfasında yazılım henüz mevcut değil. teknik destek yazılım eklenince sorun çözülür diyor. ancak son 2 aydır sürekli mail atıyorum bir türlü eklenmedi.

benzer sorun yaşayan arkadaşlar var mı?
  • http://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/DvdDivx%20Player/D-970%20HDMI.rar

http://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/DvdDivx%20Player/

YAZILIMI İNDİRİN VE CD YE YAZDIRIN..CD ADINI MEDIATEK OLARAK BELİRLEYİN VE DVD PLAYERA YERLEŞTİRİN...YAZILIM YUKLEMEYE ONAY VERİN VE BEKLEYİN YAZMIŞ OLDUĞUNUZ CD SÜRÜCÜDEN ÇIKACAK VE CD Yİ SÜRÜCÜDEN ALIN.. İŞLEM YAPMADAN 1 DAKİKA KADAR BEKLEYİN PLAYER KENDİSİ AÇILACAKTIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 26 Eylül 2010; 14:00:33 >

• yanıtın için teşekkür ederim. yazılımın o sayfaya konması için 2 aydır uğraşıyordum. cihazın özelliklerin altyazı kenarlık rengi yazıyordu. ama benim cihazda o özellik yoktu. defalarca goldmaster a mail attım. yazılım yüklenince sorun çözülecek denildi. ben de aynı senin gibi orjinal siteden yazılımı indirdim kurdum. cihaz açılıyor. ancak kumanda çalışmıyor. haliyle film izleyemiyorum. sen de kumanda sorunu var mı? ve alt yazı kenarlık rengi özelliği var mı?
  • merhaba bende bugun yazılım araken buradaki ve ozmenadaki sayfaya ulaştım.. yazılım yuklemesini yaptım.. kumandada herhangi bir sorun yok..
    dilersen yazılımı yeniden yukle yazılım yuklerken kumandaya ellemedende yüklenmesi lazım..
    ancak altyazı kenarlığı diye bir seçenek yine menude yok yada ben bulamıyorum :))
    menuler eski yazılımla aynı gibi ne değişti anlam veremedim :))

setupdan divx altyazı seçeneğine gel altyazı seçeneklerinden font seçimini Ms Pm yaparsan karışıklık olmuyor..ben o şekilde izliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 26 Eylül 2010; 17:51:21 >
  • goldmaster teknik servisi aradım... +90 (212) 411 58 58

Aziz bey diye biri ile görüştüm ... Israrala altyazı kenarlık seçeneğinin divx cd lerde çıktığını söyledi.. bende ısrarla cihazın menusunde böyle bir seçeneğinin olmadığını ve yeni yazılımı yüklediğimi , yazılımın eskisi ile aynı olduğunu söyledim...

yarın aramamı rica etti bu esnada kendisi altyazıyı deneyecekmiş :)

http://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/DvdDivx%20Player/
  • ben de uzaktan kumanda sorunu için mail attım. ürünün seri no sunu yolladım bana ürüne uygun yazılım yollayacaklar bugün. ben denedikten sonra altyazı kenarlığı vb. sonuçları sana yazarım.

teşekkürler.
  • gönderdikleri yazılım da kumandayı düzeltmedi. ayrıca 30 eylül tarihindehttp://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/ adresinden DVD player bölümünü kaldırmışlar.
  • bence sen ürünü garantiye yolla....

bende bu goldmasteri iyi bişe biliridm ayıp '!!!!!

goldmaster servisi bugun yine aradım :))

yazılım linklinin kaldırıldığını çünki kullanıcıların yazılım yuklerken cihazı bozduklarını söyledi :))

sanırım mutant17 nickli arkadaştan bahsetti :)))

altyazı sorununu tekrar ilettim. görüşme yaptıklarını yeni yazılımı beklediklerini yazılım çıkar çıkmaz siteye koyacaklarını söylediler

ne derece doğru söyledi bilemiyorum...

daha önceden kaydettiğimiz için link kaybolmadı goldmaster d970 yazılımına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz...

http://ftp.goldmaster.com.tr/Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar/DvdDivx%20Player/D-970%20HDMI.rar

üstteki yazılımı yukledim

buyrun cihazın menusu.. sitesindeki verilen yazılımı yukleyince bu geliyor ve altyazı kenarlığı seçeneği yok

ayrıca kendi menusundeki yazılarda bile kenarlık yok ...harflere dikkat ederseniz kenarları parça parça

kumandası

cihazın kendisi

menude görüldüğü üzere kenarlık seçeneği yok...menudeki yazılarda bile kenarlık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 25 Mayıs 2011; 9:15:21 >

• selamlar bu ürünün arkasında optik giriş var bu optik girişe uydu receiver den optik kabloyla giriş yaparsak 5.1 ses çıkışlarından ses alabilirimiyim teşekkürler
  • Ya keşke satın almadan okusaymışım burayı...

Benim kriterlerim hdmi çıkış, usb ve çoklu media okuyucu, divx-dvd-vs-vs-vs olabildiğince encoder, bir de evdeki sinirden çekiçle parçaladığım eski vestel dvd'in kurulu ses sistemini kullanabilmek için 5.1 kanal çıkışlı bir cihazdı... Bu da bütün kriterleri karşılayan tek aletti Altyazı poz. sorgulamak hiç aklıma gelmemişti-ki acaip kıl olurum seyir alanında altyazıların gezinmesine...

Kullanan arkadaşlar, ne diyorsunuz netice olarak? Problemler bir şekilde çözülüyor mu? Yoksa kutuyu açmadan iadeye mi göndereyim?
  • arkadaşlar bu cihazın arka panel görüntüsünü yollayabilir misiniz? bende d909 var 4 kanal oto amfisine çıkış yapabilmiştim. ön arka sağ sol orta çıkışları gene mevcut mu arka panelde onu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanbk

arkadaşlar bu cihazın arka panel görüntüsünü yollayabilir misiniz? bende d909 var 4 kanal oto amfisine çıkış yapabilmiştim. ön arka sağ sol orta çıkışları gene mevcut mu arka panelde onu merak ediyorum

ayrıca yukarıda bahsettiğimiz altyazı kenarlık rengi sorununu dün yine müşteri hizmetlerine ilettim ...

müşteri hizmetlerinin 05309355879 nolu telefonundan
    Gökhan adında yetkili arkadaş gün içinde birkaç kez aradı.. dün bir yazılım daha denedim ve menu değişmedi :))

bugun yine arayacak çözmeye çalışıyoruz .. çözüme kavuşursak buraya yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 25 Mayıs 2011; 17:14:49 >

Değerli Tüketicimiz;

En kısa zamanda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bu konunun üzerinde çalışmalarımızı devam etmektedir.

Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.